• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu koniari?

mate niekto radi kone alebo aj vlastnite?
21. feb 2009 o 14:56  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevlastnim, ale mam velmi rada :wink:
21. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tie zverata milujem :wink: ,ja ked sa dotykam kona tak mam taky zvlastny pocit pekny pri nich....som pri nich taka stastna.a dufam ze raz si jedneho kupim
21. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz mi kôn stupil na nohu. dva tydne som ju mala modrú :angry:
21. feb 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna takze tvoja odpoved znie "nie"?

ja osobne sa konov bojim nech je akykolvek mierumilovny ja mam proste respekt :confounded: co ak nahodou zanucha ze som striga a kopne ma :sweat_smile: :sweat_smile: ale moja dcera s ocinom chodi kone krmit a chystame ju aj na kruzok ked bude mat 5 r tak u nas je taka moznost ze moze nastupit a ona chce(zatial)
21. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my mame dva kone dceru a matku .
21. feb 2009 o 16:48  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simona55-ja ti zavidim :slight_smile: .... .mna nieco k tym zvieratma taha ale neviem co..... .
21. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco ak by si nebola zdialky ja ti dovolim zadarmo sa povozit alebo jazdit
21. feb 2009 o 17:03  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam ich v albume
21. feb 2009 o 17:03  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su krasne a ten maly je cierny?alebo len to svtlo to zkresluje...jeeej dakujem ale ja som z TO.takze mam to dost daleko :slight_smile:
21. feb 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ja to citim tak isto. sedela som sice v sedle kedysi par krat, ale donutili ma a ja totalne v stese !!! nemusim to, kone su krasne a aj jazdenie, ale ja sa ich proste bojim. ale ja sa bojim aj kráv, slonov, muflónov a velkych aut a bágrov :grinning:
21. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj moj ex brava decka na kone a neboja sa
21. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tuna na turej, no kusok od turej byva kazdy rok rodeo, je to pekné
21. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach, už zasa vás mám hladať? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baby no prepáčte ale som sama na bleska! :grinning: Ako to stíhate, Bubba- hula- hula? :grinning:
21. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my milujeme koniky s adkom ten sa vobec neboji kazdeho hned hladka a sada nan len nas ocinko sa koni boji ale kedze nas ma rad tak za konikmi chodi snami :grinning:
21. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna vychovaval dedko a k tomu patrilo pravidelne jazdenie ked som bola mala. odvtedy kone milujem. vzdy som sa chcela poriadne naucit jazdit. ked som bola v BA na VS, tak som chodila jazdit, robila som zakladny kurz. bolo to super, vzdy som si super uzila. dufam ze v tom budem aj tu pokracovat. uz sa tesim na jar. :sweat_smile:
21. feb 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer....pozeram ze aka tema?ja som z presova,a nam hovoria..k o n a r e :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
mne sa tiez pacia,aj s detmi obcas chodime... na ranc....a koniky sa im pacia..a to vozenie...
zazitok :wink:
21. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame ponika Tima a ked som este za slobodna pracovala vo svajciarsku mala som na starosti 2konikou,AMIHO a STELU,najprv som sa ich bala a potom aj zamilovala,skoda,ze ich nemozem viac vidiet :frowning2: ...
21. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco mozes si jedneho kupit.ano fejusa . ten maly je cierny a ma take sive chlpi ale bude grosovany. aj ja sa ich inac bojim ale moj manzel ich miluje a vravy ze keby malstratit kona ze racej mna :grinning: :frowning2:
22. feb 2009 o 08:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame konicky radi,nevlastnime,ale motkame sa okolo a zivia nas dokopy 22rockov.urcite tie roky za to vsetko stali :slight_smile:
22. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojim snom bolo stale objat kona,a mala som vela prilezitosti,,ale sa bojim,,ked na mna vivali tie ociska z boku,tak ani nedycham,,ale ma to stale taha,,takze musim sa prekonat,, :confounded:
22. feb 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám kone veľmi rada, ale jazdenie mi nejde. Aj som skúšala, už 3-krát na začiatočnícky kurz ale nič z toho nebude... so skrátka športové drevo s láskou k zvieratám :grinning:
22. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milujem koniky, vyrastala som na nich, moj dedo mal dvoch. V skole som jazdila a v praci sa tiez nejake pritrafili :grinning:
23. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syn je na skole odbor jazdec-chovatel
23. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
naša dcerka miluje koníky,my s nou pravidelne navštevujeme jazdiaren,ktorá sa nachádza na dedine odkial pochádzam,zatial sa len kocháme koníkmi,hladkáme ich a krmime ,ale ked to pôjde tak dalej,tak snád aj jazdit začneme :slight_smile:
naše dieta ináč velmi miluje zvierata,keby bolo podla nej,tak už teraz máme ranč.....aspon troch psíkov,mačky a kačky a prasiatka a kravičky a papagáje a mravčeky a pavúky :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som tiez konopozitivna :wink: rekreacne som jazdila od cca 9tich rokov...kym som neodisla z NR...
26. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiss, keď ma naučíš, aj ja budem konopozitívna- to slovo sa mi straaaašne páči! :grinning: :grinning: :grinning: A inak - stretneme sa ešte v tomto živote?????? :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kone milujem :slight_smile:

Sama jazdim snad od kedy sa mi dalo, teraz len prilezitostne... Tento rok planujem malu zobrat 1x na konika a chvilinku ju povozit... :wink:
27. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toš to ja som kononegatívna ked ich mám radsej z úctivej vzdialenosti gween? :grinning:
27. feb 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme tiež koníka:slight_smile: ale musím sa priznať že som na nom už dlho nejazdila nejak nemám čas....
27. feb 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akeho mate myslim plemeno
..
28. feb 2009 o 09:32  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok