Nájdu sa tu koniari?

simona55
21. feb 2009

mate niekto radi kone alebo aj vlastnite?

daniela1983
21. feb 2009

nevlastnim, ale mam velmi rada 😉

fejusa
21. feb 2009

ja tie zverata milujem 😉 ,ja ked sa dotykam kona tak mam taky zvlastny pocit pekny pri nich....som pri nich taka stastna.a dufam ze raz si jedneho kupim

jenna7082
21. feb 2009

raz mi kôn stupil na nohu. dva tydne som ju mala modrú 😠

bubba
21. feb 2009

jenna takze tvoja odpoved znie "nie"?

ja osobne sa konov bojim nech je akykolvek mierumilovny ja mam proste respekt 😖 co ak nahodou zanucha ze som striga a kopne ma 😅 😅 ale moja dcera s ocinom chodi kone krmit a chystame ju aj na kruzok ked bude mat 5 r tak u nas je taka moznost ze moze nastupit a ona chce(zatial)

simona55
autor
21. feb 2009

no my mame dva kone dceru a matku .

fejusa
21. feb 2009

simona55-ja ti zavidim 🙂 .... .mna nieco k tym zvieratma taha ale neviem co..... .

simona55
autor
21. feb 2009

preco ak by si nebola zdialky ja ti dovolim zadarmo sa povozit alebo jazdit

simona55
autor
21. feb 2009

mam ich v albume

fejusa
21. feb 2009

su krasne a ten maly je cierny?alebo len to svtlo to zkresluje...jeeej dakujem ale ja som z TO.takze mam to dost daleko 🙂

jenna7082
21. feb 2009

bubba ja to citim tak isto. sedela som sice v sedle kedysi par krat, ale donutili ma a ja totalne v stese !!! nemusim to, kone su krasne a aj jazdenie, ale ja sa ich proste bojim. ale ja sa bojim aj kráv, slonov, muflónov a velkych aut a bágrov 😀

jenna7082
21. feb 2009

inac aj moj ex brava decka na kone a neboja sa

jenna7082
21. feb 2009

u nas tuna na turej, no kusok od turej byva kazdy rok rodeo, je to pekné

gween
21. feb 2009

Ach, už zasa vás mám hladať? 😝 Baby no prepáčte ale som sama na bleska! 😀 Ako to stíhate, Bubba- hula- hula? 😀

alena22
21. feb 2009

ahojte my milujeme koniky s adkom ten sa vobec neboji kazdeho hned hladka a sada nan len nas ocinko sa koni boji ale kedze nas ma rad tak za konikmi chodi snami 😀

daniela1983
21. feb 2009

mna vychovaval dedko a k tomu patrilo pravidelne jazdenie ked som bola mala. odvtedy kone milujem. vzdy som sa chcela poriadne naucit jazdit. ked som bola v BA na VS, tak som chodila jazdit, robila som zakladny kurz. bolo to super, vzdy som si super uzila. dufam ze v tom budem aj tu pokracovat. uz sa tesim na jar. 😅

adrianamickova
21. feb 2009

dobry vecer....pozeram ze aka tema?ja som z presova,a nam hovoria..k o n a r e 🙂 😀 😅
mne sa tiez pacia,aj s detmi obcas chodime... na ranc....a koniky sa im pacia..a to vozenie...
zazitok 😉

mirka414
21. feb 2009

my mame ponika Tima a ked som este za slobodna pracovala vo svajciarsku mala som na starosti 2konikou,AMIHO a STELU,najprv som sa ich bala a potom aj zamilovala,skoda,ze ich nemozem viac vidiet ☹ ...

simona55
autor
22. feb 2009

preco mozes si jedneho kupit.ano fejusa . ten maly je cierny a ma take sive chlpi ale bude grosovany. aj ja sa ich inac bojim ale moj manzel ich miluje a vravy ze keby malstratit kona ze racej mna 😀 ☹

caruzo19
22. feb 2009

my mame konicky radi,nevlastnime,ale motkame sa okolo a zivia nas dokopy 22rockov.urcite tie roky za to vsetko stali 🙂

edita33
22. feb 2009

mojim snom bolo stale objat kona,a mala som vela prilezitosti,,ale sa bojim,,ked na mna vivali tie ociska z boku,tak ani nedycham,,ale ma to stale taha,,takze musim sa prekonat,, 😖

macocha
22. feb 2009

Ja mám kone veľmi rada, ale jazdenie mi nejde. Aj som skúšala, už 3-krát na začiatočnícky kurz ale nič z toho nebude... so skrátka športové drevo s láskou k zvieratám 😀

greta24
23. feb 2009

Milujem koniky, vyrastala som na nich, moj dedo mal dvoch. V skole som jazdila a v praci sa tiez nejake pritrafili 😀

titkovamiriam
23. feb 2009

syn je na skole odbor jazdec-chovatel

jarmilka007
23. feb 2009

ahojte 🙂
naša dcerka miluje koníky,my s nou pravidelne navštevujeme jazdiaren,ktorá sa nachádza na dedine odkial pochádzam,zatial sa len kocháme koníkmi,hladkáme ich a krmime ,ale ked to pôjde tak dalej,tak snád aj jazdit začneme 🙂
naše dieta ináč velmi miluje zvierata,keby bolo podla nej,tak už teraz máme ranč.....aspon troch psíkov,mačky a kačky a prasiatka a kravičky a papagáje a mravčeky a pavúky 😀 😀 😀

kisska
26. feb 2009

Ahojte, ja som tiez konopozitivna 😉 rekreacne som jazdila od cca 9tich rokov...kym som neodisla z NR...

gween
27. feb 2009

Kiss, keď ma naučíš, aj ja budem konopozitívna- to slovo sa mi straaaašne páči! 😀 😀 😀 A inak - stretneme sa ešte v tomto živote?????? 😀 😀 😀

nevesta
27. feb 2009

Ja kone milujem 🙂

Sama jazdim snad od kedy sa mi dalo, teraz len prilezitostne... Tento rok planujem malu zobrat 1x na konika a chvilinku ju povozit... 😉

jenna7082
27. feb 2009

toš to ja som kononegatívna ked ich mám radsej z úctivej vzdialenosti gween? 😀

lencici
27. feb 2009

My máme tiež koníka🙂 ale musím sa priznať že som na nom už dlho nejazdila nejak nemám čas....

simona55
autor
28. feb 2009

akeho mate myslim plemeno
..