Nájdu sa tu veriace mamičky?

sulamith
6. nov 2006

Chcem otvorit novu temu,ktora mozno viacerym nic nehovori,(a inym zase toho hovori vela)... predsa to len skusim... 🙂 Ja sa za svoju vieru nehambim,a velmi rada by som si na tuto temu pokecela,...je tu este niekto taky...?

zvedavamt
13. jan 2007

maminky mam doma novu knižku a rada ju postupim za symb cenu veriacej rodine. je to od Jana Pavla II -mojej najdražšej mládeži
kapitoly: mladosť:bohatstvo,plán rast
objavovanie krista
povolaní svedčiť
budujte na tomto svete civilizáciu lásky
nespravodlivosť a utrpenie
večný morálny problém a falošné ciele modernej doby
učte sa manželskej láske
rodičia
rozvoj talentov
dodatok
VÝROBCE: MOTýľ
CENA 111,- Sk

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
14. jan 2007

ahoj snezienka, tak moj manzel je presne taky pripad ako ten tvoj. Do kostola ide malokedy. Vacsinou iba ak sme u mojich rodicov, pretoze pred nimi ma respekt. Ale inak somnou nechodi vobec. Strasne ma to mrzi a vela krat som z toho zufala 😔

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
14. jan 2007

my sme boli na vianoce u nasich, takze bol aj na polnocnej, ta sa mu velmi pacila. Ale isiel aj na prvy sv. vianocny a to uz mal nervy 😢 mate deti? Lebo my este nie, a obavam sa ako to potom bude...
byvame v Ivanovciach pri Novom Meste nad Vahom

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
14. jan 2007

obcas sa snazim prehodit na tuto "temu" ale on ma hned odbije, ze mu s tym mam dat pokoj ☹ moja segra to s nim vie lepsie....
S chlapmi je to tazke, predsa len my baby s lepsie prisposobime, aj co sa kostola tyka.Ale oni ak raz nechodia a su tvrdohlavi ako palice, tazko ich prehovorit. Vzdy som tuzila po tom, ze aj ked budeme mat deti, budemem vsetci pekne spolu chodit do kostola....no neostava mi nic ine, len sa modlit, ze sa mi to raz splni...

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
14. jan 2007

ahojte dievcata...prijimate medzi seba aj nekrestanky (maminy s inym nabozenskym vyznanim)?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
14. jan 2007

dakujem. islamskeho 😉

zuzanat
14. jan 2007

snezienk jasne, ze to vedel. To aj viac chodil somnou do kostola, urobil si vsetky sviatosti, aby sme mohli mat svadbu v kostole, ale po nej to akosi vsetko skoncilo...

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
14. jan 2007

sisulik, tak to by aj mna zaujimalo.... 😉

sisulik
14. jan 2007

snezienka...ano...uz viac ako 7 rokov.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
14. jan 2007

snezienka...urcite nie kvoli nemu...vtedy som este nemala manzela a svojho manzela este nepoznala...skoro rok po konvertovani sme sa spoznali a aj zobrali. islam zakazuje predmanzelske a mimomanzelske partnerske vztahy. chapes, co myslim?

zuzanat
14. jan 2007

sisulik a on je tiez rovnakeho vyznania?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
14. jan 2007

zuzanat...ano, aj moj manzel je moslim. 🙂
snezienka...kazde nabozenstvo ma svoje pravidla, ale nemozem tvrdit, ze vsetci vyznavaci hociktoreho nabozenstva ich aj dodrziavaju..
inac...moj pribeh si mozes precitat tu: http://www.islamweb.sk/stranky/kniznica/Cesta/a...

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
14. jan 2007

Zaujimavy pribeh...sisulik a byvate na slovensku alebo v Kuvajte?
neviem to vyjadrit slovami, ale zavidim vam s manzelom tu zhodu, to ze sa mozete tak otvorene o svojej viere porozpravat...

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
14. jan 2007

snezienka...je zvlastne ze to tvoje tvrdenie ze islam ma vela zbytocnych pravidiel..si si ista ze poznas islam? ze ho mas poriadne nastudovany? alebo je to len to, co si sa docitala alebo dopocula z medii??? lebo v tomto pripade, to co vravia media, je daleko od pravdy.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronice
14. jan 2007

sisulik, krasny pribeh 🙂
ja som rim.-kat. ale prezivala som take iste pocity ked som si vlastne az pred birmovkou naplno uvedomila co sa so mnou deje, ze Boh mi vravi "chcem aby si bola so mnou"...neviem ako to opisat ale je to uzasny pocit, tak ako si vravela vo svojom pribehu 🙂 v tom case som zacala chodit do kostola nie preto ze musim ale preto ze chcem a som tomu velmi rada 🙂 Citim ze Boh je naozaj stale so mnou, pozehnava kazdy moj krok chrani ma kazdy den i noc a za co som mu v poslednom case velmi vdacna - pred dvoma rokmi sme mali velmi tazke obdobie: v rodine nam zomrelo 6 blizkych a ja som z toho bola uplne mimo...modlila som sa, aby mi zoslal niekoho o koho by som sa mohla opriet - no a bum, cely pribeh sem nejdem pisat, ked tak do IP, ale proste stretli sme sa, zalubili sme sa, sme spolu 1,5 roka a vieme, ze sme boli stvoreny jeden pre druheho 🙂 Chvala Ti Pane! Boh je skvely 🙂

a este k tomu co sa tyka toho ze manzel je neveriaci a nie a nie chodit do kostola - u nas je to podobne, tatinko ked ma ist do kostola tak len na vianoce ale jeden kamarat kaplan ma na neho strasne dobry vplyv! ked sme sa rozpravali o tom ze si dame posvatit byt, tak tato o tom nechcel ani pocut a ked pridiel Marek, nepovedal ani slovo! 🙂 Treba sa modlit, ono to obratenie raz nastane, verim tomu 🙂 Budte silne, modlite sa a Pan to uz zariadi 🙂

zas nejak moc pisem tak uz radsej koncim 😅 😵

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
14. jan 2007

zuzanat...byvame v kuvajte, ale momentalne sme na SR...

snezienka...ziaden moslim nie je terorista...terorista nie je moslim. islam nie je extremizmus a extremizmus nie je islam. vravis, ze v islame je vela formalizmu a viera sa straca..lenze ked nepoznas ucenie islamu, preco toto tvoje tvrdenie zvalujes na samotne nabozenstvo? viera v jedineho Boha je v islame na prvom mieste.

kafulienka
14. jan 2007

ahojte,
mne sa paci jeden pribeh a stotoznujem sa (v tej najhlbsej podstate) s nim:
"Boh povedal anjelovi, chod dole k ludom a prines im tuto sklenenu gulu. V nej je ukryta pravda o mne".
Anjel cely poteseny sa velmi rychlo vydal na cestu, ponahlal sa, az tak, ze sa potkol a spadol. Sklenena gula sa rozbila na mnozstvo ulomkov a roztriestila sa vsade po celej zemeguli.
A tak kazde svetove nabozenstvo ma v sebe jeden ulomok z tohoto skla o pravde o Bohu" 😉