• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

20. novembra 2015 
ahojte, neviete mi poradiť, že čo s tým zápachom sekáčových vecí??? teda v mojom obľúbenom sekáčiku je to v pohode, stačí raz vyprať na 60st. ale z ostatných čo som kupovala tak to je taký puch. myslela som si, že to vyperiem, ale ostalo to v tých veciach. :frowning2:
12. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco- dobrý obchod si urobila :wink:
12. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibi....tak to skús namočiť aspoň na 1-2 dni do vody s práškom a ešte raz oper a pridaj dosť aviváže...ja nemám nikdy problém :wink:

dobrý, dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..tak ja už mám deti na leto zaodeté - samozrejme cez MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. mar 2009 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja a zistujem ze mam toho nejako vela :grinning:
24. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja nakupujem cez MMB a mam toho uz hromadu a na konci mesiaca zistujem ze som maniak ktory sa nevie kontrolovat. :grinning:
24. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emogeon...aj ja zisťujem :sweat_smile: :sweat_smile:

alon....nerada si to priznávam, ale tiež som maniak :pensive:
teraz som akurát nakúpila kraťasky, letnú košeľu a sukničku - každá vec za 1 euro...no nekúúúúúúúúúúúúp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co je MMB?
30. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericienka MMB je mimibazar :wink:
30. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oprašujem tému :wink:

máte nejaké nové úlovky? či už zo sekáča alebo z MMB :sunglasses:
19. okt 2009 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,ahoj,tak za chvíľu je malý na svete,ako to letí :sweat_smile:
a krásne kúsky,my tu máme na sídlisku Textile House a stále zabudnem mrknúť,až keď majú zatvorené,očumujem výklad :grinning: :grinning: teraz mali všetko za 2 euro :wink:
hádam ho nezrušia skôr,než sa tam dostanem :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... dnes som videla, že TextilHouse má všetko za 1 euro ... tak šup šup, chod mrknúť :wink: :wink: :wink:

ja teraz moc pre seba nenakupujem, tehotenské sa mi už neoplatí a normálne oblečenie ... ešte neviem, aká velká ostanem po pôrode :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru, vo štvrtok nastupujem na oficiálnu materskú dovolenku :grinning:
20. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,tak super,budeš mať čas behať po sekáčoch :grinning: :grinning: :grinning:
a možno zajtra vybehnem,malej potrebujem nejaké oteplené gaťuše,tak pozriem :wink: keby pošta nebola tak nehorázne drahá,tak by som tiež viac cez MMB,MMA a Babybazar kupovala :unamused:
ale sekáč je lepší v tom,že si všetko pozrieš,ohmatáš,vyskúšaš...
tak sa nám teda pekne drž a potom podaj hlásenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: páni,už len 6 týždňov-neskutočnéééé :sweat_smile: to bude fakt krásny mikulášsky darček :dizzy_face: a Samko sa na bračeka aj teší??
20. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem sekáááče .... sa tam prehrabujem ... hlavne teraz, ked je samko v škôlke a mám veeela času :grinning: :grinning: :grinning:

kolko sa zvykne platiť poštovné, ked kupuješ cez MMB?
20. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sekáče tiež mám rada. Svokra má dobrú známu, takže oblieka všetkých svojich vnukov.
zuzitka, tá bundička je geniálna.
poštovné sa odvíja od sposobu platby a hmotnosti balíka, cca od 1 do 3 €
20. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi...no fajne si nakúpila :wink:
20. okt 2009 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez sa hlasim k zavislakom na MMB a MMA, vatsinu veci mame odtial :grinning: a teraz nedavno u nas otvorili taky sekac Textil House a tam si vzdy nieco vyberiem :wink: zohnala som tam vela kvalitnych znackovych veci za par supiek. Napr. rifle Miss sixty za 7 euro, v normalnom obchode by som za ne dala min 100 ecok. Tiez mi ale niekedy vadi ta ich "vona veci" az po 3 praniach to nie je citit.
20. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera bola v textile a mali vela detskych veci za 1e. a aj sa mi podarilo nieco kupit :wink:
bambi keby ze ja mam na sidlisku textil house tak som tam stale :grinning: ... varena pecena..
sice v meste ich je asi 5 obchodov ale tam sa nedostanem kazdy den...
22. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,hahoj,no tak vieš,ja sa vždy chystám a skutek utek,ale pôjdem,len teraz mám chytené dutiny,tak trčím doma,stačí,že vyvesím na balkóne prádlo,aj to v čiapke a už ma bolí hlava :unamused: ale také chúťky mi robíte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka a kde je tam textil house,skocila by som kuk :slight_smile:
22. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,ako je horná Billa a tam kúsok pri takej krčme,na úrovni,ako je DM :wink:
22. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som ešte nikdy nenakupovala v sekáči ale nemám nič proti tomu, hlavne po dome nech chlapec znosí, v podstate ak by som tam aj šla, ja vôbec nepoznám žiadne značky tých detských vecičiek. V podstate doteraz som kupovala vždy v riadnych obchodoch a je dosť možné, že som si kúpila aj neznačkové veci sa značkovú cenu :grinning: , proste vždy som pozerala či je to bavlna a aká je to kvalita, ale ak chcem skúsiť niečo kúpiť napríklad z MMB, tak fyzický kontakt odpadá, tak by som chcela poradiť, aby ste mi napísli zopár značiek detského oblečenia od TOP1 po TOP10 aspoň, lebo okrem značky NEXT a klasické adidas, nike, puma nepoznám žiadne.
22. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia,mne nejde o značku,ale o kvalitu :wink:
ale také známejšie značky sú C&A,H&M,Adams,Early Days,Frog,Mothercare...baby určite hodia ďalšie :wink: ja mám obľúbené Cherokee vecičky :sweat_smile:
22. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mothercare, Next, CaA,S.Oliver,Bambino/oblečenie, Cherokee,...a mnoooho ďalších :wink:
22. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si značkové veci za také ceny nemôžem dovoliť :sweat_smile:
ale stane sa, že v sekáči nájdem práve značkové za super nízke ceny :wink:

a už som si trochu zakázala chodiť aj do sekáčov, lebo len kupujem a kupujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak sa rychlo uzdrav.... :wink:
ja prave dnes rozmyslam ci nezbehnem zajtra na dd..lebo je posledny den s 1e. no nekupuj :grinning:
vcera som kupila pre pauli bundu na jar, mikiny,rolacik....
22. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby dnes som vybehla na dlhace do toho textil housu a odisla som so 6 vecami pre emu :dizzy_face: a platila som 4,50 e,kus za 0,75 e :slight_smile: zimnu bundu ,rifle,2 svetriky a 2 take hrubsie teplaky na zimu :slight_smile:
23. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, dnes je akcia v textil house všetko za 0,75e :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok