Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

emogeon
23. okt 2009

chasencha no super si nakupila 😎

bambi09
23. okt 2009

Katka a ešte si nám tam niečo nechala???ja pondem ešte dnes,ale už asi nič nebudú mať 😀 😀 😀 😀
a veru,dobre si nakúpila,nabudúce,keď tu budeš dojdi s malou na kávu-na kofolku v Majáku je už zima 😅
zuzi,veď ani ja nekupujem drahé značkové,len na bazárikoch občas,väčšinou Cherokee-aj to,keď majú akciu v Tescu a keď sú výpredaje v H&M alebo v C&A,Next som zatiaľ nestihla,tam,keď je výpredaj tak za pol dňa majú veľké kulové 😀 😀 😀
sekáč to istí,syn mal 70% vecí zo sekáča a aký frajer bol 😎 😎 😎

chasencha
23. okt 2009

no a chystam sa aj v pondelok lebo im pride tovar 😀 😀 uz rano tam budem nastupena 😀

bambi09
24. okt 2009

Katka,Ty,Ty,všetko si vykúpila 😀 😀 😀
ale kúpili sme mladému prechodnú bundu,je super-nekúp to za 0,75 eura 😀 😀 a sebe som takú košeľo-blúzku riflovú na leto,veru,v pondelok je nový tovar,vybehneme 😀 😀
jééé,emog má novú fotku-peknučká,len mi je zima,keď na ňu pozerám,že ste tak naľahko 😀 😀
tak dík za info kočky,zájdem častejšie,človek to má pod nosom-bol by blbec nevyužiť to 😉

nsoci
24. okt 2009

Ahoj holky...

Ja som uz 8 rokov sekacova maniacka... kupovala som pre seba a kupujem aj pre maleho... Bazzarik, Textile House, Genesis, MMB, Bublina...

Naco platit viac?

Takze v pondelok je novy tovar? Hip hip hura... musim urobit nakuk niekde 😉

bambi09
24. okt 2009

nsoci,no,tu bude v pondelok nový tovar za plné ceny,potom to postupne padá,keď je tovar už prebratý 😀
a presne,načo platiť viac,operieš nové pár krát a je to rovnaké,jak to z druhej ruky 😉

leniciatko
24. okt 2009

ja do sekáča zablúdim len výnimočne,musí ma tam niečo uchvátiť.neznášam hrabať sa tam, kolkokrát ma zhnusia zašmudlané a otrasné handdry.môj obchod je mma,mmb, babybazar. do poriadneho slovenského idem kúpiť len prezuvky a topánky.

nsoci
25. okt 2009

Leniciatko nie je sekac ako sekac.
Mna nakupovanie bavi, ale radsej idem do sekaca nez do normalneho obchodu.
Mne stupne puklz a rozbusi sa srdce len co vojdem do sekaca... teda na lov... cista zavislost.
Su tam krasne veci a hlavne, nemusim kukat na peniaze. Za tu cenu by si mala mozno cosik z trhu a tu kupis znackove veci. 😉

Bambi no vsak ani tie plne ceny nie su vzdy zle.

emogeon
25. okt 2009

bambi asi by som sa mala oblliect 😀
ved to ked to mas na sidlisku tak treba chodit castejsie a potom budes referovat ake kusky si ulovila 😉
ja nakupujem aj v novyvch obchodoch ale daju sa pekne veci kupit aj v sekacoch ja mam tento textil oblubeny..
btw este v sobotu som kupila bundy na jar a mikinu...
a az 3 tyzden zacina ju 50 % dole tovar exluzive a kazdy piaty tyzden je vypredaj uplny..

bzuco
autor
10. dec 2009

u nás teraz otvorili krásny nový detský sekáč....majú tam nádherné kúsky a za super ceny....tak sa vytešujem 😵 😵 😵

silvinka
25. mar 2010

ahojte , dlho tu sice nikto nebol ale obnovim temu kedze mi zakazali pridat inzerat tohoto typu. Tuto sobotu a nedelu sa na Galvaniho 12/b ( nedaleko avionu) v budove Stavoindustrie uskutocni burza detskych veci od oblecenia cez hracky stolicky vaky a pod. Bude sa tam predavat aj novy tovar zo zruseneho detskeho obchodu za akciove ceny takze ak mate zaujem zbehnite sa pozriet. V sobotu medzi 10-17 a nedelu medzi 10-15. V pripade otazok kontakt cez IP.

saudi
27. mar 2010

cavte, viete mi poradit v ktorych sekackoch v BA (hlavne centrum) maju aj detske veci? Dik

pralinkaaa
30. okt 2010

ahojte, tiež by som chcela poradiť nejaké dobré sekáče v BA? ružinov?

ngelik
24. nov 2010

Ahojte, chcem vam dat do pozornosti, novy obchod s detskym oblecnim v ZILINE! Od 0 mesiacov az 15 rokov.
Ide o VYPREDAJ BUTIKOVYCH SKLADOV! Kvalitne, krasne oblecenie,akurat starsie modely , ale za bezkonkurenčne ceny ! Napr. nohavice 2,99 €, supravy 2 - 4 dielne 1,99€ - 5,99€ , tricka od 0,99 €, zimne bundy 9,99€ !! Je to na Makovickeho 2, ulicka od knihkupectva ARTFORUM k papierknictvu RANDA. Otvorene PO-PIA 9,00-17,00 hod.

bzuco
autor
30. júl 2011

pred 3 týždňami otvorili u nás v meste sekáč...dá sa kupovať na kilá alebo na kusy
krásne veci, moderné....zatiaľ kupujem len na kilá ....kilo vyjde 5 eur ale do toho sa zmestííííííííí......už mám odtiaľ asi 20 kúskov pre seba, aj deti 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maca793
2. sep 2011

dnes som nakúpila veci pre decká po 1€ samé značkové vecičky v HUMANE V BB!!! no ešte sa mi nestalo, že by som tak fajnovo nakúpila. a čo človek nechcel, mala som hlavu v smútku, kde dvojkám nakúpim rifle do školy, kedže cez prázdniny nejak vyrástli 😀 a čo čert nechcel nakúpila som hádam 20 riflí a 20 mikín 😀 😀 😀 takže dnes som sa vybláznila do sýtosti

bw
28. sep 2011

ahojte, mam doma nosene saka v dobrom stave. chcela by som ich predat. je mozne ich dat do secon handu alebo kde by som ich mohla predat? dakujem🙂

prettybaby
28. sep 2011

nooo, to by aj mna zaujimalo, tiez mam doma velmi vela veci, viete poradit , daju sa dat do sekacov?

pralinkaaa
5. okt 2011

stále žiaden dobrý sekač v Blave?

andy_rs
6. okt 2011

@jaduska Taký blok som mala aj ja....keď som porodila tak som chodila s jednou mamičkou kočíkovať, ktorá však fakt nebola chudobná, mohla si dovoliť hocičo aj snelčné okuliare za 70 euri :D no a predsa do sekáčov chodila pravidelne...lebo vedela že tam nájde bombové kúsky za fakt centíky :D a fakt také bombové kúsky aj našla....raz kúpila synovi nike mikinu za 2 eurá :D a vôbec nebolo vidno nosenie, proste nič...:D stále keď išla do sekáča, tak ja som ju čakala vonku no nie hneď pred sekáčom ale tak kúsok ďalej :D no a potom keď mi raz ukázala aké bodynká pre malého kúpila tak som už neodolala a vošla som tam aj ja :D také krásne šatôčky som pre malú kúpila, žesom normálne žasla, a odvtedy tam chodím aj ja :D fakt sa dajú nájsť také úlovky, minule som synovi kúpila puma tričko proste krásne parádne nie tá klasická tričkovina ale taký materiál elastický taký lesklý za 2,50 a sebe som tiež z toho clima materiálu kúpila adidas tielko snehovo biele za 2,99 :D takže fakt sa niekedy oplatí :D :D

silvia1983
11. jan 2012

🙂

filipdvoran
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
filipdvoran
11. apr 2012

Alebo v celku aj v USA sa da dobre nakupit. Ak by ste niekto chcel vediet ako tu je postup: http://www.bazarcek.sk/nakupy-v-usa/ a tu ceny postovneho: http://www.bazarcek.sk/postovne-z-usa/ niektore veci sa tam daju kupit lacnejsie, ale pozor na DPHcku a Clo 🙂

martina646
27. apr 2012

Tak ja som bola dnes prvy raz v detskom sekaci a som nadsena. Ked som tam vosla, musela som sa pytat predavcky, ci som spravne v sekaci, krasne vonavucke vecicky rozvesane ako v butiku. Nakupila som plnu tasku za 12€. Urcite to nebolo posledny raz. A vobec z toho nemam zly pocit, ani sa za to nehanbim, aj ked mam aj na nove veci, len mi to pride skoda penazi na par tyzdnov alebo mesiacov.

stanka02
13. máj 2012

Ja tiez nakupujem v sekaci. Rada si tam kupujem rifle, mavaju suprove. Malemu som kupila tu na bazariku nejake vecicky, ze skusim ake su, no ked som ich rozbalila, ovalil ma klasicky pach sekaca, povedala som si, ze to si v sekaci mozem kupit aj ja. Bolo mi divne, ako mamina, ktora ma ani nie rocne babo moze ma vela veciciek pre deticky kazdeho veku, no tak, ze ich nakupi v sekaci a preda ako nosene svojim babom. No je to jej sikovnost.

stanka02
13. máj 2012

@pralinkaaa vraj v Petrzalke je dobry a na Kriznej.

czechzuzanaba
13. máj 2012

@maca793 neni Humana ta organizace, kam davame veci jakoze na charitu? Nebo to je neco jineho? 🙂

syslica
14. máj 2012

@czechzuzanaba No, podľa toho, čo sa verejne (v tlači) popísalo i neverejne pohovorilo je to TÁ ISTÁ Humana 😠 . Oni totiž nenositeľné veci posielajú chudobným černochom a iným z tretieho sveta... a tie nositeľné predávajú v sekáčoch.
No a toto je dôvod, prečo podporujem radšej konkrétne rodiny v núdzi, mamy v krízovom centre a jeden detský domov ako takéto kvázicharitatívne organizácie.

drobcek24
24. aug 2012

Baby neviete poradit v ktorych sekacoch vykupuju oblecko ? aj damske aj detske ???

nikol456
26. mar 2013

Ahojte všetky maminky, som tu nová , no rada by som Vás informovala o tom, že vlastným malý internetový secondhand obchodik, tak ak budete mat zaujem tak si pozrite: http://www.snitchandsnap.com/index.php 🙂 máme damske a detske oblecenie 🙂
Pride mi zbytocne kupovat lahke bundicky za 15-20 eur a podobne,preto som prisla s touto myslienkou, dufam, ze sa Vam stranka bude pacit 🙂