• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

20. novembra 2015 
aj u nas maju v sekaci spodne pradlo aj pancusky, to fakt nie :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pancusky mame z Beponu, maly neznasa ked ho pancuchy tlacia, tak mu kupujem kvalitnejsie. V Bepone sme vychytali na jesen akciu 1ks po 99sk :wink:
7. feb 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my v sekacoch nekupujeme pretoze zijeme v zahranici a ked tu su zlavy tak sa neoplati ani u nas v skacoch nakupovat napr vcera som malej kupila sveter 3 eur. menzestraky 2 eura a tak...... inak sem tam ked som bola doma pred rokmi som kukla do sekaca len tak a videla som tam tiez podprsenky plavky a tak.... hroza to aj niekto kupuje fuuuj... no oni uz ani nevyzerali ako podprsenky ale nieco natiahnute a divnej farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
7. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez na slovensku byvala castym zakaznikom sekacov. ale v holandsku sa to moc neoplati, vo vypredajoch nakupim lacnejsie :grinning: a nove...
samozrejme, spodne pradlo by som nekupila v sekaci ani keby bolo zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
famfrla, ikke, toto vám závidím, ale v dobrom
tie výpredaje za 2-3 eurá
to u nás môžem len snívať, možno v BA je to lepšie, ale u nás v RK to je bieda, tu výpredaje nehrozia - ešte v hypermarketoch, ale v malých obchodíkoch - súkromných ani náhodou -ak, tak len smiešnych 10% :rolling_eyes: , na to sa môžem vykašlať
tu súkromníci "sušia" veci, len aby to nepredali pod cenu, tak to zo skladu vytiahnu o rok ako super nový tovar, ved vravím, katastrofa
7. feb 2008 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sestra má svokru pracovne v Rakúsku a tá jej odtiaľ ponosila pre malú také super veci, že naozaj len tíško závidím (disney bundička zlacnená z 34 euro na 9, triopack bodyniek za 3eurá, ...prišla s plným kufrom, čo toho toľko pokúpila)
ale som ju poprosila, ak bude niečo pekné vidieť, nech nám to kúpi a ja jej to preplatím
škoda, že nebývame bližšie pri hraniciach s rakúskom, urobila by som si nákupný výlet
7. feb 2008 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, ten vylet by sa ti mozno oplatil aj z RK, keby si vedela, kam a kedy treba ist...
7. feb 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, ved zbehni do MT aj v TESCU boli teraz dobre vypredaje a spojila by si prijemne ( stretnutie s nami) s uzitocnym ( nakupy). Alebo opacne je to ?? :grinning:
7. feb 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ukana, v tescu som aj ja nakúpila :wink:

ikke, no ved to :unamused:
7. feb 2008 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zacala nakupovat v sekacoch asi pred mesiacom..ked mi kamoska povedala,ze si kupila prekrasny kasmirovy sveter za 75sk.
:grinning:
spodne pradlo a nohavice tam nekupujem..neviem preco..zda sa mi to byt nehygienicke..

a vidim v nasom sekaci aj super vecicky pre deticky..asi aj ja raz budem kupovat miminku veci zo sekaca..vazne sa da vybrat a aspon to nepusta farbu a ma to len jeden clovek na SK :wink:
7. feb 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez som nevidela,kde chodim do sekaca spodne pradlo,no tiez by som nekupila,to by sa ani predavat nemalo podla mna.
7. feb 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja mam zo sekaca aj krasne zavesy do detskej izby so 101dalmatincami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska, ja som raz chcela dcére kúpiť súpravu nohavičiek , lebo z menších mi vyrástla a to vieš, keď chceš sadu, to aspoň 10 ks. v riadnom obchode mi chceli predať nohavičky pre dcéru á 60 Sk. To by ma stáli 600 SK!!! a to som nebola ochotná zaplatiť. tak som ich kúpila u číňana, boli čisto biele, takže chémia tam nehrozila, boli bavlnené, však to rozoznám, oprala som ich a veru už ich nosí 2 roky a nič im nie je. niektoré veci teda nebudem podporovať a ani nemám na to peniaze.
7. feb 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alinka,netvrdím,že vsetky veci od Cinanov su zle...ale ja zo zásady spodne pradlo u nich nekupim,aj ked je biele :unamused: Karcinogenne latky volnym okom nevidis a nijako sa to ani na pokozke nemusi prejavit,ale vraj tieto skodlive latky prenikaju cez pokozku do vnutornych organov a pomaly,ale iste ich poskodzuju.
Ja som napr, kúpila gatky slovenskej výroby za 28,-Sk/kus,no vo vedl. obchode mali nieco podobne za 60.-Sk a ko hovorís. :unamused:

Mne chvalia kolegyne vsetky veci,ktore mam zo sekacov a tie oblecka su ozaj originalne :slight_smile:
7. feb 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujímavá stránka: www.soi.sk /Slovenská obchodná inšpekcia/-nebezpečné výrobky,nielen textil,ale aj hračky,iné...
7. feb 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak...ja som sa trošku vytešila na MMB :wink:
zasa bude po mne poštárka divne pozerať, ked mi donesie pár oznámení o balíčkoch :grinning:
10. feb 2008 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, tak to nemusim.....do sekacov nechodim...
11. feb 2008 o 05:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm..ja pre zmenu nechodím k číňanom..pred pár rokmi som chodila, ale nakoľko nemám ani veľmi pozitívnu skúsenosť s tými vecami, tak už nechodím..ale zase, je to otázka aj finančná, takže určite sa tam dajú vybrať nositeľné kúsky..

skôr sa mi páči sekáč, ak je slušný a nesmrdí hneď po vstupe naftalínom, tak sa poprehrabujem..mám niekoľko vecí, ktoré stáli úplne minimum a nosím ich už niekoľko rokov..v dobrých sekáčoch mávajú aj nové veci, takže nakúpiť tam mi vôbec nevadí..akurát to spodné prádlo a topánky by som tam nekupovala..

no a ani mať pre mimi veci po niekom mi nevadí..veď ten,kto to predtým nosil, bol tiež len bábätko a bábätká sú pekné, čistučké..a maminy často majú veci, ktoré obliekli na svoje bábo len 1-2x, lebo mali toho veľa a nestihli to prestriedať, alebo im z toho vyrástlo..alebo na tú vec v skrini jednoducho zabudli..MMB napr. má super vecičky.. :wink:
11. feb 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
digysa
ani ja by som nechodila, keby sme tu mali také super výpredaje ako zvyknú bývať v zahraničí
ale tu u nás už ani nie je poriadny obchod, len samí číňanci alebo sekáče
a v tých normálnych detských sú príšerné ceny
nemám na to, aby som mohla dcére a synovi podchvíľou kupovať tričká minimálne po 300,-, nohavice po 600,- obyčajné tepláky po 250,- to by sme skrachovali :unamused:
11. feb 2008 o 08:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
medvedík - spodné prádlo ani topánky tam tiež nekupujem, to kupujem vždy nové
akurát raz som natrafila v sekáči na úplne nové sandálky, ešte mali značenie, a stáli pár korún :wink: tak tie som kúpila, inak nie
11. feb 2008 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kupila v lete dcerke v sekaci topanky do vody za 20,-Sk.Ako nové,a v mori ich mala takmer celu dovolenku :slight_smile:
11. feb 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás predávajú v sekáčoch spodné prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ešte v sekáčoch kupujem plyšákov :grinning: :grinning: :grinning: Stoja okolo 20 korún, Jarkovi som kúpila veľkéo macíka za 50 korún... doteraz s ním spí... Volá ho moje mláďatko... :grinning: :grinning:

Ale u nás v sekáčoch majú aj rôzne akcie, ako napríklad, všetko za 59 korún, alebo všetko za polovicu... ja som si tam kúpila krásny červený sveter, sestra mi o strašne závidí, keď môže, tak si ho požičia a skoro odpadla, keď som jej povedala ,že som zaň dala 120 Sk, bol drahší, lebo je značkový...
11. feb 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete o nejakom dobrom sekáči v dúbravke alebo v lamači?
11. feb 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco: verim Ti, ja zakazujem mojej rodine kupovat akekolvek oblecenie zo SK. Bud je vsetko v take nekvalitne, ze raz to operies a hotovo, alebo velmi predrazene a majitelia obchodov nemaju cudnosti a oblecenie, ktore mozes v USA kupit za napr. 10dolarov = okolo 230sk, tak na slovensku ho vidim za 700sk. :frowning2: Mate to tazke....
Mne to mama stale hovori, ked s nou volam.
11. feb 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nakupujem niekedy v sekaci Lary Fary v Petrzalke na Sintavskej. Maju tam detske oblecenie aj znackove a vo velmi dobrom stave a za prijatelne ceny. Ale vacsinou sa malemu snazim kupovat nove veci. Co by som v sekaci nekupila su boty, spodne pradlo.
11. feb 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
akurat dnes som nastivila second hand chodim len do jedneho ked idem na nastevu k svojej svokre tak vtedy nastevujem ale vzdy si tam super nakupim a potom my vsetci zavida :grinning:
teraz tam mali akciu vsetko za polovicu mam super rifle znacky Mexx za 90 SK dnes skoro kamoska odpadla ked ich videla su ako nove :slight_smile: aj suknu som si kupila a aj tricko tak prajem prijemne nakupovanie vzdy lepsie ako cinan si myslim :slight_smile: :sunglasses:
11. feb 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a u nas je taky sekac,ze v pondelok vsetko za 59,v utorok vsetko za 49,streda39......A ked idem v piatok tak po 19.Mala ma vetrovku za 19 a taku ako novu.Ale chodim tam,len ked nemam pri sebe draheho,lebo toho slak trafa.....Ja som schopna priniest domov aj 5 igelitiek veci,,,lebo za 19 korun rifle...aj ked ich budem nosit po dome... :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska,
tak to iste no nekup to za 19 korun :grinning: :grinning: :grinning:
ale taky lacny sekac tu nie je skoda asi by som tiez chodila s piatimi igelitkami :grinning:
11. feb 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky. Tak ja som parkrat zabludila s kamaratkou do detskeho bazaru. Kupila som jedne teplaciky asi za 25 Sk :confused: a nosi ich este aj dcerka :sweat_smile: . Maju uz sice malu dierku ale niektore nove veci tolko nevydrzali. Ale inak som ine nic nekupila,nejako mam psychycky blok a radsej kupime nove. Ci v tescu vo vypredaji alebo mam nejake vytipovane obchodiky,zial jeden taky dobry nam zrusili :frowning2: . A cinaky to ja nemusim. Fuj,sebe tam nekupujem,nie este drobcom,ja ked tam omylom zabludim,hned zacnem kychat... takze cinak spoznam hned pri vstupe :rolling_eyes: . No a na MMB som si objednala zopar veciciek,to ma pochytila nejaka mania ci co :sweat_smile: . Ale ked tak uz radsej vecicky priamo po detickach predavajucej ako kadejake dovozove nosene. Niektore tie veci vyzeraju naozaj strasne blee :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale uz skoro rok tu maniu nemam nastastie. Inak ponozky a pancusky mam rada Tatrasvit a potom z Beponu a este od slovenskeho Clematisu rada nakupujem detske natelnicky,su take pekne,ze ich syncek nosi do skolky ako normalne tricko,cena je primerana a su biele alebo sive,takze nie je problem s flakmi, z bieleho vybielim a je pokoj :sweat_smile: .A znesu vela prania. :slight_smile:
11. feb 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zvyknem kupovať u nás raz za mesiac, keď sú sekáčové trhy, tam sa dá kúpiť detské oblečenie za 20,-sk a je to v super stave, na seba si nekúpim nič, lebo toho mám dosť ale často pozerám aj MMB alebo Babybazar, niečo si aj objednám a hlavne tam mám svoj album, kde predávam veci po malej za pár korún.
16. feb 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dcerka ine ako Tatrasvitske puncosky ani nechce :wink: a to som jej kupila aj pekne vzorovane,no co uz.
Mali sme tu supeeer sekac,aj mame,no je tam nova predavacka a odvtedy je výber neporovnatelne horsi.Bodaj by nie,ked dostanu tovar a maju "inventuru",tak vidim ako pusta vonku známe s plnými taskami :angry: -takze uz davno som tam nic pekne nekupila.
16. feb 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok