Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

bzuco
autor
28. mar 2008

pacna...tak to skoro zadarmo 🙂
to u nás som ešte nezažila taký výpredaj
aj najsamhoršie handry predávajú minimálne po 20,- 😠

pacna
28. mar 2008

no a potom nekup to 😝

melory
28. mar 2008

tak ja si chodim rifle kupovat bud do znackovych obchodov, alebo do sekacov...tie zo sekacov mi tak dobre sedia...len skoda, ze su vynosene 🙂

dahlia23
29. mar 2008

baby, ja som včera bol av Piešťanoch, mala som asi 2 hodiny čas, tak sme sa s malou motali po meste, bolo tam veľa sekáčov a outletov, ale ten tovar..... 😖 Katastrofa... Jak po babke.... Otrasné.
My máme v TN fajn sekáčik, občas tam malej niečo kúpim, ale veľa vecí máme po sestre, ona kupovla všetko iba nové a značkové.
😵

zuzkafuny
29. mar 2008

My máme tiež sekáčov ako nasekaných... 😀 Malému som tam kúpila super topky čisto nové, kožené za 50,-
a rifle si tam občas kúpim keď natrafím 😅 a aj bundu 😅
Ale moju segru voláme discontová moľa 😀
Miluje sekáče...

maca793
29. mar 2008

tak ak chcete, tak si kuk na: www.babybazar.sk, naťukaj si maca793, tak to som ja , mám tam niečo a nabudúci týždeň niečo nové znova pridám, ale nevšímajte si ten kočík, ten je kamarátkin, svoj dám nabudúce. zaručujem, že všetky veci sú v super stave, sú nepoškodené a bez fľakov. na cenách sa dá aj dohodnúť. tak pa

pacna
29. mar 2008

a kde si to natukam? 😀

etuska
29. mar 2008

baby,tak aj ja mam nieco na predaj 🙂
moja adresa je:http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=23809

Mozno sa Vam nieco zapaci.Dohoda mozna 😉

etuska
30. mar 2008

...alebo vymením za vetrovku zo dazda,vel.110 😉

zuzitka
25. apr 2008

ak nieco najdem pre maleho, tak kupim aj jemu oblecenie v sekaci ale vacsinou si tam nakupujem pre seba 🙂

prave dnes som si v sekaci Genesis kupila riflovu suknu zn.H&M za 189sk /velkost 42/ 😉

leva
25. apr 2008

zuzitka a kde je ten sekac Genesis?Niekde v ba?

zuzitka
25. apr 2008

leva, ich je viacej 😉 takze v BA na ulici - Spitalska, Obchodna, Dobrovicova, Klemensova - tieto dve su v okoli Modreho kostolila, jeden velky Genesis je pri starej trznici na ul. Klobucnica - ten je trosinku drahsi, ale maju lepsie kusky 😀
ja mam polovicku satnika odtial, dokonca aj par topanok 🙂

zuzitka
25. apr 2008

zabudla som na jeden Genesis, je na ul. Marianska 😉

leva
25. apr 2008

zuzitka,vdaka za info,ale ich je 🙂

zuzitka
14. máj 2008

na marianskej je uz zruseny sekac 😨

boli ste v nich niekto, v tych sekacoch Genesis? podla mna tam maju dobre veci 🙂

bibula
14. máj 2008

kupujem no a co?nevadi mi ,ze niektorym sa to zda nenormalne.
a som rada,ze vacsina si to prizna 😉

bibula
14. máj 2008

aj ja vam pridam odkaz na moj bazarik-veci pre cca 36-38 ,pre stihlych ockov rifle a dievcatka od cca 8 rokov-niektore kusky velmi pekne 😉 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=5994

bzuco
autor
15. máj 2008

moje najnovšie úlovky - úplne nová značková dievčenská prechodná bunda za 200,-, pre mňa flísový prechodný kabátik s 50% zľavou za 190,-, šiltovka Disney pre malého za 30,-, super tričko pre mňa za 90,-, ako nová tepláková bunda pre dcéru za 70,-....no zasa som oplieskala peniaze 😅 😅 😅

zuzitka
15. máj 2008

bzuco a v akom sekaci nakupujes ty?

bzuco
autor
15. máj 2008

zuzitka, to sú obyčajské sekáče, nie genesis, tie sme mali 2 a oba zrušili ☹
jeden prevádzkuje naša suseda a tie ostatné sú tiež "súkromné" 😉

zuzitka
15. máj 2008

nie si z BA?
inak ked vidim, jaky spinavy chodime z ihriska, tak si ani neviem predstavit, ze by som maleho obliekala do znackoveho oblecenia.... sak to by som furt nanho kricala nech sa nevala po zemi, nesmyka, nehra v piesku.... 😀 😀 😀

leva
15. máj 2008

ahoj zuzitka,ty mas tusim prehlad v tych sekacich genesis,na marianske zrusili? Marianska to je ako obchodna?bo tam som chcela ist pozriet najskor,tie ostatne neviem kde su,pisala si nedavno ulice,no jedine obchodnu poznam,tak nech nebludim.

zuzitka
15. máj 2008

leva .... ano, marianska je kolma ulica na obchodnu 🙂 no ked po marianskej prejdes az na koniec, dojdes na spitalsku, hned napravo je parfumeria a vedla nej je Genesis 😉

a vies kde je mc donald na SNP? oproti cez cestu je stara trznica, vedla trznice, v tej ulicke je ten "luxusnejsi" genesis 🙂

a na obchodnej ho musis tiez najst 😉

leva
15. máj 2008

Ano viem kde je mc donald a uz sa mi vybavuje aj ta stara trznica,tak to uz sa aj tam spytam dakoho a dole ako je statna nemocnica,tak tam niekde?Dakujem pekne 😉

zuzitka
15. máj 2008

nemocnica? 😕

stara trznica je na tej strane ako je OD Dunaj alebo blizsie je byvale polske stredisko... alebo ako sa to volalo....
po tej ulicke prejdes popri primac.palaci /aspon myslim/ az na Hlavne nam. presne ul.Klobucnicka 🙂

bzuco
autor
15. máj 2008

zuzi...nie, nie som z BA...Liptov - RK 😉

leva
15. máj 2008

Ano,pod OD Dunaj,naproti mc donaldu,ja som si zmylila ulicu,tak niekde pri dvoch levoch to bude,ked Spitalska,myslim priblizne niekde tam,nehnevaj sa ja uz som v blave ako bludny Holandan 😀

zuzitka
15. máj 2008

naproti mc donaldu je stara trznica, vedla trznice je ul.Klobucnicka a tam je ten "luxusnejsi" genesis 🙂

na spitalskej je genesis hned vedla prafumerie 🙂

... inak pozeram tu riflovu suknu co mam odtial za 189sk, ona ma pripnutu cenovku aj original H&M,
cena 19.90euro 😕 takze vyzera to, ze nebola vobec nosena 😵

leva
15. máj 2008

zuzitka Este raz ti velmi pekne dakujem 🙂 Dobre si kupila 😉

adelik
15. máj 2008

ahojte baby...musim aj ja napisat par slov ohladom sekacov...jeden taky vlastnime aj my s manzelom,robime to uz 4 rok...sekace su dnes in,vela ludi ich navstevuje...no ide ma rozhodit,ked citam,alebo pocujem ludi...ake su tie handry strasne drahe,pytaju zlavy....vzdy gulam ocami.len ten kto s tym robi,pochopi,co je to za pracu a kolko vlastne tie "tie stare handry"stoja uz vo velkosklade.a to nevravim o tom,kolko handier ide hned do kosa...neviem,ako by ste sa citili,keby ste doviezli tovar...pretriedili a zistili,ze 90 percent su fakt smeti..bohuzial je to realita.sekacovanie je vlastne macka vo vreci..raz sa podaria super veci,raz nie..ale platite stale rovnako...a este pre info...ak si niekto mysli,ze my co s tym robime si vojdeme do skladu a zacneme si vyberat len "znackove"veci..velmi sa mylite...vezies si domov prekvapenie a az doma zistis co si kupil..ale reklamovat sa to neda.nechcem obhajovat sekace,ake su tam ceny....ale ak sa tym niekto zivi.....je to proste biznis...ale jedno nechapem....vsetci pytaju znackove...neviete preco?vsetkych pozdravujem a prajem pekny vecer