Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

bibinka
12. feb 2009

ahojte, neviete mi poradiť, že čo s tým zápachom sekáčových vecí??? teda v mojom obľúbenom sekáčiku je to v pohode, stačí raz vyprať na 60st. ale z ostatných čo som kupovala tak to je taký puch. myslela som si, že to vyperiem, ale ostalo to v tých veciach. ☹

bibinka
12. feb 2009

bzuco- dobrý obchod si urobila 😉

bzuco
autor
12. feb 2009

bibi....tak to skús namočiť aspoň na 1-2 dni do vody s práškom a ešte raz oper a pridaj dosť aviváže...ja nemám nikdy problém 😉

dobrý, dobrý 😀 😀 😀

bzuco
autor
20. mar 2009

ahojte..tak ja už mám deti na leto zaodeté - samozrejme cez MMB 😝 😀

emogeon
24. mar 2009

aj ja a zistujem ze mam toho nejako vela 😀

alon111
24. mar 2009

tak aj ja nakupujem cez MMB a mam toho uz hromadu a na konci mesiaca zistujem ze som maniak ktory sa nevie kontrolovat. 😀

bzuco
autor
30. mar 2009

emogeon...aj ja zisťujem 😅 😅

alon....nerada si to priznávam, ale tiež som maniak 😔
teraz som akurát nakúpila kraťasky, letnú košeľu a sukničku - každá vec za 1 euro...no nekúúúúúúúúúúúúp 😝 😀 😀 😀

ericienka
30. mar 2009

baby co je MMB?

danciacik
30. mar 2009

ericienka MMB je mimibazar 😉

bzuco
autor
19. okt 2009

oprašujem tému 😉

máte nejaké nové úlovky? či už zo sekáča alebo z MMB 😎

zuzitka
20. okt 2009

no ja som začala nakupovať už aj pre miminko moje v sekáči 😀

Genesis .... 75sk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

105sk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

120sk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

TextilHouse .........to zelené triko pre mňa 2,50e
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

🙂 🙂

bambi09
20. okt 2009

zuzi,ahoj,tak za chvíľu je malý na svete,ako to letí 😅
a krásne kúsky,my tu máme na sídlisku Textile House a stále zabudnem mrknúť,až keď majú zatvorené,očumujem výklad 😀 😀 teraz mali všetko za 2 euro 😉
hádam ho nezrušia skôr,než sa tam dostanem 😀 😀 😀

zuzitka
20. okt 2009

bambi ... dnes som videla, že TextilHouse má všetko za 1 euro ... tak šup šup, chod mrknúť 😉 😉 😉

ja teraz moc pre seba nenakupujem, tehotenské sa mi už neoplatí a normálne oblečenie ... ešte neviem, aká velká ostanem po pôrode 😀 😀 😝

veru, vo štvrtok nastupujem na oficiálnu materskú dovolenku 😀

bambi09
20. okt 2009

zuzi,tak super,budeš mať čas behať po sekáčoch 😀 😀 😀
a možno zajtra vybehnem,malej potrebujem nejaké oteplené gaťuše,tak pozriem 😉 keby pošta nebola tak nehorázne drahá,tak by som tiež viac cez MMB,MMA a Babybazar kupovala 😒
ale sekáč je lepší v tom,že si všetko pozrieš,ohmatáš,vyskúšaš...
tak sa nám teda pekne drž a potom podaj hlásenie 😵 😵 😵 páni,už len 6 týždňov-neskutočnéééé 😅 to bude fakt krásny mikulášsky darček 😵 a Samko sa na bračeka aj teší??

zuzitka
20. okt 2009

ja milujem sekáááče .... sa tam prehrabujem ... hlavne teraz, ked je samko v škôlke a mám veeela času 😀 😀 😀

kolko sa zvykne platiť poštovné, ked kupuješ cez MMB?

atrami
20. okt 2009

Ja sekáče tiež mám rada. Svokra má dobrú známu, takže oblieka všetkých svojich vnukov.
zuzitka, tá bundička je geniálna.
poštovné sa odvíja od sposobu platby a hmotnosti balíka, cca od 1 do 3 €

bzuco
autor
20. okt 2009

zuzi...no fajne si nakúpila 😉

tynushqa
20. okt 2009

Tiez sa hlasim k zavislakom na MMB a MMA, vatsinu veci mame odtial 😀 a teraz nedavno u nas otvorili taky sekac Textil House a tam si vzdy nieco vyberiem 😉 zohnala som tam vela kvalitnych znackovych veci za par supiek. Napr. rifle Miss sixty za 7 euro, v normalnom obchode by som za ne dala min 100 ecok. Tiez mi ale niekedy vadi ta ich "vona veci" az po 3 praniach to nie je citit.

emogeon
22. okt 2009

ja som vcera bola v textile a mali vela detskych veci za 1e. a aj sa mi podarilo nieco kupit 😉
bambi keby ze ja mam na sidlisku textil house tak som tam stale 😀 ... varena pecena..
sice v meste ich je asi 5 obchodov ale tam sa nedostanem kazdy den...

bambi09
22. okt 2009

emogeon,hahoj,no tak vieš,ja sa vždy chystám a skutek utek,ale pôjdem,len teraz mám chytené dutiny,tak trčím doma,stačí,že vyvesím na balkóne prádlo,aj to v čiapke a už ma bolí hlava 😒 ale také chúťky mi robíte 😅 😅 😅

chasencha
22. okt 2009

macka a kde je tam textil house,skocila by som kuk 🙂

bambi09
22. okt 2009

Kati,ako je horná Billa a tam kúsok pri takej krčme,na úrovni,ako je DM 😉

silvia123
22. okt 2009

Ahojte, ja som ešte nikdy nenakupovala v sekáči ale nemám nič proti tomu, hlavne po dome nech chlapec znosí, v podstate ak by som tam aj šla, ja vôbec nepoznám žiadne značky tých detských vecičiek. V podstate doteraz som kupovala vždy v riadnych obchodoch a je dosť možné, že som si kúpila aj neznačkové veci sa značkovú cenu 😀 , proste vždy som pozerala či je to bavlna a aká je to kvalita, ale ak chcem skúsiť niečo kúpiť napríklad z MMB, tak fyzický kontakt odpadá, tak by som chcela poradiť, aby ste mi napísli zopár značiek detského oblečenia od TOP1 po TOP10 aspoň, lebo okrem značky NEXT a klasické adidas, nike, puma nepoznám žiadne.

bambi09
22. okt 2009

silvia,mne nejde o značku,ale o kvalitu 😉
ale také známejšie značky sú C&A,H&M,Adams,Early Days,Frog,Mothercare...baby určite hodia ďalšie 😉 ja mám obľúbené Cherokee vecičky 😅

maruschka
22. okt 2009

Mothercare, Next, CaA,S.Oliver,Bambino/oblečenie, Cherokee,...a mnoooho ďalších 😉

zuzitka
22. okt 2009

ja si značkové veci za také ceny nemôžem dovoliť 😅
ale stane sa, že v sekáči nájdem práve značkové za super nízke ceny 😉

a už som si trochu zakázala chodiť aj do sekáčov, lebo len kupujem a kupujem 😀 😀 😀 😀

emogeon
22. okt 2009

bambi tak sa rychlo uzdrav.... 😉
ja prave dnes rozmyslam ci nezbehnem zajtra na dd..lebo je posledny den s 1e. no nekupuj 😀
vcera som kupila pre pauli bundu na jar, mikiny,rolacik....

chasencha
23. okt 2009

tak baby dnes som vybehla na dlhace do toho textil housu a odisla som so 6 vecami pre emu 😵 a platila som 4,50 e,kus za 0,75 e 🙂 zimnu bundu ,rifle,2 svetriky a 2 take hrubsie teplaky na zimu 🙂

zuzitka
23. okt 2009

ano ano, dnes je akcia v textil house všetko za 0,75e 😀 😀