Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

sassi
9. dec 2008

gucz super nákup
m,ne včera prišli pre maleho rifle Kenvello vydražane za 61 aj s poštou 😀

bzuco
autor
9. dec 2008

gucz...to fakt si urobila super nákup 😉

ja už v poslednej dobe nechodím v meste do sekáčov...nejako ma tam nič za posledné mesiace neohúrilo a tie, kde som chodila celkom rada - porušili ☹

a na MMB a BB nakúpim lepšie a lacnejšie aj ked si zaplatím poštovné 😎

sassi
9. dec 2008

no ja hlavne predávam
kupujem, len ak sa niečo fakt oplatí, ale teraz som napr. aj vydražila aj niečo nove, ako darček a lacnejšie ako v obchode 😉
Ešte chcem malemu na jar spravku ADIDAS, videla som novu za 715 s poštou na BB, ale ešte hladam podobnu použitú... zatial nič ... ☹

bzuco
autor
9. dec 2008

sassi ja tak pol na pol s predajom a nákupom....hlavne na malého musím podchvíľou, čo rastie ako z vody...ale to už aj väčšie číslo kúpim, ak sa mi páči a je to za cenu že NO NEKUP TO 😀 ...ved dorastie 😉

sassi
9. dec 2008

no mne teraz kamoška priniesla 2 plne igelitky v vecami po jej 2 synoch... skrina plna... niet kam davať 😀
A v QUELLE bol velky vypredaj, nakupila som trička, pulovre po 180 - 200 korun nove 😵 Už mi aj pol objednavky došlo, a aj mi už napísali, čo nepríde, aby som zbytočne nečakala 🙂

bzuco
autor
9. dec 2008

áno???? tak o tej akcii z quelle neviem ☹ ...škoda...ale máme v meste predajňu quelle, tak tam skočím, možno niečo nájdem a mávajú tam stále akciu, že pri nákupe nad 500,- zľava 40%....to sa potom fajne oplatí

sassi
9. dec 2008

no edšte to maju na internetovej stránke, ale už vela dobrých vecí vypredali...

prišli mi aj jesenne čižmičky za 474,- a malej som objednala aj koženu bundu (vo vel 34) za nejakých 700,-, tenisky halovky ADIDAS mali tiež v dobrej cene... ale všetko isto nepríde...

ja som posielala moju a maminu objednavku za 4000,- a na další den ešte jednu za 9000,- čo so napísali kočky z firmy ... ale zatial prišlo dokopy len asi za 2000,-
No som objednavala s tým, že bud všetko nepríde (to akože jasne že všetko nepríde, už mi aj prišiel mail, čo všetko už nie je) , alebo si z toho vyberiem, podla toho ake to bude, a zvyšok vrátim 😉

jasumat
9. dec 2008

My sme mali super sekáč u nás na Sídlisku, ale teraz majiteľka odišla na materskú a predáva tam jedna staršia pani- a total neochota!!!
Neodloží veci, nevymení veci, nedá na zálohu. a ani nedá na seba telefón, že sa opýtam, či ešte tú vec má, či sa mi oplatí z druhého konca mesta klusať. Tak tým u mňa skončila. Už tam viac nepôjdem, a potvrdili mi to aj ostatné kamošky, že pri takomto prístupe sa im tam neoplatí ani vkročiť. Okrem toho to bol pomerne drahý sekáč. Ja zvyknem kupovať na MMB, MK a BB. Ešte sa mi nestalo, že by som bola sklamaná.

jarula25
9. dec 2008

my mame super sekac na sidlisku a malitelka je velmi mila a ochotna rada odlozi ale aj ked nieco chcete tak vam to vie zohnat...uz som si tam nakupila aj pre seba nielien pre maleho a boly to fakt dobre veci a za super ceny ...nic poskodene a skoro ako nove a vsetko ma len znackove ...ale nakupujem väcsinou na BB a vzdy som bola spokojna 🙂

bzuco
autor
9. dec 2008

jasu...tej pani asi treba niečo od srdca povedať...že ak chce mať aj naďalej robotu, mala by si rozmyslieť, ako sa bude k zákazníkom správať...inak to tam môže tetka zabaliť 😝

sassi
9. dec 2008

ani nie tak jej, ako rovno majitelke ...

marorlinko
11. dec 2008

sekace velmi nemusim,ale na doma veci su dobre, nevadi mi,ze ich zoderie alebo znici,ale dakedy najdem aj pekne nieco nove, nenosene est es vysackou, tuna v uk kde zijem, navyse su to charitativne obchody, potesim seba a zaroven pomozem inym. zn. next kupujem malemu nove z tejto predajni nie zo sekacov,, tunav uk,nie su az take hrozne ceny takze v pohode kupim mu co chcem aj sebe. mam rada tu znacku, je kvalitna.este aj gap.pekne veci tam maju/
v sekacoch ni evzd najde sa to,co hladame a ako bolo pisane aj velkosti ni evzdy maju,al eak najdem nieco pekne a male,tak kupim a dam niekomu zadara. zvyknem malemu kupovat tam v sekaci knizky moj ich ma rad nove co som mu kupila boli drahe a znicil, tak nech nicii tie lacne.

gucz
11. dec 2008

čauko tak dnes som bola opäť na záťahu 😀 . kúpila som asi 15 vecí pre malú a stálo ma to 580 korún, sú to veci na donosenie i krajšie, značkové (adams, next) i neznačkové tak sa vééééľmi vytešujem 😉

sassi
11. dec 2008

marorlinko, keby byvam v UK, tiež nezhanam tie veci v sekači, ale nove tu sa predavaju za nehorázne ceny (prepočet libry 46 a viac Sk), takže použite v dobrom stave su celkom dobrá možnosť, občas sa dobra kupa zadarí 😉

krtko.
11. dec 2008

ahoj gucz. a kde si bola?nebola si nahodou v hale druzba?

leva
11. dec 2008

No u nas v sekaci je poslednu dobu pekna vec bud zajednana alebo si najprv zavola vsetky zname porozoberat a potom uz nieje z coho vyberat,tak som prestala chodit,bo som sa pytala kedy chodi tovar,prisla som v ten den a mala na kope veci,hned mi padlo do oka tricko nike,vraj odlozene,pod tym oteplovacky,odlozene,potom vonku tabula ze vsetko za 50sk,za suknu ktora sa mi pacila,som si ju zvesila chcela 70sk,vraj ta akurat nieje v akcii,s principu som to nevzala 😝

sassi
12. dec 2008

teda ked to je odložene, prečo to je v kope?

gucz
12. dec 2008

krtko áno v hale družba, išla som tam asi o 3/4 na 9 a ešte sa dalo dačo vybrať

gucz
12. dec 2008

v januári by to malo byť 12teho, však uvidíme

nikol2208
12. dec 2008

ako to funguje ten nakup tu cez nett vyzeram ako blb ale fakt neovladam

sassi
12. dec 2008

nikoll, ja kupujem väčšinou na Mimibazare a na Babybazare, na bazarikoch tu ani nie, lebo tu nie je hodnotenie
a funguje to tak, že sa tam zaregistruješ a už len kukáš, čo ma kto pekne v dobrej cene
potom sa väčšinou platí vopred na učet a oni ti tovar pošlu
teda zatial vždy poslali, kedže sa píše to hodnotenie (na MMB) tak im podvod nestojí za to ... však by už nikdy nič nepredali
ale kupujem len vecičky čo su lacnejšie ako 300,-
drahšie sa bojím
najdrahší som kupila len fusak za 1100,-

majussa3
12. dec 2008

ja tiez beham po sekacoch da sa super nakupit hlavne detske veci ved je im to dobre chvilku 🙂 a vzdy sa tesujem ked zacina v sekaci tyzden ked kazdy den je o 10 sk lacnejsie a v sobotu je vsetko po 10,- to sa potom inak vyzurim vzdy sa da nieco pekne nast 🙂)

jarula25
12. dec 2008

ja tiez väcsinou detske veci ale uz sa mi podarilo kupit aj par kuskou pre mna 😉 a neni na nich vobec vidiet ze su zo sekacu...a este ze boly take lacne..no kde by ste kupily mikinu puma za 120.-sk???a este v perfektnom stave 🙂

mywiel
12. dec 2008

My kupujeme kazdy tyzden nieco a aj predavame, tu vo Svajci su krasne zachovale veci a H&M a franc. znacky to istia... 😀

ufka
13. dec 2008

Ahojte kočky je fajn čítat ako lacno a dobre nakúpite. zmojej skúsenoste posledné razy som nakúpila hrozne zle cez mimibazár bundu dámsku za 900sk novú z vysačkou a dala som si aj miey premerat a namiesto S mi poslali xl a bola tam cenovka zo sekáča že 260sk skoro ma vystrelo a to isté sa mi stalo tento zňtýžden aj s vláčikom drevenným chcela zan 300sk a ked som si ho rozbalila bila do očí cena 94sk čo by ste nato povedali?

dadulik
13. dec 2008

tak baby, u nas v sekacoch, mame ich dva, sa dalo pred casom kupit napr. Adidas bundu na mna za 19 sk 😀
verili by ste?
pre malu vzdy nieco najdem, znackove, pekne, zachovale 😉

ufka
13. dec 2008

Dadulík inak to je fakt sila to sa mi vživote nestalo

sassi
13. dec 2008

ufka 😲
mne sa´take nestalo... ale je pravda, že si ponuky vždy porovnávam, aj čo maju v obchodoch
na MMB začíne "nebezpečné obdobie" ... v obchodoch budu vypredaje, takže zlatokopky nakúpia za lacno a budu sa snažiť predať 😕 so ziskom samozrejme ...

Ja som tam zaregistrovala NOVE bodynka CaA, okolo 130 sa predavaju a ja mam tie isté priamo zo CaA za 65,- českých korun 😠 😠 😠 Laptop z TESCO, čo tam zlacnel na polovicu (okolo 350,-) sa predava na MMB za 700-800,-

bzuco
autor
15. dec 2008

ufka... 😲 😲 tak to sa nestalo ani mne a teda nakupujem na MMB aj BB dosť.....

ako tvrdí sassi....začína sa to tam hemžiť zlatokopkami 😠 😠 😠 😠

ja by som to tak nenechala...nafotila by som tie visačky , dala do albumu a v diskusiách by som tú "milú" predávajúcu rozniesla v zuboch...nech si dajú aj ostatné maminy pozor...

emogeon
18. dec 2008

a prave taketo problemy nemusim a ani mmb nemusim,radsej sa prejdem po kamenakoch a vzdy nieco vyberiem 😵
ufka no to je sila a tak premyslam ci ta dotycna je tak blba alebo to nechala schvalne hmm ? 😕