Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

mywiel
17. máj 2008

Bzuco bombove vecicky. 😉 Naco vyhadzovat prachy ked aj tak tie baba z toho rychlo vyrastu alebo to zoderu, ked chodia po 4nozky no nie? 😀 A takto mozes kupit viac, mne osobne je to uplne fuk ze dieta nema napr. zakazdym znackove veci ako NEXT a BENETTON ved teraz je tolko peknych veci.

maca793
17. máj 2008

ahojte baby, nechcete niečo aj odo mňa? aj ja mám niečo na predaj, ale na www.babybazar.sk, pod maca793, tak kukuč 😉

mywiel
17. máj 2008

Maca dik, no pekne, ale ked kuknes do mojho albumu ja uz toho mam plno a este urcite podostavam ked sa mala narodi, tak potom budem kupovat postupne na vacsie... 😉

maca793
17. máj 2008

OK, dohodnuté 😉

zuzitka
22. máj 2008

no co, mate nejake nove ulovky? 😀

adusa
22. máj 2008

Baby ja chodim do sekacov tiez. Moj nazor, niekto ma oblecko vzdy nove a drahe a vyzera v tom nic moc, a niekto moze nakupovat v sekaci a ked vie ako to dat dokopy, tak sa ho pytaju kde take nieco kupil 😉 . Treba aj nove kupit obcas, samozrejme 😀 , ale tu su napr. sekace kde sa da kupit uplne nove, znackove a kvalitne oblecenie, a to nehovorim o hrackach a podobnych veciach.
Ja som chodila do sekacov este ako studacisko na slovensku hehe, no a hned ako som nasla sekac tu, tak som tam zacala chodit a zlanarila som aj svokru, anglicku panicku, ktora tam NIKDY nebola, ani by sa len neotocila za takym obchodom, a aha ju, teraz sa vzdy pyta kedy idem na rybacku 😀
Tak len tolko k tomu 🙂

adusa
22. máj 2008

ALe pravda je, ked teraz citam ze co na sk date za veci aj zo sekacu, tu sa daju kupit vo vypredajoch a nove.
kuk sem http://www.childrensplace.com/webapp/wcs/stores...
Je to smutne, lebo stale je to na sk vsetko predrazene 😒

Tu je v sekaci za kus vacsinou $1.50 max $2.50, a aj to dam len za nieco super pekne, originalne, co v obchodoch nevidim.

majka35
23. máj 2008

ahojte ... ja kupujem skoro všetko v sekáčoch, okrem body, ponožiek, čiapočiek ... a momentálne u nás v terranove majú fantastické vecičky pre deti a za neskutočné ceny ... 🙂

lienocka235
23. máj 2008

ja kupujem v UK vybehnem 2 -3 krat do roka... kupim po 2-4 libry barbie oblecko... da sa zohnat j next lacnejsie resp.. normalne bez akcie tam stoji o polovicu menej ako tu.. a su tam aj take domace trhy kde ludia predavaju po svojich detoch cosi ako sekac... casto aj nove s visackami.. tam kupujem len next a to tak po 10,20,50 penci.. co je naozaj par korun... 1 libru dam uz len za novu zanckovu vec s visackou.. prihodim vam aj linky cos om minule pokupila...

lienocka235
23. máj 2008
lienocka235
23. máj 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
dupacky disney s caipockou 20 penci co je okolo 9 korun

lienocka235
23. máj 2008
lienocka235
23. máj 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
dva teplucke kabatiky s visackami jedn next obojstranny jeden mothercare..
cena spolu 1 libra

lienocka235
23. máj 2008

disney supravicka nova cena 50 penci cca 20 korun
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lienocka235
23. máj 2008

http://www.sportsdirect.com/shop-Barbie.htm

tu kupujem malej a aj sportove tam kupujem.. toto su ceny na nete nazivo sa daju najst aj lepsie akcie

pacna
23. máj 2008

lienocka super veci ja sa akosi na tych zahr. strankach nemožem orientovat. 😒

bzuco
autor
23. máj 2008

zuzitka...a ty? 😉

lienocka235
23. máj 2008

a este mam plno veci pre dievcatko proste som neodolala.. ale nakoniec mi ich ne bude treba.. 😖

bzuco
autor
23. máj 2008

lienocka....tíško závidím 😝 😅

andrea.m
23. máj 2008

ahojte. no sekáče to je moje. tamarka pôjde na moje promócie v super šatičkach za ťažkých 29sk 😀 máme tu v ke plno sekáčov a nemám problém tam nakupovať, deti z toho alebo rýchlo vyrastú alebo to zničia v škôlke.

zuzitka
23. máj 2008

ja som uz dlho nebola na "love" ale ajked sa mi podarilo vojst do jedneho sekaca, tak Samko ma ihned tahal von, on ma na ten obchod alergiu alebo co 😠

gucz
23. máj 2008

baby nabrala som inšpiráciu, ak sa dostanem do mesta, pôjdem popozerať nejaké vecičky 🙂

susik77
23. máj 2008

u nas otvorili teraz novy znackovy second-hand, ale mam pocit, ze ked pride tovar, behom par hodin je vybrany a zostanu tam tak o nicom veci ☹ . Ta pani co tam predava mi hovorila, ze nej. pani u nej kupila next oblecenie asi za 3000 kc-ze si mysli, ze to dalej predava 😒

maca793
23. máj 2008

ahojte, nechcete niečo odo mňa? tak si kuk na babybazar.sk, pod maca793, mám tam hlavne pre oblečko pre dievčatá za prijateľné ceny 😉

alienka
23. máj 2008

Lienocka, super vecicky, ozaj krasne a o cenach sa radsej nebudem vyjadrovat 😕 ☹

zunka76
23. máj 2008

Lienocka, vážne super kúpa. Aj ja chodím u nás v nr do sekáčov. Mám dva, kde som skalnou nakupujúcou. Keď som malej upratovala skrinu, zistila som , ze ma vaznu "vybavu na leto" a skoro polovicu veci ma zo sekacu

zunka76
23. máj 2008

Tiež si myslím, že lepšie v sekáči ako na tržnici. Lebo viem, že kvalita je neporovnatelna. Ked som oprala tričko z trznice stratilo farbu, tvar aj zmysel. 🙂

bzuco
autor
31. máj 2008

tak sa pochváľte? máte nové úlovky? 😉

sasenka
31. máj 2008

Ahojte, môžem sa pridať??? Bo ja zavislák na MMA aj MMB, kupujem - predávam, to je taky moj adrenalín 🙂 😉 a vždy sa vytešujem, ked sa mi niečo podarí dobre kúpiť, za par korun. mam dcerku 6r. a ročného syna, tak ten po dcerke toho moc neponosí - jednak je trištvrte ružového, a aj su už tie veci z módy. A kupujem aj jej, teraz sa mi podarilo Adidky tenisky za smiešnych 180,- som že to budu take na donesenie a došli uplne superske, isto lepšie ako tie čo mame doma 😎
a mate aj zle skusenosti? Ja len jednu, ale ta kočka potom sama uznala, že ten popis s tym stavom moc nesedel a koruny mi vrátila 😉
No a u čínana kupujem minimálne, odkedy som na nete, lebo fakt tie veci po jednej sezone vyzeraju hrozne, na 2. dieťa to ani neodkladám 😖 a topanky už vôbec nie.

pacna
31. máj 2008

sasenka a MMA je čo? 🙂