Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

ankaa
14. jún 2008

Ktoré sekáčiky by ste mi odporúčali v Košiciach?

sasenka
14. jún 2008

Piskajka, kam to chodíš, ja skor u Quelle objednávam, bo ja tiež tričko 40, nohavice 42 nosím...no a v butikoch toho teda vela nenakúpim 😒
no a mojich par ulovkov 😉
rifliky, najnovšie, uplne superne su http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=301519
sukienka, ešte trošku velká, dorastie http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=290616
toto bola super kúpa, bo su ako nove http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=295921
toto bude na narodeniny - s visačkou http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=289438
na leto - tiež vo vybornom stave http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=289438 a http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=253289

piskajka
14. jún 2008

Ja chodim nakupovat ku Darine Droncovskej,ma sekac na tej ulici ako je dolna posta.Dole je obchod a hore byva.Urcite vies.Tak tam,tricka som tam kupila v piatok 😀 .Su pekne bavlnene 🙂

piskajka
14. jún 2008

Dom maju namalovany na modro 🙂

sasenka
15. jún 2008

aha, viem už

bzuco
autor
15. jún 2008

božeeee...ja si dám asi zablokovať prístup na MMB 😅 😅 😅 😅 😅
to je strašné so mnou 😔

sasenka
15. jún 2008

ved ja som akurat sledovala jednu aukciu, 20ks vecičiek na drobca, sice niečo by bolo privelke a vydraťilo sa to za vyše 3000,- 😲 no taky blazom (zatial) ešte nie som. Aj ked značkove, ale predsa len second-hand 😉

bzuco
autor
15. jún 2008

čo???????????????
to mi príde ako umelo navyšované...nie?...alebo sa naozaj našiel taký blb 😅

bzuco
autor
20. jún 2008

🙂
sekáčové maniačky...kde ste? 😀 😀

barabra1
20. jún 2008

tu sme a ty? 🙂

melory
20. jún 2008

sasenka dobre si urobila, ked to teraz zratam, tak ja som vo viedni kupila 20ks oblecenia v H&M-ku za 100euro...

sasenka
21. jún 2008

ved nemožem byť aj tu aj na MMB/MMA 😀 😀 😀 Ale nie, mam trochu nestíhačky, ani nenakupujem, počkam už na jesenne veci 😉 Letne nam už ani do skrine nevlezú 😀 😀 😀

bzuco
autor
21. jún 2008

sasenka...podobne 😉
aj ked...bundy a čiapky a aj nejaké nohavice už máme, dokonca aj svetre...takže my sme asi už zásobení 😀 😀 😀 😀 ...ked sa mi niečo páči, kúpim to...a odložím, ak je to sezónne oblečko
teraz som akurát kúpila malému zimný fusak do šporťáku... 😉 ....síce sme mali, ale bez otvorov na popruhy

sasenka
21. jún 2008

No ja ho zhánala, ale maly akosi prudko vyrástol a potom v zime by sa do tých moderných jaksi už nezmestil 😀 tak som to nechala tak a vozí sa v 32-ročnom po mne 😉 Ved ked už odchoval 5 detí, tak Alexa hadam ešte zvládne 😀
Dmes som nakomplet požehlila, som našla také veci, som aj zabudla, že také oblečko máme 😕 Malej som ešte na dovku zohnala krásne gaťuše, stali (nové) 280,- ale boli zašpinené, tak som sa zjednala na 220,- a ešte bavlnenú supravku - došla mi z Quelle - tak už máme fakt toho dosť ... ešte nam skrine praskne 😅 😅 😅
Bundu som malej vo vypredaji za 250,- na konci zimy TIMBUKTOO, a ma ešte aj novu supravu soteplovakmi, čo som sa sekla vo velkosti, takže mame vybavené. Malemu možno dačo posunie kamoška, a ak nie, overal by sme mali mať po Henke, a bundu daku kupim na MMB.
Ozaj a našla som plnu krabicu topánok, papúč...po Henke ... tak polka je už na MMB a chalanské su podla velkostí v regáli 😀

lyly
21. jún 2008

ahojte,
ja som bola parx na takych trhoch, kde su obnosene veci, ale niekedy sa tam daju aj uplne nove kusky ulovit. decke vecicky su vsetky po 20sk, ci ide o rifle, tricka satocky, bundicky, teplaciky,...... takze si viete predstavit, ze vzdy kupim aj 20-30 veciciek a vsetky su takeeee krasne. a ked vidim, ze v obchodoch pytaju za decke rifle aj 800 korun a tam ich kupim za dvacku 😉
len tie baby su tam uz take zohrate, zhrabnu vsetko a potom vyraduju co nechcu, musim si na buduce riadne nabrusit lakte 😀
a kazdy mi tie vecicky chvali, ze jake perfektne, ze kde som to len kupila 🙂
v obchodoch, prevazne v tescu jej kupujem bodycka. tielka, tricka. u cinanca radsej vobec, hnusne materialy a vsetko mi od nich smrdi.

sasenka
21. jún 2008

TESCO je fajn, ale len pre malinke deti, na dceru tam už moc nenakúpim ☹ iba nejaké tričko. No a maly je dosť vysoký a potreboval by na 18-24 mes. a to skoro nedostať... vždy tam maju len tie mini-veci do polroka 😒

sasenka
21. jún 2008

Lyly a kde su take trhy???

lyly
22. jún 2008

sasenka, v trnave v sportovej hale druzba, byva to tak raz za dva mesiace, vacsinou v pondelok.

sasenka
22. jún 2008

jaj, no škoda, to mame daleko, ale kuknem či je niečo aj poblíž... aj na predajne aktivity 😉
Ja som vlastne najskor predávala, až potom začala aj kupovať... lebo som naraz vytriedila asi 4 vrecia dievč. vecí, polku som porozdávala, Niečo som fakt za symb. cenu predala známej. No ale tie pekne veci (drahe, značkove) mi bolo luto len tak rozdať.

gucz
22. jún 2008

lyly a nevieš kedy budú také trhy najbližšie? ak by si vedela, napíš prosím, išla by som pozrieť

lyly
22. jún 2008

gucz, ak budem vediet, dam info. ale to sa tam treba prehrabavat, je to na takych stoloch, vysypu vrecia a ty sa hrabes. niekedy sa mi zda, ze som niektoru vec drzala aj 5x 😀 su to vacsinou znackove veci (next, earlydays, hm, TU, george...). sem tam su aj zaspinene, treba dobre pozriet.

bzuco
autor
22. jún 2008

sasi...ja tiež tak...najprv predaj a potom som začala kupovať vo veľkom 😀 ...dovtedy som kúpila asi len 2 veci

to je to..že ty za to dáš pekné peniaze a potom 😒 ...ja tiež radšej predám ako darovať...mne nemá kto dať...ked tak, tak mi nejaké veci požičajú kamošky, ale to je minimum

ale také krajšie kúsky odkladám pre krstniatko...to je v rodine 😉 ...takže ked ponosí, sestra mi to vráti a potom to predám, pokiaľ to Laurinka nezničí 😀

gucz
23. jún 2008

lyly ak sa také dačo bude konať, napíš mi IP, budem Ti vďačná. Malá má letných vecí habadej, ale jesenné a zimné mi asi riadne vyšťavia rozpočet, a ten nemáme bohvieako veľký. Pár vecí sme síce podedili, ale to už nosilo asi 5 detí, takže sú to handry len na doma. Budem musieť síce pokúpiť aj nejaké nové veci ( k doktorke a podobne).

sasenka
23. jún 2008

No mne davajú 2 kamarátky, ale po chlapcoch to už je nadoma... ale dali mi napr. aj skoro-nový zimny overal, fliskove veci, rifle+ tričko... a mna to aj mrzí, že jej to nemám ako vrátiť, tak občas kúpim jej chlapcom aspoň daku drobnosť. No a tej druhej požičiavam niečo po Henke, jej dcerka je taka drobnejšia.
Ved to, že ked sme mali malú, tak sme nakupovali (aj ako zmyslov zbavení 😕 niekedy) a všetko značkové, alebo aspoň slovenské, a ja to mam dať len tak niekomu? To radšej dam niekomu kto to fakt potrebuje (mam net-kamku, čo robi profi-mamu, tak jej som poslala napr.)
Tiež čakáme krstníča, chlapčeka, na konci júla, tak som mu poodkladala niečo, ale mu aj nove kúpim radšej, to len take - deku, perinky, osušky, oblečenie si nakúpila už, ved by to ani nevynosil.

sasenka
27. júl 2008

Ahojte, ako sa máte?
Akosi to tu zamrzlo... Ako idu obchodíky??? Mne to dosť stojí, sice som tento týžden niečo jesenné popredala - pančuška, bodynka s dlhým rukávom (díky bohu za chladné počasie 😅 😅 😅 ). Ja teraz nekupujem nič, Heni dostala na narodky spúúústu nových vecí, starká sa rozmáchla 😀 😀 😀
Kupovali sme je gitaru, chceli sme second-hand, ale nemali, takže novú. No odložíme Alexkovi, ved tiež prejavuje hudobné skolony ("spieva" si pred TV a vkuse tancuje 😀 ) alebo predáme. To je 3/4-ová, taká menšia, vraj ju ma tak na 2 roky - tipovali v hudobninách, že ma drobnú ručičku.

gucz
27. júl 2008

hmmm ja som kúpila cez net overalík pre malú jesenno - jarný, tak čakám kedy príde balík. Ja som jesenné, resp. jarné veci po malej darovala kamarátke, má o 2,5 mesiaca mladšiu dcérku. Čoskoro však budeme nosiť asi my veci po nej, lebo oveľa rýchlejšie rastie ako moja malá, sú už takmer rovnako vysoké, aj nôžky majú rovnaké

gucz
27. júl 2008

A v sekáči som ulovila pre malú pyžamko, teda tie dlhé dupky s dlhým rukávom za 50 korún, ale sú vážne bombové. Biele a na nich obrázky sobíkov, snehuliakov a snehové vločky, je to od roka do roka a pol, tak to vynosí 🙂 aj cez zimu, ona je taký drobec

sasenka
27. júl 2008

Nš malý prerastá rovesníkov o pol hlavy, takže mame aj parádnu spotrebu oblečka, keby som mala všetko nové kupovať... no neviem. Teraz nosíme už 92/98, 86-ka mu je primalá.
Tie overalíky su superne, naš spáva tiež len v tom, neznášam, ked ma hole bruško v noci. Mame aj vyteplený vak na spanie, ale v tom sa mu nepáči 😒

maca793
27. júl 2008

už sa teším v stredu tu v BB máme jeden deň predaj oblečenia od 20,-sk do 40,-sk je to dovoz v Anglicka, tak dúfam,že na niečo natrafím nechávam tam aj 1000,-sk za nákup 😀 a potom mám problém to odniesť domov 😀 😀 😀

sasenka
27. júl 2008

Maca super, škodsa že to mam do BB daleko ☹