Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

susik77
5. feb 2008

mne sa nechce pos. to na slovensko-drahe postovne za balik-to by sa dost predrazilo ☹

bubatko
5. feb 2008

susik podla mna OK ceny, pokial je to fakt v 100% stave

inak mna skor stve, ze niektore mamicky by sa radi pretrcali v znackovych veciach, ale pritom aj 40 Sk im je vela, ja som davala inzeraty na vecicky po malom, co Ti poviem, 100% stav, ani fliacik, vsetko kupovane nove, znackove a aj po znizeni ceny sa predalo len minimum, tak som sa nastvala, a vsetko som to darovala do charity, aspon mam dobry pocit, no mam to predavat po 40 Sk, tak sa na to vykaslem

jedna mamina chcela kupit 3 overaly celkovo za 200 Sk (novy len jeden stal cca 400) a este sa pytala ze kto zaplati postovne, tak to som sa fakt nasrala 😠

rebeca10
5. feb 2008

aha 🙂 v akych sekacoch nakupujete cez internet??mozete mi nejake poradit? 😉

cairka
5. feb 2008

najlepší je podľa mňa práve mimibazar, ale už som aj odtiaľto kúpila

otrivinkajanka
5. feb 2008

ja nakupujem detskybazar.wbl.sk alebo pozeram na slande bazosi detskom bazare alebo mini bazare ved si daj do googlu vyhladat detske bazare

susik77
5. feb 2008

bubatko:presne 😉 inak, ja niekt. veci znack. kupujem od kamaratky -tiez za 1/3 ceny a ked sa mi nieco zapaci v nexte, al. mothecare, H&M, tak kupim nove...mam ovela lepsie skus. so znack. vecickami-aj ked su po niekom, ako s lacnymi novymi-raz som malej kupila dupacky-neznackove a hned prvy den sa zacali okolo patentiek trhat 😒

rebeca10
5. feb 2008

a nakupujet aj na aukcie???velmi nechapem na ako principe cez internet funguju.......... 😒

janamacka
5. feb 2008

bubatko: tak ja by som kupila 😀 😀
ja kupujem malym aj v sekacoch aj na mmb, ked chcem nove idem do tesca, lebo s dvoma detmi do malecho obchodu - to mozem len snivat. zda sa mi ze na mmb by sa niektore mamky mali zamysliet nad sebou, ved je to trapne dat obnosenu vec drahsie nez stoji nova, mna by hanba fackovala. je ale pravda ze niektore mamky su seriozne a maju fajn ceny. ak mate osvedcene predajkyne napiste kontakty....

otrivinkajanka
5. feb 2008

niekedy si dam aj ja inzerat aku konkretnu vec hladam pre malu a ozvu sa mi potom mamicky a na mail mi poslu fotky veci ktore som chcela a ked sa mi pacia kupim ich

lenadka
5. feb 2008

a potom ma predbehnes ked da novu ponuku-este to tak! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubatko
5. feb 2008

janamacka, dik 🙂 skoda, teraz uz nemam nic na predaj, ostatne odkladam

ja tiez nechapem ako niekto nema hanby predavat co len trochu poskodenu vec, ja take zahadzujem, aj ked pre niekoho by to bolo akoze OK "na doma", ale mne sa to uz nepaci a nemam na to chrbtovu kost niekomu to posuvat, ked je tam napr. maly fliacik alebo tak...

mne sa predaj neosvedcil, kazdy chce poslat mms napriklad a teraz posielat 10 ludom mms za XY korun a potom to predat za par korun, dik, neprosim

a este stale drnci telefon a kazdy sa len vypytuje a nekupi aj tak nic, lebo by chcel/a najlepsie zadara 😀

ale nevadi, uz som sa z toho vyliecila - proste nepotrebne oblecko darujem do charity a nejake si odlozim a hotovo 🙂

rebeca10
5. feb 2008

na predaj ponukaju mamicky vacsinou male vecicky...ale ja mam aj 7 rocnu slecnu,a na nu nejak nie su k zohnaniu cez bazar veci

otrivinkajanka
5. feb 2008

bubatko co uz narobime ved niekedy citam diskusie mamiciek na mmb a tiez sa stazuju,ze kupia vec za nehorazne peniaze a dojdu im handry co mozu pouzit na zem

susik77
5. feb 2008

ja si myslim, ze pre vacsie deti nie jke taka skoda kupit drahsie nove veci-dlhsie to vynosia ako deti do 1 roku...

alinka76
5. feb 2008

otrivinka, ja som tak vyhrala na mimiaukcii tuniku pre seba, vyzerala dobre na fotke, lenže tá pani mi nepovedala, že má žmolky, proste keď mi prišla domov, tak som bola veľmi sklamaná. za tú cenu (tuším 270 Sk) mi to nestálo. tak som jej napísala, že to a to a ona mi ju v pohode vzala späť a vrátila mi koruny. nechcela si tiež meno pokaziť. ináč som ale vždy spokojná so všetkým čo kúpim.

keď som čakala synčeka, tak som si skoro celú výbavičku kúpila cez mimibazar. vyberala som starostlivo to najkvalitnejšie a pritom lacné. bola som veľmi spokojná. neskôr som vyberala pár vecí pre dcéru a tiež som bola spokojná. kúpila som jej rifle, nejaké flisové mikiny aj pekné šatočky. teraz som si aj pre seba pár tuník vytipovala, lebo kvôli kojeniu mám trošku väčší objem hrudníka 😀

yonanevi
5. feb 2008

ja nakupujem v sekacoch preco nie , ale zalezi o aky sekac ide 😀

otrivinkajanka
5. feb 2008

alinka ja som na mmb kupila par veci aj topanok ale bola som si pre to osobne ked bola ta kocka z blavy isla som tam skusila som to videla a ked mi to bolo dobre alebo simonke tak som to zobrala ale vacsinou aj tak chodim do sekacov,alebo cez inzeraty nakupujem

alinka76
5. feb 2008

aj ja som natrafila na dve baby, od ktorých som brala napriamo, videla som tiež aspoň čo kupujem.

otrivinkajanka
5. feb 2008

ved je to aj lepsie ked tu vec vidis ale zatial som mala stastie,ze aj ked som si objednala nejaku vec a videla som ju len na fotke tak bola pekna cista a nositelna

dannynka
5. feb 2008

ahojte 🙂
aj ja nakupujem vecicky na MMB a aj v sekaci,mame tu v TN super sekac,s detskymy vecami,sa mi podarilo kupit krasny nextacky kabatik za 150-sk a bol ako novy 😎 😉 a este vela inych veci,rifle,rifle na traky,saty a podobne a vsetko v super stave,treba sa len pohrabat 😀 😀

bzuco
autor
6. feb 2008

otrivinka
na tom detskombazari.wbl - pozerala som to, aj sa mi tam čosi zapáčilo, ale nikde sa neviem dopátrať rozmerov, potrebujem hlavne dĺžku nohavíc
nevieš, ako by som to zistila?

verulka
6. feb 2008

bzuco, ja som totalny sekacovy lev 😎 tu v bA ich mame plno, ale ja uz viem presne kam chodit a kedy 😉 jedna zlata pani majitelka ma na mna aj cislo a ked dojdu veci vhodne pre mojich krpcov, hned ma prezvoni 😉 ja si na znacky nepotrpim ( halvne tie u nas- dost smejd) a pri detoch mi to pride fakt az smiesne. My mame velku spotrebu oblecenia a v sekaci maju super vyber- viem ze nebudeme orvnako obleceni ako polovica triedy a tie ceny 😵 aspon ma netrapi, ked nieco doslova znicia- co je fakt casto 😉

majcik
6. feb 2008

Ja tiez nakupujem v sekacoch, nechodim do hocijakeho, ale mam zopar vyhliadnutych. Niektore veci su odtial ozaj kvalitne, dokonca som natrafila na uplne nove nohavice ci tricka. Doma vyperiem, vyvonam a je to 🙂 Su to original veci, malokto ma nieco podobne ci rovnake. A taktiez mam dobru skusenost s nakupom cez internetove bazariky - skoro vsetky tehu veci som si kupila takymto sposobom a som spokojna 🙂 Nakupila som si tak aj niektore vecicky pre babatko a urcite budem detom kupovat v sekacoch ... ved niektore vecicky deti ani nestihnu zodrat, ale vyrastu z nich.

verulka
6. feb 2008

ono totiz v sekacoch sa nepredavaju nejako moc pouzite veci- aspon v tych lepsich. To je dovezene najcastejsie z Anglicka...ja som uz rozmyslala, ze si objednam nejake tie kg oblecka- vyjde to lacnejsie a u nas sa zide 😀

majcik
6. feb 2008

Verulka - ako v ktorych. V tych lepsich ano - su to vypredajove veci.
Ale su aj take horsie sekace (kam nechodim) a tam velmi znackove veci clovek nenajde. Ani kvalitne, ani ciste. Ale da sa vybrat 🙂

otrivinkajanka
6. feb 2008

bzuco poslala som ti ip ako to mas urobit na tom bazariku

simula
6. feb 2008

ja tiez chodim do jedneho sekaca u nas ,a chodim tam pravidelne, ked pride novy tovar /manzel sa smeje ,ze som zavisla 😀 /A tiez my ta pani nieco odlozi ,ked ju poprosim co by som chcela 😀
Moji znamy niekedy neveria ,ze to mam zo sekaca 😀 ,len treba dobre hladat 😅

verulka
6. feb 2008

majcik jasne ze ako v kt...ked otvorim dvere a smrdi to tam, tak sa otocim a odchod...ale takych je uz u nas fakt vyrazne menej 😉

majcik
6. feb 2008

Verulka - asi tak ... prvy pohlad a krok Ti uz vela napovie 🙂

bihan
6. feb 2008

Pre Sáru som celkom slušnú časť výbavičky nakúpila na eBay, ale všetko to boli znakové veci ... v ozaských sekáčoch sa mi nechce "hrabať" 😅