Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

maca793
16. feb 2008

a zakoľko sú tam ceny? lebo máme tu aj 2 značkové sekáče, sú tam super veci a vôbec niektoré nie sú ani nosené a sú za prijateľné ceny.

etuska
16. feb 2008

no ,predtym boli lepsie.Detske vecicky za 19,-39,-Sk ,vacsinou,no teraz ta ista cena za "totalne handry".Obcas nakupujem v Kosiciach. Je tam super sekac len na detske veci,no dost drahy,ale jeden je "na vahu",tak som tam kamoskinmu babatku kupila body zn.Mothercare za 4,-Sk 😀

maca793
16. feb 2008

tak to je super cenovo.
ja keď idem do sekáčov a vidím niečo, tak najprv si zhodnotím sumu, či za to to stojí, veď za niektoré veci pýtajú nehorázne sumy, a ku tomu je to už nosené. viac ako 30-40 sk za vec zo sekáča nedám. ja som dokonca na trhoch kupila značkové svetríky NEXT po 20,sk

bzuco
autor
19. feb 2008

dnes som zbehla do jedného sekáča a nakúpila som pre decká úplne nové veci - ešte s visačkou- za polovičnú cenu 😵 😵 😵

sorscha
20. feb 2008

Ahojte. Ja malému nakupujem v sekáči iba veci na domka. Aj to len také čo sa mi páčia, sú kvalitné nie veľmi preprané a najmä bavlnené. Niekedy sa dá vybrať. 🙂

etuska
20. feb 2008

Baby,ja za tie roky praxe som kupila taaaake super veci sa uzasne ceny.Aj do prace chodim uz skoro komplet v sekacovom oblecku.-najlepsie rifle vzdy zozeniem v sekaci a minule super bluzku Etam za cca 50,-Sk 🙂 No ozaj chce to aj prax-najst medzi haraburdami to naj.

kardia
20. feb 2008

Ja som si pred pár rokmi myslela, že do sekáča nikdy nevkročím. Nosiť veci po iných - hrôza. Ale keď som sa vybrala nalúpiť oblečnie pre ročnú dcérku do obchodov pre deti, zhrozila som sa cien a vôbec sa mi nepáčili farby. Všetko sivé, tmavohnedé, čierne... mám kúpiť za 500Sk nohavice na 2-3mesiace a potom sa rozčuľovať keď sa v nich vyváľa v tráve?......preto keď sa nik nedíval 😀 vbehla som do jedného super secondhandu (super, lebo sa dalo vojsť s kočíkom) a našla som krásne žlté menčestrové nohavice na traky, za 50Sk! Odvtedy som sa stále chodila pozerať, či nedostali niečo pekné a nakúpila som toho dosť. Teraz keď už mám predškoláčku tak už nakupujem v normálnych obchodoch, ale som rada, že som si takto vypomohla. Menej ma boleli všetky tie fľaky, ktoré sa objavili vždy na práve vypranom oblečení. 🙂

etuska
20. feb 2008

Presne tak:moja dcerka ma kazdy den do skolky ine oblecenie a to nielen preto,ze ju chcem paradit,ale najma preto,lebo sa jednoducho zababre.
A lamentovat nad flakmi na novom tricku?-to nemusim.Aj preto milujem sekáče 😀

leva
20. feb 2008

Tak veru,teraz uz to nieje ako volakedy,sice najdu sa sem tam aj sekace kde maju ozaj handry,ale uz je viac sekacuv s peknym tovarom a za dobru cenu a podla mna to nieje hanba kupovat v sekaci,kolko paniciek chodi po sekacoch az by sme sa cudovali 😉

etuska
20. feb 2008

ja to ani neriesim a uz vobec sa za to nehanbim 🙂

bzuco
autor
20. feb 2008

presne leva - dnes už sú väčšinou sekáče na úrovni
aj ked výnimka sa isto nájde

etuska
20. feb 2008

a baby keby ste vedeli ake velke prachy su v tom.Znami pracoval v "brandzi" tak hovoril,ze dost casto su to veci,kt. tam ludia vyhodia do speci sackov a nam to tu predavaju aj za 100-300Sk/kus-v lepsich sekacoch 🙂
No aj tak lepsie ako od Cinana 🙂

chromozom
26. feb 2008

Babulky,
poradte mi prosim dobry sekacik v Bratislave 4, vdaka

leva
26. feb 2008

etuska verim,aj ja mam jednu pikosku.Kamaratka chodieva na trhy do Rakuska,oblecko sa tam predava po jednom dvoch eurach,videla tam jeden sveter,no mal malu vadu,tusim na rukave mal zasite,nebolo to moc vidiet,no nakoniec ho nekupila ale vraj bol pekny,o cca mesiac sla tu k nam do sekaca a ten sveter tam predavali za 450sk,vedela ze to je on,kedze mal znacku sitia,sranda ze.

etuska
26. feb 2008

Leva-to teda hej 😒

dandinda
26. feb 2008

aj ja nakupujem malemu vela veci v sekaci, je to lacnejsie a casto su to tak perfektne znackove handricky, vzdy ho pekne zladim a za facku 😎 a mam viac veci , nemusim hned prat,aby som mu mala co obliect, niektore ani nestiha znosit 😀

bzuco
autor
27. feb 2008

dandinda
presne tak, aj moji majú veľa vecí, keby som to mala kupovať všetko nové, ani zďaleka by nemali také plné skrine 😅
hlavne moja Barborka je modelka 😀, ona si len tak hocičo na seba neoblečie
tiež kupujem len veľmi zachovalé veci, bez fľakov

expertka8
27. feb 2008

...sekace???...MMB???...a obdobne web odrody??? 😅 ...xvalabohu za ne....a najma za mamicky ..ktore maju "slabe xvilky" a perfektne veci predavaju za par supov 😉 😀
...v klasickyx sekacox nekupujem..suhlasim s bzucom...tie handry v takom stave nie su hodne takyx praxov 😠 ...ovela lepsie ...krajsie..vyhodnejsie nakupujem cez net 😉
...posledny ulovok pre mna...letne...biele nohavice sportoveho strihu...dlhy strih+topanky ....za 200,-SKK 😨 😅 😉 ...to nepotrebuje dalsi komentar 🙂

minusa
27. feb 2008

nic lepsie ako MMB a ine web bazariky uz vymysliet nemohli 😉 nakupujem vyhradne tam 😲 a niekedy mi az rozum zastava, ako lacno niektore mamicky predavaju 😀

dididi30
27. feb 2008

ahojte baby.. ked som mala dcerku malinku tak nove, potom zacali sekace....teraz pri druhom tak isto, nove a potom sekace, sak to potom rasie ako z vody a fakt je to za smiesne ceny 😉

briketa
27. feb 2008

Nemam problem s hrackami a knizkami z druhej ruky, ale oblecenie kupujem malemu iba nove. Je to moja psychologicka zalezitost. Milujem nakupovat prenho 🙂

bzuco
autor
27. feb 2008

minusa, ja mám tiež album na MMB a tiež predávam úplne za facku 😉
vecičky som odkladala pre 2. mimi, ale kedže je to chlapček, veľa vecí je out
tak to ponúkam naozaj za pár korún, čo to budem doma "sušiť" ked potrebujem miesto na nové veci

briketa - už som písala- v zahraničí máte také super výpredaje, že tam sa naozaj neplatí kupovať v sekáči
u nás sa bohužiaľ takých výpredajov nikdy nedožijem 😠

dandinda
28. feb 2008

zatial nemam skusenosti s nakupovanim na MMB, ale iste to vyskusame 😉 Zatial uprednostnujem klasicke sekace, mame kopu super ulovkov za fakt smiesne sumy, a nekupujem take,ze na doma, uz mame tolko veci, ze si mozem vyberat len to najlepsie, ved aj doma chceme byt cool 😎
A je to urcite 100krat lepsie ako od Cinana, po jednom oprati to mozeme vyhodit 😖

lorik
4. mar 2008

Ja som vcera kupila v sekaci krasnu bledomodrucku mikinku reebok-este aj s visackou (tak na 1 rok) za 50SK

lorik
4. mar 2008

Poradte este nejaku stranku okrem mmb

etuska
12. mar 2008

Baby,upratovala som v skrini dcerkine veci.Ak by mala niektora z Vas zaujem o vecicky 92-104,mrknite na MMB,mam tam album:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=23809
Pripadne sa na cenach mozeme dohodnut,ak by sa Vam nieco zapacilo. 🙂

bzuco
autor
13. mar 2008
rebeca10
13. mar 2008
pacna
28. mar 2008

ja som minule kupila babam na doma tricka po 10sk. a mužikovi do roboty tricka raz za 5sk a potom za 1sk. 😀