Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

sasenka
31. máj 2008

😀 mimiaukcie-MMA a mimibazar-MMB ...tu sa tie skratlky nevedia??? 😀

pacna
31. máj 2008

MMB viem a le MMA mna nenapadlo 😅 zas taka blba som neni 😅 😀

sasenka
31. máj 2008

ved ja si to ani nemyslím, nikto učený z neba nespadol 😅 😅 😅

bzuco
autor
31. máj 2008

sasenka....tak to máme s tým dedením podobné 😝 ...veľký vekový rozdiel a po dievčatku chlapček

inak...asi si pomyslíte, že som šibnutá 😅 .,..ale neodolala som a moji krpci už majú vetrovky a čiapky na zimu...tie ceny pred zimou by isto vyleteli do výšav a takto mám krásne bundičky s letnou zľavou 😅

andrea.m
31. máj 2008

bzučo mám 😀 bola som vo štvrtok v jednom sekáči kde sa pradáva oblečko na kila. vo štvrtok stojí 1 kg oblečka 40sk. nakúpila som tak cca 15 kusov oblečka pre deti aj pre seba a zaplatila som 58sk vyšiel ma kus po 4sk. su to všetko super veci väčšinou značky next. no super. som nadšená.

bzuco
autor
31. máj 2008

andrejka...supeeeer....u nás sú len kusové sekáče ☹

robertp
4. jún 2008

aj tu sa dajú nájsť pene veci www.fweb.sk

sasenka
4. jún 2008

Ja už ani po malom neodkladám, lebo dalšie dieťa ani neplánujeme a ak aj, tak o 5 rokov najskôr...to budu tie veci davno staré, zležané a z módy. Načo mať plne skrine malých vecí, ked sa daju tak lacno nakúpiť novšie, krajšie. No a tie naš ešte možno niekomu poslúžia, urobia radosť. to je ako taky recycling 😀 😀 😀

bzuco
autor
4. jún 2008

aj ja tak...´dalšie neplánujem a z čoho decká vyrastú...popredám a nakúpim "nové" 😉

pár vecí po dcérke, takých fakt pekných...to odkladám pre krstniatko...ale ona kým do toho dorastie 😉 ...ale sú to také veci, čo idú proste stále s dobou 😉 ...takže nebude v niich vyzerať staromódne ani za 2-3 roky

pacna
7. jún 2008

tak dnes sa mi zadarilo bola som v jednom sekači a maju tam koooooopu veci po 5sk.super rifle ,tricka... 😀
ale nemala som moc času tak pojdem asi kuknuť v pondelok. 😀

sasenka
7. jún 2008

Pacna to kde, ja som z Kysuckého Nov Mesta, keby mali pekbne preveziem sa.
Inak tu v KNM je novy sekáčik dolu na Belanského ul. vola sa KRTKO a maju tam pekne veci, väčšinou 29 - 49,-
Malemu som tam kupila novy overalik na spanie z TESCO za 49,-, Tričko NEXT (na MMA sa teraz take iste vydražilo za 200,- a ja za 29,- 😀 ) a maju tam NEXT , Marks and Spencers, Cherokee,... takže asi z Anglicka veci.

piskajka
7. jún 2008

Skoda ze zatvorili sekac hned vedla lekarne Lukas,mali tam vselico a celkom dobre ceny(ako ktore).A som rada ze otvorili Krtka,maju tam vselico.Daju sa tam vybrat pekne veci,len skoda ze je to tam malicke,lebo ked je tam viacej mamiciek tak je tam "tesno". 🙂 😵

sasenka
7. jún 2008

no ten pri lekarni maju sťahovať, mala by to byť ta ista majitelka ako ma Krtka, neviem, tam zasa bolo tak tmavo, nič som tam nevidela, a strašne vela ležiakov už v tom. Ale kupovala som tam veci z Quelle nenosené, lacné. ja neviem, mne to nakupovanie cez net na bazaroch vyhovuje asi najlepšie, maly mi vždy výkrikuje v kočíku, kym v sekačoch čo vyhrabem....

bzuco
autor
8. jún 2008

joooj...zasa som "ulítla" na MMB 😅 😅

sasenka
8. jún 2008

a čo , nakúpila si??? 😉 Ja mala min. mesiac obrat 3500,- na MMA+MMB 😀 😀 😀

bzuco
autor
8. jún 2008

saši...no popredala a hned aj nakúpila 😀
to si mala pekne 😉 ....ja som mala 1. mesiac, čo som začala predávať na MMB a BB skoro 5000,- 😵 ...teraz musím čakať, kým decká zasa vyrastú, takže nahadzujem menšie množstvá 😉
ale všetko čo som zarobila šlo do nových vecí...dcéra neskutočne vyrástla zo všetkého a malý duplom 😅 ...len keby to poštovné toľko nestálo 🙄

sasenka
8. jún 2008

no to poštovne je fakt vela, ja sa snažim už všeliako to baliť, aby ti kupujuci platili minimum, ale posielam všetko dopo, takže tych 30,- vždy zaplatia, aj im zvyknem prihodiť niečo na donosenie do váhy zadarmo, aby sa im to vratilo trošku 😉
No ja tiež všetko aj minula 😀 😀 😀 nemysli si, sice Heni tento rok až tak nenarástla, ale minulý vyhupla o 10cm a noha o 2 čisla (to bola asi presne vo veku tvojej Barborky - medzi 5. a 6. rokom) , tak už je aj načase , aby trošku pribrzdila, ved je až julová a z dievčat v triede najvyššia 😕 Topánky nosíme 35-ky a oblečko 134/140 (ale 134 je natesno). No ale Alexkovi stale čosi treba. Teraz som mu na dovolenku kupovala celotelove plavky, opalovačky, kraťasky... 😲

bzuco
autor
8. jún 2008

waaaau...to máš riadnu slečnu 😲 😲
mne barborka nosí topky 30/31 a oblečenie 122, tričká aj 116

ja si dávam niektoré veci posielať aj obyčajne na moje riziko a zatiaľ mi vždy prišlo...klop, klop, klop 🙂 ....ale to len také, čo stoja do tých 100,-....

daj link na tvoj album...možno sa mi čosi zapáči...malému už kupujem do foroty oblečenie na rok....uuž teraz robím zásoby vetroviek, svetríkov, nohavíc, čiapok už má na zimu asi 7 😅 😅 😅 😅 😅 ...ale ja neviem jednoducho odolať, ak je to pekné a za dobrú cenu 🙂

sasenka
8. jún 2008

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=20545 .. no teraz mame dosť vypredané, jedna pani vzala už po 2x po Henke všetko, čo sme mali 🙂 to je vždy super, naraz pošlem, ked aj zo zlavou 😉 no ved pokukaj 😎
No ale po Alexkovi budem mať niečo isto na jeseň, aj nohavky, aj mam krasnu Adidas bundu na jeseň zimu, uvidím, či mu ešte bude. On už nosí 86/92, tiež je velký. No moj muž ma caz 190cm, to budú dlhí po ňom 😀 bo ja mam bežných 169 cm.

bzuco
autor
8. jún 2008

sasi...IP 😉 😵 😵

sasenka
8. jún 2008

Bzučko, nerozumiem... 😉 😀

lili91
8. jún 2008

teda baby, ja som len tak nahliadla do tejto temy...ale bzuco, sasi to ako sa vam podarilo urobit taky "obrat" na mmb? to ste nahadzovali inzeraty kazdy den, alebo ste mali same znackove veci za lacno?...ja som rada, ked sa mi sem-tam pritrafi nieco predat 🙂

sasenka
8. jún 2008

no to skor značkove a slovenské veci za par korun, ale stale lepšie ako by mi to malo ležať v skrini 😉
Kupila som aj balik aukcií, že uvidím a tam sa fakt lepšie predáva, aj ked veci idu aj pod cenu, lacnejšia ako by som chcela, čo už... 😕

bzuco
autor
8. jún 2008

lili...ja ked som začínala, tak som naraz vyhodila asi 60 inzerátov...som pofotila asi 3 krabice, čo som odkladala po dcére ...ale syn to nosiť nebude....+ aj nejaké tehu veci...tých bolo tiež dosť...ono sa to nezdá...ale nazbiera sa

ale to bolo ten 1.x...teraz to už nemá také grády 😝 😅 😀 ...ale nesťažujem sa

sasi...ja tiež rozmýšľam nad aukciami 😉

sasenka
8. jún 2008

kočky idem spať, tak sa majkajte, moj muž ma vola už "kšeftárka" ale je rad, že nemusme nanovo kupovať, dnes som mu v PreDeti uakazovala ceny, skoro ho preklopilo, a mna tiež 🤐

bzuco
autor
8. jún 2008

sasi...dobrú

tak ...môj dnešný zárobok v čistom je 520,-...poteší 😵

mokuska
13. jún 2008

ja tiez chodievam deckam kupovat hlavne bundy a tricka a som maximalne spokojna,celkom dobra kvalita a pri dvoch chlapcoch je to zodrate raz dva,treba len natrafit na cisty sekac,kde tie veci aj poriadne roztriedia a zavesia aby sa v tom clovek nemusel hrabat ako v odpadkovom kosi.

sasenka
14. jún 2008

u nas taky mame, je to pekne povešané, podla druhu šatstva, to je fakt super, bo ja tiež neviem "hrabať" v tom 😉

danielitka26
14. jún 2008

aj ja nakupujem v sekáčoch a čo častokrát mi tie veci vydržia dlhšie ako keď kúpim niečo nové z obchodu ... no a nekúp to keď vidíš krásne tričko nohavice alebo košelu od 20 do 60 sk ...keď to oblečiem len raz a použijem potom na handru vždy sa mi to viac oplatí ...aj teraz posledne som si doniesla za tašku vecí cca 15ks a platila som asi 400Sk viete s akou spokojnou dušou som odtial išla ?? dve tašky handier za tie prachy ?? to už dnes nikde nekúpiš 😵 a väčšinou sú to veci nové alebo minimálne nosené

piskajka
14. jún 2008

Ja kupujem v sekacoch veci aj na seba,aj na deti 🙂 . Som trosku "vacsia",a mam problem kupit na seba v normalnom obchode.Este ze su v nasom meste sekace,ale chodim len do svojho obllubeneho. 😀 .Ked natrafim na lacnejsie oblecenie tak mam z toho radost.Minule som si kupila tricka Quelle za 99 korun a su nove! 😉 . 😅