Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

maca793
27. júl 2008

to je fakt škoda, keby si vedela, že aké tam majú super veci ale o tie sa musíš v prípade keď ti ich vyhodia zo sáčku doslova pobiť alebo pátrať kde čo vyhadzuje je to zábava 😀

sasenka
27. júl 2008

to takto normálne bitka???
No verim, že tam niektoré nakúpia po 20,- a predávaku to na MMB za 200,- 😒

gucz
1. aug 2008

čauko holky dala som do albumu fotku overalu na zimu čo som kúpila cez net. Stál ma len stovku, teda 157 korún (poštovné, za poplatok v banke), ale je super

sasenka
1. aug 2008

krásny 😉

dorotaw
1. aug 2008

Ja tiez chodim nakupovat do sekacov,ci pre seba,alebo deti.Radsej kupim tam ako u cinanov.

gucz
1. aug 2008

ja si tiež myslím, sú to síce obnosené veci, ale aspoň viem, te mi to nepustí farbu pri prvom praní a že sa to nescvrkne alebo nenatiahne. A určíte si nevyberiem niečo, čo sa mi nepáči

ivica2705
1. aug 2008

ano ja tiez velmi rada a uz velmi dlho nakupujem v sekacoch, aj ked som bola doma na slovensku aj teraz v zahranici, dokonca, tu kde ja byvam, maju take paradne, dokonca ich je tu tak vela, ze maju rozdelene aj tak ze niektore su cisto len kostimy, ine sportove, proste bomba, a fakt super cena 😀 😀 😀
inac zijeme teraz Uk...

audreyd
1. aug 2008

baby, skúste aj www.dudlik.sk 🙂 funguje zatiaľ iba mesiac, ale zatiaľ dobrýýýýýýýýýýýýýý 😀

tinuska1
4. aug 2008

ahojte,mozte mi poradit kde konkretne su tie sekace?malej nakupujem v avione v tych obchodoch a su tam nehorazne ceny mala bundicka next 1000,- dakujem

sasenka
4. aug 2008

audreyd ale ved tam nič nemajúúúú... možno ak to naplnia ale po jednu vec vo velkosti 😒

tinuska, skus na Mimibazare, tam sa toho predava vela zo značkového aj nove aj použité. Ja občas natrafím na NEXT aj v normalnom seklači v meste,a le to musím mať šťastie, aj podla toho odkial tovar dovezú.

sasenka
5. aug 2008

očky predali ste v poslednom čase niečo??? lebo ako je leto, tak konečná.

audreyd
5. aug 2008

sašenka, je to nové, tá babenka to iba rozbieha! dopĺňa každý deň, asi nestíha, má dosť objednávok... treba striehnuť 😉 mimibazar už funguje veky, tak nemá konkurenciu 🙂

sasenka
5. aug 2008

ved som čítala že rozbieha, ale to je e-sekáč, nie inzertný portál pre všetkých
taky si aj ja možem "otvoriť" 😀 😀 😀

pacna
6. aug 2008

v dudliku sa moc nevyznam nepadol mi do oka
boli ste už na www.minibazar.sk ? 🙂

sasenka
6. aug 2008

bola, ale stake u mna vedie mimibazar a mimiaukcie. No a niečo šlo aj cez www.bazos.sk a www.aukcie.sk

Kočky a čo www.aukro.sk vraj je to velkáý portál, už som aj registrovaná ale zadavenie inzerátov je nejaké zložité (neviem asi blbnem, ale nechapem to tam) a ešte som ani nekupovala 😉

titkovamiriam
6. aug 2008

ja chodim na minibazar a babybazar-aj tam kupujem aj predavam a je to super 😀

titkovamiriam
6. aug 2008

pardon mimibazar. 🙂

maca793
16. aug 2008

ahojte, ak ste z BB, tak v 20,8 budú sekáčové trhy od 9,00 do 16,30

silviami
10. sep 2008

Ahojte, viete mi niekto poradiť, kde sú dobré kamenné sekáče pre bábätká v Ba. Viem, že na Krížnej, ale dosť sa to tam zmenšilo, ja by som však potrebovala aj ohrádku ..., ďakujem za tip. Silvia

zuzitka
10. sep 2008

na Marianskej ulici v Ba je detsky sekac 🙂

bzuco
autor
24. sep 2008

ahojte

včera som natrafila na nádhernú chlpatú bielunkú bundičku do pása pre dcéru - na MMB idú na dračku 😀 ...je fantastická, úplne ako nová a vyšla ma 260,- 😉 , na MMB sú minimálne po 500,- 😲 ...dcéra má na zimu už asi 5 vetroviek 😅 ...hádam aj stačiť by mohlo 😀 😀 😀 😀

sassi
24. sep 2008

hadam ano 😀
No ja som malému na MMB kúpila na zimu Quelle supravku, v katalogu 799,- a ja za 350 vrátane pošty 🙂 Na oteplovakoch je zatrhnute na kolene, ale nie je to v tmavomodrej ani tak vidno, normalne som hladala, kde to je (lebo bolo v popise, že vraj su "na donosenie") 😉 Ved to by krpec mohol spraviť aj na novej pri 1. prechadzke 😉 ako hho poznám. A vo fusaku a nanožníku aj tak nebude viedieť.
No a mame zimnu riflovku NEXT (na aukcii 195,-) + overal po Henke, tak viać ani nejdem nakupovať, až keby mal male 😵

V Žiline bola tiež burza šatstva, ale vraj sa to zvrhlo na predaj starín po, s prepačením, umretých manželoch ... kamoška tam bola a maximum sklamaná. lebo to bolo akože "detská burza" a predavali tam toto 🙄

bzuco
autor
24. sep 2008

sassi...no nekúp to za takú cenu ked to vyzerá super...to mi srdce nedovolí nechať to tam
ale bude mať aj na budúcu zimu, lebo niektoré sú jej väčšie, tak neviem, či ich bude už túto zimu nosiť

no tá burza 🙄 ....nemám slov

gucz
24. sep 2008

aj v Trnave bude burza detských vecí v mamaklube na linčianskej, mala by byť 3 a 4 októbra

sassi
24. sep 2008

no ja tiež nekedy neodolám, tak sme napr. mali 2 ADIDASY tenisky, no ale nechaš to tam za 190,-? 😀 😀 😀

sassi
24. sep 2008

ozi a predávate???
Lbeo mne sa to phlo 😀 za posledny mesiac čistá tržba 1200,-, ale nahodila som veci na jesen, a kúpila som balík mimiaukcií, tak konečne sa vypratalo dačo zo skrine 😀 Sice niečo šlo aj za symbolické ceny, no ved aspon niekto sa poteší, ja by som to nakoniec asi vyhodila, lebo malinke dievčenské fakt nemám komu dať, ked sa sami chlapi rodia v okolí 😕

bzuco
autor
24. sep 2008

sassi...predávam 😉
ale čo predám, tak hned korunky otočím a kúpim väčšie...ale stále sa to oplatí 🙂

koľko stojí balík aukcií?
lebo niekedy mám aj 3-4 záujemcov, tak také "luxusnejšie" veci by som asi dala na MMA...by sa to možno predalo za viac, ako pýtam ja 😅

sassi
24. sep 2008

balík aukcii sa objednáva na paneli mimiaukcií, ja som terau objednala 50 aukcií za 300,- (teda 1 aukcia 6,-) ale da sa aj 25, 100 a viac aukcii. zaplatíš cez IB a nabehnú ti tak do 5 dní ako EXTRA aukcie. No mne sa zda že sa tam predá lepšie, niečo čo mi rok stálo na MMB, to sa tam predalo, ale niečo sa aj nepredalo ☹ . A niečo mi ako ty píšeš vyletelo hore s cenou, až som bola prekvapená 😀
My teraz nič také nepotrebujeme, ale dala som si posielať tie penaize na iny učet a z neho možem nakupovať, podla toho, kolko sa zarobí 😉

susik77
24. sep 2008

ahojte, ja som pobehala vsetky sekace u nas a bud som nenasla velkost, kt. som potrebovala, al. to boli veci, kt. boli v stave, ze by som to dala malej max. na von na znicenie...radsej uz nakupujem na mimibazare, kupim krasne veci -znackove za polovicnu cenu...prip. uplne nove o tretinu lacnejsie...
Pripada mi, akokeby davali do sekondhandov veci nosene uz po 3 detoch 😝

sassi
24. sep 2008

susik no v klasika sekáčoch treba mať šťastie, alebo známosti. Pekne veci majú len ked je čerstvo nový tovar. U nas je jeden, čo vozí aj NEXT a ine anglicke značky, aj dobrý stav, lenže musím fakt vystihnúť ked dostanú ten tovar... inak ako píšeš... roky 80., 90. - čipky, krajky, krapsilony 😒
Inak tiež ako skoro každý kto kupuje second-hand fungujem na netových bazarikoch a aukciách 😉