Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

elise
5. feb 2008

bzučo ja kupujem v sekáči malému vecičky a sú tam aj značkové ale len s visačkou - to sú nepredané tovary zo zahraničných veľkých obchodných domoch, ale musím sa dobre prehrabávať. 😀

veronika13
5. feb 2008

tiež kupujem na MMB, v klasických kamenných sekáčoch nie

bzuco
autor
5. feb 2008

no u nás ked je v sekáči oblečko s visačkou, tak tomu dajú nehoráznu cenu 😠
a už aj tie predavačky sú prešpekulované, vidia značku - bum, cena vyššia aspoň o 30,- 🙄 , ale to že oblečenie nie je hodné takej ceny, to ich netrápi 😒

bolulka
5. feb 2008

dietatu po dome davam len veci kupene na mmb alebo v sekaci. nie som milionar. 😉

otrivinkajanka
5. feb 2008

aj ja od narodenia kupujem malej kupujem vecicky cez internet od inych mamiciek je to lacnejsie a kolko krat kupim krasne veci za par korun na mmb maju niektore mamicky prehnane ceny to je moj nazor

jaduska
5. feb 2008

Ja v sekáčoch nekupujem, hoci by som rada, ale mám nejaký "psychický blok" tam nakupovať 😵

miriamka
5. feb 2008

Bzuco...ja som tiez uz objevila par peknych kuskov na MMB a hned som kupila.Ale do klasika sekaca by som asi nesla.

bzuco
autor
5. feb 2008

otrivinkajanka, úplne s tebou súhlasím
minule mi skoro oči vyskočili z jamiek ked som videla predávať rifle Next s dierou na kolene za 300,- 😲 😲 😲 no nech sa na mňa nikto nehnevá, ale niektoré predávajúce sú naozaj bez chrbtovej kosti 🙄

bzuco
autor
5. feb 2008

jaduska,miriamka, ja som tiež mala taký "blok" ísť do sekáča, ale 1x som tam išla s kamoškou a od vtedy som to brala normálne
ked bola strašia dcérka malá, oblečenie jej vydržalo čisté asi 5 minút, tak som si povedala dosť!!! išlo ma poraziť, ked na novom drahom tričku aj po vypratí ostal "krásny" fľak.
tak som začala nakupovať v sekáčoch a teraz len mávnem rukou ked sa zašpiní, však to stálo pár korún

😉

inak...radšej v sekáči ako u šikmookých - to je môj názor

lenadka
5. feb 2008

ja tiez nakupujem na MMB a aj v sekaci klasickom som kupila par krasnych veciciek. Pravda je, ze ceny su niekedy na hlavu aj tam aj tam. Mam par oblubenych inzerentiek kde viem, ze ceny su primerane a oblecko je v dobrom stave-tam som sa nepopalila, minule som kupila 6 pancusiek na MMB a ked prisli 3 som hned vyhodila-normalne diera v jednych a dalsie take, ze no fuj-tak riziko je ze si to clovek nechyti do ruky a neprezrie. V sekaci som kupila najvastejsie riflove saty, teplaky, mikiny...body, pyzamka a to co ide priamo na telicko ee, to kupujem nove a cisto bavlnene, akurat pri tych pancuskach mi preplo 😝 😅 lebo normalne mam tie vsetky kupene a par darovanych-ale to viem od koho su a kto ich nosil. Pre dieta nad 3 roky je v sekacoch slaby vyber, najlepsi pre deti okolo 1r.

miriamka
5. feb 2008

No myslim,ze najma pri obleceni pre deturence ktore rychlo rastu je ok kupovat veci uz z druhej ruky.

otrivinkajanka
5. feb 2008

bzuco som na mmb skoro stale nieco som si odtial od niektorych mamiciek kupila,ale mali by sa nad sebou zamysliet v tych cenach malej som kupila cez inzerat krasne tenisky adidas za 450 sk uplne nove a jedna ich tam mala tie iste oskrete za 550 sk ale v sekacoch nakupujem rada uz som tam kupila krasne kusky oblecenia za par korun

bzuco
autor
5. feb 2008

otrivinka, treba na MMB proste len hľadať
ja som teraz objednala malému od jednej maminy 3 úplne nové bodynká, oni ich nestihli vynosiť a sú po 30,- s krátkym a po 40,- s dlhým rukávom, nie je o čom 😉
a zobrala som mu od tej istej maminy aj dvojo nohavíc na traky po 60,-
takže mám za vyše 200,- super nákup 😵

bzuco
autor
5. feb 2008

na tom MMB je to už o zárobkoch niektorých predávajúcich
ja som si tiež dala inzerát na predaj tehu vecí, ale dala som fakt symbolické ceny - potrebujem sa toho zbaviť a mať viac miesta v skrini a nie na tom ryžovať 😉 , a už som pár kúskov aj predala 🙂

miriamka
5. feb 2008

Bzuco...takze som mozno aj od Teba nieco kupila 🙂

bzuco
autor
5. feb 2008

🙂 možno

otrivinkajanka
5. feb 2008

bzuco vacsinou ked tam pozeram konkretne cislo pre malu dnes ma 98 tak tie veci sa mi tam zdaju fak drahe,ale nehovorim urcite sa tam najdu aj lacnejsie

susik77
5. feb 2008

caute, ja som hodila par veciciek-znackovych na net a nikto sa mi neozval ☹ velmi pekne, znizila som cenu na 1/3 -su uplne neposkodene, nie su vobec flakate, vyzeraju ako nove 🙂
neviem, ci je to nadsadena cena...kolko by ste dali za znack. triko, al. mikinu?

geegee
5. feb 2008

Ja v sekacoch kupujem uplne v pohode. Ked vidim ceny, neodolam 🙂 Aj maly ma koppu veci zo sekacov, u mna sa tiez nieco najde. Ale ked bol malinky, tak mal vsetko nove - take tie babatkovske vecicky.

otrivinkajanka
5. feb 2008

susik a ake su velkosti toho oblecenia?a ake znacky?dakujem

lenadka
5. feb 2008

susik a kam si to hodila?

susik77
5. feb 2008

skoda, nie moc velke- 62, 68 ☹ na ceskeho konika-sme v Prahe...

susik77
5. feb 2008

myslite, ze je vela 250 kc za teplu mikinu a 80 kc za triko s dlhym rukavom? obidve next

susik77
5. feb 2008

pyzamka-mothecare-jedno ma stalo 290 kc som dala 1 za 100 kc-uplne bezchybne...

rebeca10
5. feb 2008

ahojte....som rada,ze ste nacali aj takuto temu 😉 ,ja uz roky nakupujem v sekacoch 🙂 ,praim ich zboznujem... 😀 😀 😀 sama by som raz chcela sekac mat 😅

cairka
5. feb 2008

my sme práve dnes kúpili úplne úžasné šaty za 60,- Sk, takže není o čom. Kupujem tam pravidelne, mám vytipované 2 sekáče, kde majú pekné a pomerne lacné veci.Na MMB tiež, ale kvôli tomu, že tie vecičky nevidím, tak len ak niečo nenájdem v kamennom sekáči, prípadne väčšie a drahšie hračky.

susik77
5. feb 2008

su fakt nadherne a je mi luto odniest to do kamenbazaru-tam to urcite strasne podhodnotia a predaju o dost drahsie ☹ tak ked nepredam, radsej dam kamaratkam, al. rodine zadarmo

rebeca10
5. feb 2008

caira,co je to kamenny sekac??? 😕 😕

otrivinkajanka
5. feb 2008

no mozno preto,ze si to dala na cesky konik ved tu je dost vseliakych stranok pre mamicky tam to daj

cairka
5. feb 2008

som cairka 😎 , myslím klasický obchod 😀 , nie internetový 😉