Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

emogeon
17. okt 2008

wali obcas sa zadarilo ale som to musela sledovat a par kuskov za 10sk mame 🙂

sassi
17. okt 2008

no u nas, čo je dobré aj v sekáči okolo 100 a vyššue stojí
ale vraj sa da v Čadci kupiť cele vreco, a čo nevyužiješ, predáš potom na MMB, aj to je možnosť

bzuco
autor
17. okt 2008

no u nás by za 10,- predávali mrkváky z roku 5 a možno nejaké totál vygajdané tričko...to jedine ako handra na podlaku 😝

bzuco
autor
17. okt 2008

sasi...ja som minule vbehla do jedného sekáču, kam chodím už pár rokov a páčili sa mi rifle pre malú za 140,-...akurát, že mali totál zodraté spodky na nohaviciach...tak som ich hned odložila...to tak za 50,- na behačku okolo domu a nie za 140,- 🙄

wali
17. okt 2008

no bzuco - presne si to vystihla 😀 ja som stastna, ked kupim v sekaci triko za 40 sk! samozrejme ako akcia napr. na letny tovar alebo nieco podobne 🙄

bzuco
autor
17. okt 2008

išli riadne ceny v sekáčoch hore...tričká čo som kupovala po 50-70,-(to už bolo ako nové za tých 70,-)...teraz sú po 80-90 a totálne žmolenice 🙄 ....to už si radšej priplatím poštovné a kúpim cez MMB alebo BBB

zuzitka
13. nov 2008

uz som spominala, ze chodim do sekacov Genesis.... a tam nie su vobec zodrane alebo osuchane veci 🙂
ale ani ceny nie su najmensie 😅 😅

ale mna bavi to, ze nosim ten kus oblecenia len ja 😵 😵

tu su moje ulovky:
http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/moja-uchylka-se...

😀 😀

eimiky
13. nov 2008

Ahojte mamicky.Ja tiez navstevujem seconhandy v poslednej dobe a teda som sama rekvapena ake vecicky som tam uz pokupila.Napr.Dior mikinku len za 30 Sk a kopec veci znacky next za par korun.Ale vobec nie obnosene ako nove.Kto mi poradi nejaky dobry sekac v Ba, citala som o nejakom textil house ale netusim kde to je.Tie veci som kupila u rodicov v Pd ale byvam v Ba tak tam by som tiez isla pozriet.Vopred dakujem za rady

sassi
13. nov 2008

ja som nedavno kupila tričko Bob staviteť za 39,-
vyzerala dosť zašedlo, ale ked som ju doma vyprala v dobrom prášku, je uplne ako nové, super kúpa 🙂

melory
13. nov 2008

zuzitka, tak ta cinska bluzska cerveno cierna = tu by som zdvihla aj zo zeme 😵 je super...ja som tie kupila paradne sako....kazdy sa ma pyta, kde som ho kupila...stalo 170,- a vyzera na 1700,-

zuzitka
13. nov 2008

melory ... je k nej aj sukna, len je mi velka a dohromady to stalo okolo 400sk 🙂

roasha
13. nov 2008

mel,mne sa paci ta orange farba tvojho vrsku v nicku. 😵 krasna,aj ked pre mna nepouzitelna/som svetla/ 😒

melory
13. nov 2008

velkaaaa????? noooo!!!! a to je aka velkost? urobime kseft?

roasha - to bude tym, ze ten kabat je benetton a ty su znamy svojimi farbami....inak dakujem....dva roky mi stal v skriny kvoli stelke, ale teraz uz fici na mne jedna radost

roasha
13. nov 2008

mel,mna ani nenapadlo ze je zo sekaca. 😅 😀
l uz ti ho tu na nicku obdivujem par dni....fakt krasna farbicka. 🙂

melory
13. nov 2008

teraz neviem ako to myslis,,,,sako je zo sekaca, ale kabat nie....ten ma vysiel majlant....

sassi
13. nov 2008

ja na seba v sekačoch nekupujem, len na deti...
vlastne aj preto, že tu dospelácky nie je - ten čo bol, prerobili na Outlet store - tada dosť draho tam maju, ked mam vysliť 1500 za rifle, si ich kupim radšej za polovicu v CaA alebo objednam v Quelle

melory
13. nov 2008

u nas je dobry anglicky sekac a maju aj pobocky, bud kupujem u nas, alebo v rodnom meste.

zuzitka
13. nov 2008

melory ... no neviem ci urobime kseft 😅 ta sukna je velkost 44/46, pas 76cm - je na gumicku, dlha je 58cm
ale ak by predsa, kludne predam, vobec som ju nenosila 🙂

keby niekto nevedel a chcel by, tak sa bavime o sukni k tej ciernej "cinskej" bluzke s kvetinkami cervenymi 😀
http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/moja-uchylka-se...

zuzitka
13. nov 2008

melory ... kukam tvoj album .... a vidim, ze ty si stihla ako prutik 😵 😵 takze velkost 44/46 nie je urcite pre teba 😀 😀 😀 a s tebou som riesila v ucesoch vlasy, ze? ... som si ostrihala vrch na 5cm a vzadu mam 30cm.... ale uz mi ten vrch dorasta.... ty mas teraz vlasy ako v albume s tym oranzovym kabatikom? 🙂

zuzitka
19. nov 2008

zrusili mi na azete album ☹ ☹ 😠 s oblecenim

dala som si teda par ulovkov sem, na blog 😉
http://zuzitka.blogspot.com/

sassi
19. nov 2008

zizitka pekny blog 😉 akos a to zakladá?

No ja som objednala malemu fusak EMITEX používany vraj krátko za 1100,- cena s poštovným, vraj už je poslaný, takže asi príde do piatku, no uvidíme, to je zatial moja najdrahšia bazarikovská kúpa. Potom dam vedieť, aký je.
Ja som triedila a nahadzovala na bazariky, hadam čosi predám, aby bolo na nakupovanie 😵 😵 😵 Sekač tu zatvaraju najnovšie o 16:00 takže s malým nemám šancu 😒

zuzitka
19. nov 2008

sassi ... vdaka, uplne hore na mojom blogu je "vytvorit novy blog" ... len tam klikni a dalej ta to bude same viest 😉

zuzitka
19. nov 2008

eimiky ... nahodou som nasla inzerat v novom case na cecond-hand Textile House 😀
v petrzalke je na Sintavskej 24, Nam.Hraniciarov 2
v meste je na Rajskej 5, Zahradnickej 64, Mytnej 15, Kosickej 36, Obchodnej 4, Mickiewiczovej 3

ja osobne som tam nebola, takze neviem, ako to tam vyzera 🤐

zuzitka
19. nov 2008

... a su otvoreny PO-PIA 9.00-19.00, sobota 9.00-14.00h 😉

zdenkabrt
26. nov 2008

ja snivam otvorit si SH 🙂

hiha
26. nov 2008

my nakupujeme cez MMB,nemám s tým absolútny problém, 🙂

hiha
26. nov 2008

aj do Sh zájdem,však čo,veď aj to sú obchody a ja nie som boháčka 😅

sassi
26. nov 2008

no fusak dorazil v absolutne perfektnom stave, je super ako nový a ušetrila som 600,- proti kupe nového 😵 😵 😵

bzuco
autor
8. dec 2008

sassi...super kúpa 😉

gucz
9. dec 2008

u nás rušia sekáč s detským oblečením, tak som malej kúpila šatky k vianociam (mimochodom úplne nové) za 80 korún, mám ich v albume, akurát som na ne našila tú bordovo červenú stuhu . A klobúčik HM na leto riflový za 20 korún, dvoje plavky po 20 korún na leto.... Ešte mám odložený kabátik za 80 tak na budúcu jeseň pre malú, akurát som to vtedy už nemala kam pichnúť, keďže som cestovala busom