Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kiko13
autor
1. okt 2007

Pasko kde si? nebola doma hubová polievka 😕

pasko
1. okt 2007

ale bola ze preco som ju necakal pred postou a tak ale dnes mam nervy ze aj to ze dycham ma vie nasrat tzv. den blbec az k.... 😖

pasko
1. okt 2007

ani to playko ma nebavi som vsetkych zastrelil 😠

pasko
1. okt 2007

este ze som nemal pri sebe prachy lebo by som sa 😝 ako hovado nech mi je tri dni zle uz ma serie ta robota

kiko13
autor
1. okt 2007

a ved si vyzeral celkom v pohode 😕 no inak den blbec to neznášam aj ja keď sa začne niečo sr.. tak to je po celý deň. Zajtra už bude hádam lepšie tak všetko postrielaj............. Zajtra už hádam aj ohľadne roboty bude dobrá správa

kiko13
autor
1. okt 2007

no a to asi všetky baby majú talent "tlačiť na pílu" pokiaľ sa zub nevylmí. to poznám ale škoda o tom písať 🤐

kiko13
autor
2. okt 2007

pasko dnes nejdeme deti vyvetrať?

paska
2. okt 2007

zajtra 😉 😀

kiko13
autor
2. okt 2007

Pasko už nemá prístup k netu alebo už je na robotách? 😕

paska
2. okt 2007

nie 😀 pasko spí 😠 😅

kiko13
autor
2. okt 2007

to si ho tak zmordovala že nevládze hrať ani playko? 😀 😀 😀

paska
2. okt 2007

kiežby 😀 zmordoval sa sám dneska bol otec v akcii 😀

kiko13
autor
2. okt 2007

aj to sa stáva, ťažko pracoval na chate tak teraz odpočíva nech sa len chudáčik vyspí 😀

pasko
3. okt 2007

CAU KIKO DNES SI MAL NEJAKU ABSENCIU PRECHADZKOVU.SI BOL ZARABAT PRACHY A JA FURT NIC AZ NA BUDUCI TYZDEN.ZDAR A MOZNO VECER AK NEZASPIM ALE SA DOSTANEM K PC. 😎 😀

kiko13
autor
3. okt 2007

Nazdar Pasko, no bol som skúsiť niečo zarobiť 😀 Ty sa kedy chystáš na roboty ešte stále nič 😕 Vrátil som sa skoro o šiestej ak sa dostanem aj ja večer k počítaču popíšeme ale ako poznám naše polovičky bude to obtiažne 😒

kiko13
autor
3. okt 2007

Absencia bude aj zajtra znova na cestách a aj by som už išiel na nejakú dobrú kávu

gorazd121
6. okt 2007

čaute muži.Keďže tu iná stránka pre nás nie je,tak sa pridám k vám,aj keď nie som z okolia Prievidze 😉

kiko13
autor
6. okt 2007

no vitaj Gorazd to je jedno odkiaľ si hlavne že bude s kým pokecať.

kiko13
autor
6. okt 2007

Pasko nechaj to playko aspoň trošku vychladnúť 😀

gorazd121
6. okt 2007

PANI TAK JA VAS OBDIVUJEM. ked pridem vecer z prace tak padam dolu nosom a len tak - tak stihnem pohrat s mojimi babami - ak nahodou uz nespia. A Vy stihate hrat PS. Jo, aj nam Jezisko minule vianoce priniesol domov ako ze na tu dobu namakane PC. Hral som sa na nom tak 5x a ked som dal zaviest net tak to sa nan uz len pozeram bo zienka ma nepusti. Ved aj toto pisem cez moje PDA.

pasko
6. okt 2007

😎 😀

pasko
6. okt 2007

ale ja teraz nerobim ale ked som v praci tak drtim v pohode inc zdravim ta medzi nami 😀 dufam ze sem tam ta tie tvoje zienky pustia popisat.kiko dnes mate absenciu mi paska hovorila kedy pojdeme na kavu s penou 😀 😲

gorazd121
6. okt 2007

Chlapi, sa musime vediet vynajst. Viva la Wi-Fi siete 😀 😀

pasko
6. okt 2007

aha tak zdarec si im usiel sa zle pise ked utekas 😎

gorazd121
6. okt 2007

no az take zle to nebude 😉 zenka je fajn a v ramci uspavania starsej dcery jej pusta rozpravky z netu.

jo idem, praca vola. tak pekny vecer a dakujem za prijatie.

pasko
6. okt 2007

tak cest praci a neprehanaj to maj sa niekedy nabuduce 😎

gorazd121
6. okt 2007

ok 7355 😎

kiko13
autor
7. okt 2007

Mládenci vidím že ste sa včera rozpísali, mne večer nejak zblbol net tak som sa už potom nepokúšal ani prihlásiť.

roasha
7. okt 2007

ahoj chlapci,urcite ste neobisli temu"manzel ma zanedbava",resp.nechce sa mu sexovat.takze,vy ako muzi to ako vidite?alebo aj vy ste"uplne v poriadku",len vas to uz po tolkych rokoch vooooooooooooobec nebaviiiiiiiii?

roasha
7. okt 2007

halooooooooooooo... 🙂