• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
Nebo se šel možná radit. Vedle jsem zahlédla téma: přítel odmítá svatbu :sweat_smile:
13. okt 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si tam už bola?
13. okt 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska, podle toho, co znamená to 73. 69 asi každý zná, ale 73 mě trochu mate. Možná, že to je to na co s manželem zapomínáme :grinning: Jejda mane, teď se na mě zase sesypou rady. Ale pokud budou účelné, tak to unesu :sweat_smile:
13. okt 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Né nabyla, my se s manžou do svatby hnali.- :grinning:
13. okt 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja aj tak stale nemôžem pochopiť tu tvoju situaciu ty chceš a on nie? a ako dlho to trva? :sweat_smile: :confused:
13. okt 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ptala ses na to téma nebo na toho psychploga Tralala :angry:
13. okt 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, tak to uz necham na nich... ja sa tak len lucim
13. okt 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psychologa :sweat_smile:
13. okt 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: som ja chcela len trošku temu odlahčiť :slight_smile:
13. okt 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ja teda lučim :wink: zajtra ma ordinačné hodiny Mudr.Pasko :grinning: :wink:
13. okt 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 7355+69?
13. okt 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vospolok :slight_smile:...
14. okt 2007 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska - ta nova foto v albume je chocholusik? :wink: rozosne :grinning:
14. okt 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nova fotka je naš chocholušik a zdravim ta julova aj manžela som rad že sa k nam pridal dalši chlap :sunglasses:
14. okt 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pasko :slight_smile:....zasa pracuje ten moj...tak snad dnes z prace nakukne..ale ako uz bolo spominane, ked sa mu navalia zakaznici tak prepasie aj porod nasej princezny :zipper_mouth: :grinning: ...ale to hadam nie...to si nenecha ujst...ma este jedneho kolegu, ktory ma s manzelkou rovnaky termin ako my a aj robia s mojim Petom na smene...tak bude sranda, ked dostanu naraz telefonaty, dvihnu sa a budu bezaaaat...ze veduca sa uz na to psychicky pripravuje :grinning:

a inak tu "u Vas" je tak dobre :slight_smile:...veeela odlisnosti (pozitivnych) oproti niektorym babskym temam...tu by sa dala empatia vidlami prehadzovat :wink:...
14. okt 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pracujem aj v nedelu ale teraz mame problem ktory sa vyrieši a od zajtra makam dalej aspon jeden oddychovy den.tato tema je v poho len keby sa nam sem nesr.... podobne typy ako evaje lebo ta ma velky problem sama so sebou ale ostatne normalne maminy vitame s otvorenou naručou :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj Peto robi dlhy-kratky tyzden, takze to bude dobre aj k nasej malej..ale zajtra,pozajtra bude oddychovat :slight_smile:...

ej veru....zazila som si sice aj ja parkrat v zivote co je mat "nedostatok" :zipper_mouth: , ale mam za t, ze tu na nete to sotva vyriesia :zipper_mouth: :wink:
14. okt 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim len dlhe tyždne ja totiž robim v stavebnictve a tam si odrobis nejakych 15,16 dni za sebou a potom idešdomov tak na 5 dni a zase odznova.teraz stavame to nove obchodne centrum mlyny v nitre. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to musi byt tiez riadny zaberak :zipper_mouth: ..ale aspon udrzujes kondicku :grinning: ..ale co uz si clovek navybera..v dnesnej dobe je clovek rad,ze ma pracu...a kapitalisti Ta vycucaju do spiku :grinning:...
14. okt 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano drobec , nazdar pasko.. :slight_smile:
no som v robote, ale snad sa sem dostanem..najprv si daju nejaky ten rezen na obed ludia a potom zacina sialenstvo. To mam vzdy pocit, ze sa sem stahuje cela BA, ale len preto, ze sa idu pytat.. skor otravovat :angry: , no nedela je uz taka
14. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nazdar pasko, to ti muselo byt velmo smutno :grinning: ale ved ti aj ma za kym
na evaje sa nehnevaj ona proste potrebuje niekde zabrdnut :grinning:

julova suhlasim s tebou tu to evaje nevyriesi
14. okt 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rad, ze nemas samych zakaznikov ako som ja...by si dospaval moje otazky aspon tyzden :grinning: :grinning:...a ty mas byt mily, empaticky a mas nasluuchat zakaznikom :wink: :grinning:
14. okt 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja napisem jeden prispevok a vy celu stranu...
no posnazim sa udrzat tempo
14. okt 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiko :slight_smile:....

apropo...tu je moj Garfield...dnes ho dokoncim...este nemal usi ked som fotila, ale uz ma aj tie :grinning:...

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=864556&vReferer=%2Fphotos%2Fjulova
14. okt 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar Kiko...

... ved hej, usmev a radost zo dna... nechcel by som mat teda zak. ako teba, to by bol tazky boj
14. okt 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj petku v praci zatial klud?

julova uz sa to zacina podobať len ešte pár tisíc krížikov ťa čaká :grinning:
14. okt 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim chlapi kiko bolo mi strašne smutno tak som utiekol z roboty hahaha ale nie zajtra idem naspat ale maju tam zle vybetonovane koryta pre nas su o 25 cm užšie a mi tam nedame naše železo tak preto :sunglasses: ale som spokojny s pracou aj naš najvačši šef s holandska prišiel a tiež je z nas nadšeny tak uvidime ako to dopadne :sunglasses: včera sme sa už vypravali o zvyšeni platu taky je on gangster :grinning:
14. okt 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked si si ju zobral az ake tazke by to hadam nebolo, hodil by si na julovu jeden usmev a vsetko by bolo O.K. :grinning: či už to tak nefunguje?
14. okt 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten garfield je ale pekny pekna praca julova :grinning:
14. okt 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joooooj bodaj by takých gangstrov :sunglasses: bolo na svete viac, musim sa aj ja toho mojho spytat ci neuvazuje o niecom podobnom :grinning:
14. okt 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok