Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

julova
14. okt 2007

chystam sa aj na Snoopyho a este toho kojota z Disneyovky...ten je asi najlepsia "maska" 😀

julova
14. okt 2007

kiko - ten zaberajuci usmev mu nejako vysvetlite - zatial neprisiel na ten spravny 😀...ja som tvrdy oriesok 😀

kiko13
autor
14. okt 2007

julova a to chces do porodu stihnut 😕 máš čo robiť

kiko13
autor
14. okt 2007

a na co ta ulovil v prvom okamihu nebol to usmev 😀

peto skus to takto 🙂 😉 😀

julova
14. okt 2007

do porodu je este kopa casuu...a cez zimu, ked uz budem "cakat" doma na materskej sa asi moc nebudem gulat po uliciach..uz teraz mam dost, co funim ako lokomotiva...a ked nebodaj primrzne a cestari budu udrziavat cesty a chodniky ako obycajne 🙄 , tak z domu vyleziem az do porodnice 😀...a nie je to take strasne...tento Garfield je k dnesnemu dnu asi tak tri dni intezivneho vysivania 😉

petku
14. okt 2007

mna vola usiak.. s tym usmevom by som teda asi neocaril a usi aj hej 😀
urcite by som ju zobral... ma svoje velke caro 😵 😵 obcas mi doma dava lekcie hovoroveho slova, ale nejak sa mi nedari s nou udrzat tempo, ale raz mozno sa podari... to mam trening na zak.

pasko... aj plat a nech da aj novy byt

julova
14. okt 2007

kiko - no popravde, keby mi niekto asi tak pred tromi rokmi povedal, ze si za manzela vezmem Kučeru, tak ho poslem prinajmensom na posedenie k nejakemu Dr. 😀 😀...uuuuuplny opak ako ja...ja som ho mala za takeho truhlika 😅 ....a otravny bol ako mucha niekedy 😀...ale popravde, ked sa konecne vymackol a isli sme von "na pivo" tak iskry lietali kade tade a v tych modrych ociach sa dalo utopit 🤐 😔 😀 ...ale akosi s nimi prestal vediet narabat 😀...

julova
14. okt 2007

no usi ma excelentne 😀...ale s verbalnym prejavom zatial nemstiiha...ked sa mi chce, ho presvedcim ,ze sa ani nevola ako si mysli, ze sa vola 🙂...trosku asertivity mu vtlce pani...TROSKU 🤐 😀

kiko13
autor
14. okt 2007

Julova ved protiklady sa pritahuju a vidis truhlik kucera to zvladol a ako pekne si rozumiete 😀 no pokusime sa ale pri tebe by sme asi viacerí nestíhali keď tak čítam 😉

julova
14. okt 2007

ja idem vysivat 😉...
a rozumieme...a ked mi nahodou nerozumie - trpezlivo mu vysvetlim 😀

tak pani...majte zatial pekny den - objavili sa mi spoluzavislacky v krizikovej vysivke 😀...papa

kiko13
autor
14. okt 2007

tak vela zdaru pri krizikoch 😀

petku
14. okt 2007

ahojte pani... no musim sa odmlcat, zacali chodit zak.
tak zatial

julova
14. okt 2007

http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp...

😕 😕 😕 ..vsetkymi 20-timi odporucam 😵 ..my uz pojdeme tretikrat a tentokrat to teda bude s porodom za dverami 😀 😉

pasko
14. okt 2007

petku je nepotrebujem novy byt my už mame byt a ja som s nim spokojny zatial som spokojny aj s pracou aj s rodinkou čo je pre mna hlavne.petku myslim že taky šikovny chlap ako ty si poradi aj zo zakaznikmi ako je julova však maš doma dobry trening 😀

evaje
14. okt 2007

Omlouvám se, ale vser.. se vám sem ještě naposledy ☹ (jak píše pasko)
Proč si mě furt berete do huby? Já se v prvním vstupu zmínila o tom, že vaše ženy můžou zkončit v tématu jako já a od té doby se na mě hrnou rady(o ktré nežádám), dohady o tom jestli čtu nebo nečtu správně diskuze, jestli svůj problém tady s vámi vyřeším. Nevyřeším a ani ho tu řešit nemíním.(proto jsem v jiné diskuzi mezi těmi co chápou o čem mluvím) Od svého asi druhého vstupu jsem neustále nucena se obhajovat, že nejsem nechápavá,že jsem něco myslela tak a né jinak, že si mám něco přečíst znova atd. Proč? S mužskýma ve svém okolí vycházím dost dobře a díky sportu, který provozuji jsem s nimi docela zžitá. Nikdy jsem nenarazila na nějaké problémy či konflikty. Kdyby jste mě znali, zjistíte, že jsem docela tolerantní a mám smysl pro humor. Možná nejsem spisovatel a neumím to podat s těmi správnými smajlíky 😔 . Narážky, že bych potřebovala chlapa by tu nebyly, kdybych vám sama nenapsala, že jsem členem již zminovaného tématu. A ruku na srdce, kdo z vás je dokonalej? Opravdu jsou s vámi vaše ženy tak 100% spokojené.V našem manželství je jen tenhle problém. A ten není neřešitelnej. A co ve vašem? Fakt nemáte vůbec žádné problémy? Chybičky? Vady? Čili končím se svým Vopruzem tu a přeji vám, ať vám to vaše sebevědomí dlouho vydrží. 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎
Zkuste si teď dobírat Julovou- pro její Křižíkovou výšivku. Třeba jí poraďte co, kam a komu vyšit. Pááááte

evaje
14. okt 2007

jo a ještě něco, občas jsem narazila v některých diskuzích, že se tam diskutuje o tom, zda ten či onen to myslel tak či jinak. Zda je takový nebo makový. Vidím jak je snadné dostat se do podobné situace. Jen si s někým trochu nerozumíte, nebo pochopíte něco jinak než bylo myšleno a už nikdy a nijak pomocí téhle techniky nevysvětlíte nic. Prostě se vezete na vlně, a pokoušíte se plavat, aby vás nesmetla. Já jsem teď u břehu a do téhle vody se mi už nechce. Nejsem srab, ale nejsem taky vůl, abych lezla mezi žraloky co koušou. Budu koukat ze břehu a třeba se jednou voda vyčistí. 😢

gorazd121
14. okt 2007

evaje, myslim ze hovorim za vsetkych co sme tu a myslim to v dobtom: mier a laska s Tebou. 🙂

gorazd121
14. okt 2007

petku pohoda so zakaznikmi pohoda. ja som mal raz takeho, co so mnou chcel urobit biznis len za podmienky, ze si od neho kupim 10 PVC trubiek (priemer 100). chybalo mu to v sklade... 😀 😀

inak co predavas?

kika13
14. okt 2007

evaje lovu zdar v nejakej inej teme 😉 , inak tiez vysivam, naposledy zamok, ma 20000 krizikov 😀 , kto si ma ide doberat? 😀 😀 Zatial si tu vsetci rozumieme, ze kolegovci alexandrovci 🙂
7355 😀

kika13
14. okt 2007

a asi to nebude nevhodnym pouzivanim smajlov 😅

julova
14. okt 2007

evaje...tie posledne prispevky boli dost nevhodne...a na toto TU ak ma postreh neklame Ti chyba davka recesie a ten humor, ktory mas, si asi zabula v inej teme 🤐 ...

ja uz som dnes ukrizovana 😝 😀

kika13
14. okt 2007

sme tu, aby sme si trosku oddychli, odreagovali sa, a nie preto aby sme si vyrabali stresy a hadali sa 😎

gorazd121
14. okt 2007

damy, ak chcete potesit svojich manzelov, podaru
te im krb 😎

pasko
14. okt 2007

mila evaje chod prosim ta do tej temy kde si vsetci rozumiete a nas nechapavych nechaj napospas osudu.dakujem a zdravim gorazda 😀

gorazd121
14. okt 2007

Ave Pasko 😀

julova
14. okt 2007

krb? 😕 😀

gorazd121
14. okt 2007

jasne. ohen ocistuje 😉 len pre doplnenie, ja nie som ziadny sialeny pyroman 😀

julova
14. okt 2007

he 😀....ak mi vnuknes napad, kam k nasej posteli, kociaru, postielke si ho v nasom 1-izbaku natisneme, urobim mu radost 😀...pre mojho usipleska takmer vsetko 😵 🙂 ..

a pri troske nepozornosti ohen "ocisti" aj susedov, hejze? nebudem riskovat, lebo nasa suseda je mojho Peta svokra 😀

gorazd121
14. okt 2007

a tak hej. vies ja tu prave sedim a strazim teplo rodinneho krbu. o to viac strazim to aby sa on nepopalili moje baby. 😀 😀 😀

Baby sa somnou hra na obchod. ma celkom kladny pristup k zakaznikom - nanutila mi vsetky hracky. 😵

julova
14. okt 2007

zlata je 😵 😀 ....aj Peto ma taky pristup...nanuti zakaznikom mozne aj nemozne aktivacie (robi u ruzoveho operatora 😀 )