• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
co tam po nohach, neopuchaju az tak velmi, ale masaz ie dat Peto uuuplne bohovsku :wink:...len mam zapal a streptokoka, tak musime postit :confounded: ...ale tak keby sme uz na Vianoce boli doma vsetci traja, bolo by to krasne :slight_smile:...a hadam sa Terezka vypyta v spravny cas :dizzy_face:

kika :confounded: ...ale hlavne nech v poriadku dorazi :slight_smile:...
17. okt 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved vzdy trpnem, aby cely prisiel. :unamused:
17. okt 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali termin 21.7. a narodil sa uplne presne :grinning:
17. okt 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika - jeeeej..to fakt? moj mladsi brat je 22.7. a ja 23.7. :grinning: :wink:
17. okt 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa narodil 30.04. a neviem či skôr alebo neskôr :grinning:
17. okt 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše baby sa obe narodili skôr.Začali mi opuchať nohy a dovi-dopo,už to išlo. :sunglasses:
17. okt 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maru, laska moja sme tu ostali tušim sami....
17. okt 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste si mysleli, ze tu uz nikto neni čóóó :grinning:
17. okt 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale cakam mojho draheho :slight_smile:
17. okt 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze si sa dockala a dorazil v poriadku :wink:
18. okt 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj sa ešte ani nehlási,tak neviem,či aj mieni prísť domov :unamused:
18. okt 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on uz je zase prec a pride v noci :sweat_smile:
18. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera vychod, dneska juh
18. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes sama ako prst a deti zlé ako čerti :frowning2:
18. okt 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj koskarovi :grinning: :grinning:
18. okt 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OTECKOVIA S.O.S. :sunglasses:
AJ ZIJETE?
18. okt 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si kedy stihol napísať,keď ti je celý večer zle??Ty brďo a to je rečí,dones mi niečo na jedenie,dones mi keksíček,dones mi ešte rožtek...
Kurnik gorazdko,tak tebe nie je tak zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda aby bolo všetkým jasné,sedí-leží v obyvačke a vystonáva,lebo vracal-žalúdočná viroza a ja robím slúžku ošetrovateľku a on si medzitým vypisuje na koníka.Takže je to s ním naozaj fakt vážne :grinning: :grinning: :grinning: Keby som si neišla prečítať poštu,tak ani neviem,ako je na tom biedne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska poobede by sa vam mal venovat uz aj kiko :grinning: :grinning: , gorazd marodis? :confused:
19. okt 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule ked nesiel konik, tak moj mal normalne asi abstak, stale do toho tukal a vzdychal, ze preco to néééééééjde :grinning: :grinning: , ked on chce písať :angry:
19. okt 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sú tie začiatočné abstinenčné príznaky,môj to absolvoval už tiež :grinning: .Ale keď tu bude viacej ako mesiac,tak ho to prejde. :grinning:
Gorazd nemaródi, i keď dneska ráno išiel ako taká "skapacina" do roboty,2 nátelníky,termospodky,zimné hrubé podkolienky aby náhodou nezamrzol.Takže ide víkend a ak sa z toho nedostane,tak ho vlastnoručne "vykurírujem",lebo segra sa podujala nám zajtra strážiť decká a my dvaja sme mali ísť na kávu-to je fantasmagorijná predstava,že nebudeme decká strhávať z výkladov,z tovaru,ktorý je vyložený a zbierať veci,čo porozhadzovali po Maxe. :sweat_smile: :confused:
19. okt 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, konečne piatok a ja si môžem vkľude všetko prečítať, všetkých pekne pozdravujem a teším sa novým prispievateľom - kam :grinning:,

gorazd dávaj bacha maruschka ta ma pekne pod kontrolou, čo nove v oranžovom svete? :wink:

petku a v ružovom? :wink:

no ten moj zlatúšik ma tu pekne nabonzoval :grinning: , no tak čo už ked to neslo mal som abstak ved tu sa clovek viac dozvie ako v telke :wink:

julova garfield je už vykrížikovaný? :wink:
19. okt 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiko - posielam sem o chvilu mojho chl(a)pa :grinning: :grinning: :grinning:...a idem chudakovi Garfieldovi dovysivat oko-cez tyzden som chodila z prace uuuplne grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...uz len polka bielka chyba :grinning: :wink:...zajtra zacnem Snoopyho :slight_smile:

tak si pokecajte po chlapsky - pozdrav kiku :wink: :slight_smile:
19. okt 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar Kiko ... ako zijete???

v robote bol velky zaberak, tak som sa odmlcal, ale v poho.. musel som byt mily na vsetky tie otravy :angry: :slight_smile:
19. okt 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petku celkom dobre, malý je veľmi dobrý tak sa dá, s otravami to uz tak chodi ale bez nich by tam bola nuda ci nie?

júlová odkaz odovzdám a garfield počká :wink: treba si aj oddychnut
19. okt 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej.. , mam ja jedno stastie, ze sa nikdy nedokazem rozculit
Ale aj tak sa sam sebe cudujem ako tak dlho som mohol vydrzat pri zakaznikoch- uz to bude 8 rokov co robi priamy predaj- no som dobry :grinning:

Ale dnes so sa dobre nasral... potrebovali sme banke dolozit novy vypis z katastra ohladom vkladu zalozneho prava a mali to spravit do 30.06.2007 zo zakonnej lehoty a samozrejme, ze to nespravili... to je silne kafe uz aj pre mna :angry: :angry: ...
19. okt 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
8 rokov priamy predaj :confused: no tak to sa ti čudujem keď si predstavím akí ludia k vam obcas zavitaju to je radost

niektoré urady si zo zakonných lehot robia ... vies co, keby si sa ty tak choval k statu tak neviem. no mozno cakali nejaký urychlovac :stuck_out_tongue_closed_eyes: vtedy ide vsetko lepsie, najhorsie na tom je ze to potrebujes a oni z toho maju este aj srandu alebo sa budu tvarit urazene ze co vlastne chces ked su zavalený robotou tak nestihaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetku tu zlost som si vybil na urade a je mi lahsie :slight_smile: ako si povedal, ten urychlovac... ja by som im dal urychlovac, ze by nestihli zajst na zachod a presedeli tam potom cely den

... niekedy sa na tych zakaznikoch aj dobre pobavim, lebo su mudry ako.. a myslia si, ze su velky pani, joj keby tak vedeli, ako sa strapnuju, ale oni si z toho nic nerobia
19. okt 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tvoj nazor na urady je velmi velmi podobny mojmu :grinning: ....... ja by som im tiez dal taky urychlovac.......

nic nie je lepsie ako nagelovany vyvonany a velmi chytry zákazník, ktorý chce najnovsi a najdrahsi pristroj a popritom vie ledva telefonovat a posielat spravy :confounded: , ale predpokladam, ze pomaly chce teba ucit ako to treba robit :grinning:
19. okt 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok