• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
ked to tak citam co som napisal... ach ta slovencina maja krasna :sweat_smile: ... ked si to draha precita, tak dostanem po usoch
19. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
to sme dvaja co dostaneme po tych usoch :grinning: ale ja si to uz radsej ani nevsimam, hadam nas za tie chyby neukamenuju :fearful:
19. okt 2007 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mas uplnu pravdu...
co sa mi stalo naposledy... zak. si pyta MT Nokiu N73 a ked ide zaplatit, tak polozil otazku, ktora ma uplne zlozila- Prosim Vas, dany mobil je ta novinka co funguje aj v Cine a volam cez satelit, pocul som, ze volanie cez satelit je lacnejsie. Moja otazka- a komu a kam budete volat??... a odpoved, no chalanom do Ziliny... a teraz sa nesmej :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2007 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam , ze nie... ja to zistim az zajtra, ked si drobec precita, co som pisal
19. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ak este raz k tebe pride tak ho pozdrav a povedz mu ze je fajn chalan a ze moze cez satelit zavolat aj mne potom mu poslem cislo :grinning:
19. okt 2007 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odkazem :grinning: :grinning:

no a takato truba nie jedina, ale vsetcia sme najaky
ale tieto perly nie je sanca napodobnit
19. okt 2007 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no to mas pravdu.. ja len jednu perlu z nedavnej minulosti....... ista slecna robila na pocitaci a kazali jej pouzivat mys a ona na to "aka mys, co za mys, kde je mys", tak to si mal vidiet pohlady okolia :grinning: ale popritom sa tvarila ako odbornicka na pocitace lebo v skole mali tie najlepsie :grinning:
19. okt 2007 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked nam prijali novu na predajnu / este v byvalej firme /... vedeli sme kolko bije, ked prisla na predajnu a predstavili nam ju... urcite ju neprijali pre jej schopnosti, ale pre jej telesnu schranku. Vydrzala u nas dva dni... zakaznik cakal a jej nikde, tak som zasiel do satne, ona tam sedela a velmi nestastna, ze sa jej odlupol lak z nechta, ked robila s mysou, ze ona o tom nevedela, ze ju bude pouzivat a ona si ho lakovala...

lucim sa... idem sa pridat k mojmu drobcovi
dobru noc a pozdravujem
19. okt 2007 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
maj sa pekne a pozdrav aj "drobca"
19. okt 2007 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojPD,nepoznate moju byvalu spoluziacku z priemyslovky-od vas za slob.marcela chylova,byvala kdesi na cyrila-metoda.hmmm? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2007 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petku pohoda. inak ja myslim ze ten Tvoj estet chcel volat cez internet (skype, msn...) a tym satelitom myslel wi-fi. ja tak volam s mojou Tehlou a pohoda. len ta cina, to je fajn...
19. okt 2007 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
china je ak sa dobre pamatam tak GSM900... :wink:
19. okt 2007 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika chytila prave nejaka viroza :confounded: , gorazd nechytil to nahodou od teba :confused: :confused: ? :grinning: Boli ho hlava, tecie mu z nosa a to mu este pred hodinou nic nebolo :unamused: . Mali sme ist zajtra na veceru, v pondelok mame vyrocie svadby, budeme slavit asi doma :frowning2: .
19. okt 2007 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sme sa asi velmi tesili :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiko, odhalili nas :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2007 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gorazd :grinning: :grinning:
19. okt 2007 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika,my sme mali ísť dneska na kávu-som spomínala,že segra nám bude merkovať deti a on je totálka.Teraz som ho vyslala na pohotovosť.Ani som sa radšej nemala tešiť... :frowning2:
20. okt 2007 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
gorazd dalej sa to skryvat nedalo :grinning: ,

dnes rano som už na to lepšie ale včera večer.......... nikdy ma ešte hlava tak nebolela :stuck_out_tongue_closed_eyes: my tu večeru ideme absolvovať a gorazd daj sa rýchlo do poriadku, aby si to maruschke vynahradil :wink:
20. okt 2007 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
julova pekný garfield :slight_smile: , kike sa veľmi páčia motívy na vyšívanie, ktoré videla v tvojom albume ako sa k ním môže dostať, alebo ako si ich vytvoriť? môžeš prezradiť? :wink:
20. okt 2007 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kiko :slight_smile:...tak super, ze Ti je lepsie :slight_smile:

a co sa tyka tych predloh, mozem kike poslat napaleny program PC Stitch...tam si z akejkolvek fotky dokaze urobit predlohu na vysivanie :wink:...urobila som aj taky zakladny manual ako s tym robit...ked budem mat cez tyzden niekedy volno, chcem skocit do galanterky a nakupit bavlnky na mna-nevestu, nech potesim mojho usipleska :grinning:...ale vysivat fotku, to bude ina makacka, to som este nerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:...no a tie ostatne predlohy mam z linkov, ktore baby skopirovali do temy "Krizikova vysivka" :wink:

z tych linkov si ja ten obrazok stiahnem a ulozim a ked je to jednoduchsie (ako napr. ten Snoopy), tak si to vytlacim len na A4 a budem vysivat podla toho..ale inak si to prekreslujem na stvorcekovy papier :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
20. okt 2007 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
julova budem ti velmi vďačný keď jej to pošleš :slight_smile:
20. okt 2007 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiko - rado sa stane :slight_smile:...tak sup sup adresu do IP a v pondelok to leti postou :wink:...a napis aj mailovu adresu, tam poslem manual :wink:
20. okt 2007 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
julova mas to tam :grinning: a ešte raz ďakujem
20. okt 2007 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemas za co :wink:...len aby si potom na mna nenadaval, ked to kiku chyti a bude krizikovat a krizikovat a krizikovato 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to tam vážení..gorazd má chrípku,bol na pohotovosti :frowning2: .Takže výlet je v nedohľadne,tak som sa pustila zúrivo triediť skrine :angry: a vyhadzovať staré veci.Tak čo už,možná v příštím století pújdeme aj na kafe... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
julova,tak to ťa obdivujem,že máš nervy na vyšívanie :fearful: :slight_smile: .Ja som s tým kedysi začala a som aj skončila.Začala som aj štrikovať,ale to je ešte väčšia haluz.nie som asi taká trpezlivá.Tak aspoň píšem na koníka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
julova určite nebudem kika aj predtým vyšívala a mne sa to páči v pohode :grinning:

maruschka tak budeš musieť nasadiť k antibiotikám aj domácu liečbu aby si gorazda čo najskôr z toho dostala :wink:
20. okt 2007 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte pisatelia uz sme doma s rematy.pasko.ozaj kiko zajtra dame kavu alebo si este chory :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2007 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja myslím že kávu by sme už aj mohli dať. Mne sa podarilo z toho dostať za jeden deň s troma litrami čaju a s jednou fajn ošetrovateľkou :wink:
20. okt 2007 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ste sa potili čo? :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra si brnkneme
20. okt 2007 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ale z toho čaju :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok