Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

petku
19. okt 2007

ked to tak citam co som napisal... ach ta slovencina maja krasna 😅 ... ked si to draha precita, tak dostanem po usoch

kiko13
autor
19. okt 2007

to sme dvaja co dostaneme po tych usoch 😀 ale ja si to uz radsej ani nevsimam, hadam nas za tie chyby neukamenuju 😨

petku
19. okt 2007

mas uplnu pravdu...
co sa mi stalo naposledy... zak. si pyta MT Nokiu N73 a ked ide zaplatit, tak polozil otazku, ktora ma uplne zlozila- Prosim Vas, dany mobil je ta novinka co funguje aj v Cine a volam cez satelit, pocul som, ze volanie cez satelit je lacnejsie. Moja otazka- a komu a kam budete volat??... a odpoved, no chalanom do Ziliny... a teraz sa nesmej 😀 😀 😀

petku
19. okt 2007

dufam , ze nie... ja to zistim az zajtra, ked si drobec precita, co som pisal

kiko13
autor
19. okt 2007

😀 😀 😀 ak este raz k tebe pride tak ho pozdrav a povedz mu ze je fajn chalan a ze moze cez satelit zavolat aj mne potom mu poslem cislo 😀

petku
19. okt 2007

odkazem 😀 😀

no a takato truba nie jedina, ale vsetcia sme najaky
ale tieto perly nie je sanca napodobnit

kiko13
autor
19. okt 2007

no to mas pravdu.. ja len jednu perlu z nedavnej minulosti....... ista slecna robila na pocitaci a kazali jej pouzivat mys a ona na to "aka mys, co za mys, kde je mys", tak to si mal vidiet pohlady okolia 😀 ale popritom sa tvarila ako odbornicka na pocitace lebo v skole mali tie najlepsie 😀

petku
19. okt 2007

ked nam prijali novu na predajnu / este v byvalej firme /... vedeli sme kolko bije, ked prisla na predajnu a predstavili nam ju... urcite ju neprijali pre jej schopnosti, ale pre jej telesnu schranku. Vydrzala u nas dva dni... zakaznik cakal a jej nikde, tak som zasiel do satne, ona tam sedela a velmi nestastna, ze sa jej odlupol lak z nechta, ked robila s mysou, ze ona o tom nevedela, ze ju bude pouzivat a ona si ho lakovala...

lucim sa... idem sa pridat k mojmu drobcovi
dobru noc a pozdravujem

kiko13
autor
19. okt 2007

maj sa pekne a pozdrav aj "drobca"

roasha
19. okt 2007

ahojPD,nepoznate moju byvalu spoluziacku z priemyslovky-od vas za slob.marcela chylova,byvala kdesi na cyrila-metoda.hmmm? 🙂 🙂 🙂

gorazd121
19. okt 2007

petku pohoda. inak ja myslim ze ten Tvoj estet chcel volat cez internet (skype, msn...) a tym satelitom myslel wi-fi. ja tak volam s mojou Tehlou a pohoda. len ta cina, to je fajn...

gorazd121
19. okt 2007

china je ak sa dobre pamatam tak GSM900... 😉

kika13
19. okt 2007

kika chytila prave nejaka viroza 😖 , gorazd nechytil to nahodou od teba 😕 😕 ? 😀 Boli ho hlava, tecie mu z nosa a to mu este pred hodinou nic nebolo 😒 . Mali sme ist zajtra na veceru, v pondelok mame vyrocie svadby, budeme slavit asi doma ☹ .

kika13
19. okt 2007

sme sa asi velmi tesili ☹ ☹ ☹

gorazd121
19. okt 2007

kiko, odhalili nas 😀 😀 😀

kika13
19. okt 2007

gorazd 😀 😀

maruschka
20. okt 2007

kika,my sme mali ísť dneska na kávu-som spomínala,že segra nám bude merkovať deti a on je totálka.Teraz som ho vyslala na pohotovosť.Ani som sa radšej nemala tešiť... ☹

kiko13
autor
20. okt 2007

gorazd dalej sa to skryvat nedalo 😀 ,

dnes rano som už na to lepšie ale včera večer.......... nikdy ma ešte hlava tak nebolela 😝 my tu večeru ideme absolvovať a gorazd daj sa rýchlo do poriadku, aby si to maruschke vynahradil 😉

kiko13
autor
20. okt 2007

julova pekný garfield 🙂 , kike sa veľmi páčia motívy na vyšívanie, ktoré videla v tvojom albume ako sa k ním môže dostať, alebo ako si ich vytvoriť? môžeš prezradiť? 😉

julova
20. okt 2007

ahoj kiko 🙂...tak super, ze Ti je lepsie 🙂

a co sa tyka tych predloh, mozem kike poslat napaleny program PC Stitch...tam si z akejkolvek fotky dokaze urobit predlohu na vysivanie 😉...urobila som aj taky zakladny manual ako s tym robit...ked budem mat cez tyzden niekedy volno, chcem skocit do galanterky a nakupit bavlnky na mna-nevestu, nech potesim mojho usipleska 😀...ale vysivat fotku, to bude ina makacka, to som este nerobila 😝...no a tie ostatne predlohy mam z linkov, ktore baby skopirovali do temy "Krizikova vysivka" 😉

z tych linkov si ja ten obrazok stiahnem a ulozim a ked je to jednoduchsie (ako napr. ten Snoopy), tak si to vytlacim len na A4 a budem vysivat podla toho..ale inak si to prekreslujem na stvorcekovy papier 😝....

kiko13
autor
20. okt 2007

julova budem ti velmi vďačný keď jej to pošleš 🙂

julova
20. okt 2007

kiko - rado sa stane 🙂...tak sup sup adresu do IP a v pondelok to leti postou 😉...a napis aj mailovu adresu, tam poslem manual 😉

kiko13
autor
20. okt 2007

julova mas to tam 😀 a ešte raz ďakujem

julova
20. okt 2007

nemas za co 😉...len aby si potom na mna nenadaval, ked to kiku chyti a bude krizikovat a krizikovat a krizikovato 106 😝 😀 😀

maruschka
20. okt 2007

je to tam vážení..gorazd má chrípku,bol na pohotovosti ☹ .Takže výlet je v nedohľadne,tak som sa pustila zúrivo triediť skrine 😠 a vyhadzovať staré veci.Tak čo už,možná v příštím století pújdeme aj na kafe... 🙄 🙄
julova,tak to ťa obdivujem,že máš nervy na vyšívanie 😨 🙂 .Ja som s tým kedysi začala a som aj skončila.Začala som aj štrikovať,ale to je ešte väčšia haluz.nie som asi taká trpezlivá.Tak aspoň píšem na koníka 😀 😀 😀 😀

kiko13
autor
20. okt 2007

julova určite nebudem kika aj predtým vyšívala a mne sa to páči v pohode 😀

maruschka tak budeš musieť nasadiť k antibiotikám aj domácu liečbu aby si gorazda čo najskôr z toho dostala 😉

paska
20. okt 2007

ahojte pisatelia uz sme doma s rematy.pasko.ozaj kiko zajtra dame kavu alebo si este chory 😀 😝

kiko13
autor
20. okt 2007

no ja myslím že kávu by sme už aj mohli dať. Mne sa podarilo z toho dostať za jeden deň s troma litrami čaju a s jednou fajn ošetrovateľkou 😉

paska
20. okt 2007

ste sa potili čo? 😀 😀 😀
zajtra si brnkneme

kiko13
autor
20. okt 2007

😀 😀 😀 ale z toho čaju 😀 😀 😀