• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
autor
jeeeeeeeeeej ženská sa pridala
7. okt 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no k tvojmu " problému " môj názor je to o vzájomnej komunikácii skúsili ste o tom otvorene hovoriť? U nás zatiaľ tento problém nie je aspoň teda dúfam :grinning:
7. okt 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, ze aj nejaki chlapi sa davaju "dokopy", fandime vam :wink:
pasko hodil novu fotku z albumu :grinning: bacha, sledujem ta :astonished: :grinning:
pekny vecer vsetkym :slight_smile:
7. okt 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj certica som ako ostro sledovane vlaky hahaha ale som rad ze ste si nas vsimli ze sme tu :sunglasses: vsak mi sme traja gangstri :sunglasses: mozno sa pridaju aj iny oteckovia nemusia byt len s pd uvitame kazdeho chlapa asi to premenujem len na ockovia a playstation :grinning:
7. okt 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by oblubeny film? :grinning:
urcite spravite vacsi nabor s tym novym nazvom :sunglasses:
7. okt 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tatíci, taky nejsem z pd, ale jsem jen zvědavá ženská od sousedů. Už se vaše téma rozkřikla až do zahraničí, čili máte šanci na úspěch. A jelikož patřím mezi zanedbané ženy v sexe, tak nemám co dělat a brouzdám po netu :wink:. Vypadá to, že nás baby zajímjí vaše názory.
A kiko13, pokud by jsi chtěl debatovat na naše téma neuspokojených žen, tak ti jen musím říct, že jsme všechny zkoušely komunikovat o problému nejprve s drahými polovičkami( bezvýsledně) . A tak jsme tu... :grinning:
7. okt 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tu sa to celkom peknbe zapĺňa všetkých tu pekne vítame pravda Pasko. Už si vyliečený? :grinning:

Na názve nezáleží kto chce nech sa prida a teší ma že aj za riekou Morava si nás všimli :grinning:
7. okt 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pasko dávaj pozor majú ťa na muške :grinning:
7. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: majú
ešte som soplavý :confounded:
7. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vsak zaregistrujte aj manzelov na konika, nech sa daco poducia, ked sa doma nemaju k cinu :sweat_smile: , poradime si navzajom :sunglasses: , tí naši su znami aj v zahranicí a my co tu uz piseme nejaky piatok, tak sa horko tazko presadime doma :angry:
7. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fukaj pasko :wink:
7. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika náborárka :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všade sa musíme zamiešať my ženy,ale chlapci su dobry a nevyhodia nás :grinning:
prajem pekný večer.
7. okt 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prvapomoc určite ťa nevyhodíme
7. okt 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pasko a na koľko ideš na roboty? Ja som zajtra mimo a v utorok máme návštevu vieš aby sme potom mohli na tú kávu s nadýchanou penou :grinning: :grinning: :grinning: inak musel som tu moju už odtiaľto vyhnať :rolling_eyes:
7. okt 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika,ja tu mám už manželíka,hurá :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: Len mu musíme ešte nahodiť foto do pasu..Nebojte sa chlapi,toto je len a len vaša téma,len som chcela upozorniť,že ja som sem už niekoho dohodila :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ho zavolať :wink:
7. okt 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dear all. Ja si myslim ze vacsinou je to cele zmes okolnosti a situacii. Unaveni partneri, povinnosti z prace a rodiny + deti v dome + prilezitostne hranie na PS a este daco = nulovy potencial sexu. Verte ze viem o com hovorim. Pracujem od rana 7.30 a domov sa vraciam vecer najskor o 20.00. Vazeni, preto k obuk dolu pred mojou dobrou manzelkou ze mi to toleruje...
autor
no výborne nech sa len zapojí a mi spoločnú reč s ním určite nájdeme
na 80% v stredu idem už konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gorazd dorazil s práce? To čo si napísal vo väčšine s tebou na 100 % súhlasím ale veď aj ženské majú problém, bolí ich hlava, sú unavené........... tak nie je to vždy na chlapoch :grinning: :grinning: no však to poznáte to je na dlhú diskusiu..........
7. okt 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do prdele aj s pravopisom "z práce?"
7. okt 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pozname :grinning: to predtym pisala paska uz sa ma chce zbavit :grinning:
7. okt 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ona to len hrá potom už bude rátať hodiny kedy sa vrátiš domov čo jej bude tak clivo :grinning:
7. okt 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak...dlha debata by to bola :sunglasses:
7. okt 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nebude vsak ju poznam len dones prachy a tak :angry:
7. okt 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však aj prachy bude čakať okrem iného :wink: , veď inak by ťa do sveta nepustila
7. okt 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz sa urazila ze co som napisal tak ona uz bude v utorok vyplakavat kedy pridem eeste som doma ale ona vie ze ja som taky aky som a vsetko mi toleruje tak ja si ju za to strasne vazim :sunglasses:
7. okt 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja viem ja mam velky respekt pred nou aj ostatnymi maminami ze to dokazu zvladnut tie deti,povinnosti a tak.velku poklonu skladam :slight_smile:
7. okt 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :grinning:
7. okt 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok