• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
paska - co by...neni si...teda priesvitna :grinning:..ja uz vysivam Snoopyho :slight_smile:

kika - ved to, radsej budeme tuto - tu je fajne :wink:...a mozno je to jazykovou barierou :grinning: :grinning: :wink:
20. okt 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gorazd a maruschka vy pisete kazdy z inej izby :grinning:

paska mozes prist zajtra navarit ku nam my nemame jedalen a to vysivanie ti odpustime :grinning:
20. okt 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie spacebagy už potrebujem ako sol len u nás som ich ešte nevidela asi poriešim cez net. aké máš ty?
20. okt 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby tu bolo nejaké tlačítko,že aktualizácia textu,lebo toto je na nervy :confused:
a čo by pán rád papal? :grinning:
ja mam na zehlenie usipleska :zipper_mouth: ..by som sa tym asi nemala chvalit, ale je to tak :grinning:...odedy sme spolu, tak ma setri nervacenia pri zehleni...ja len sem tam, ked si nieco chcem dat na seba a pradlo je v kosi...ale "VELKE" zehlenie je jeho parketa...marush - posli gorazda na zaskolenie :wink: :grinning:
kiko a ze som taky smely, co robis na cestach? :angry:
20. okt 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska,už ich predávajú aj čínských výpredajoch-hrabákoch,stoja od 49 Sk do 59 Sk a sú 1mx89cm a zmestí sa do jedného pol skrine.Sú menšie a väčšie.
20. okt 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska - jaky pak copak? :grinning:...to neni mucenie :wink:
20. okt 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už pomaly nestíham ani ja čítať a samozrejme ani kika ktorá mi tu nakúka cez plece :grinning:

aj my budeme potrebovať tie zázračné vaky :grinning:

petku ja by som s tými puzzlami ani nezačínal :wink:
20. okt 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrabákoch :sweat_smile: myslíš v tých košoch čo sa tam všetci vrhnu a hovienko tam ostane? :grinning:
20. okt 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova,stačí mi,že veci do práce si žehlí sám :grinning:
A kiko,ja sedím v detskej za počítačom a gorazdko je hore zipsíkom vyvalený v obývačke a píše z PDA :grinning: takže je to také rovnocenné a nemusíme sa byť o príspevky na koníka
autor
gorazd pokúšam sa obchodovať :grinning:
autor
jaj my sa tu pomaly začneme biť o klávesnicu, ale zatiaľ vediem aspoň váhovo :grinning:
20. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska,presne.Inak na bazáriku ich predáva nejaký pán a tam sú po 69 Sk,tie isté,čo mám ja.Ale aj tak sa to oplatí.Do jedného som narvala 5 zimných búnd a 3 svetre.A splasklo to tak na 12 cm.
20. okt 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marush - ved aj mne by to stacilo :wink: ..ale asi chcel hned na zaciatku "zaposobit" v mylnej domnienke, ze zaposobil malo a uz som nepovolila, ked som zistila, ze zehli dobre :grinning: :wink: :grinning:...nuz - rozmaznal ma :pensive: :wink: ...ale dnes sme napr. varili spolu :wink:...

kiko - pis hlasnejsie, lebo Ta nepocuje do obyvacky :grinning: :wink:
20. okt 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maruschka a ako vyťahuješ vzduch vysávačom? aj my budeme musieť niečo poriešiť lebo za chvíľu nie je kde veci dávať máme aj vstavanú skriňu a už nemáme kde veci dávať :unamused:
20. okt 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko to je zaujimave. a s cim? maru, ja sa liecim :grinning:
20. okt 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uhlie, koks,štrky, piesky, drevo........... nechceš kamión niečoho :grinning:
20. okt 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko ani sa nepýtaj ako vyťahujem vzduch...ale ide to aj s vysávačom :grinning:
20. okt 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julova pokúsim sa ale ty mu to určite pretlmočíš :grinning: no ja urobím všetko ale k žehleniu ma ešte nedonútila........ síce rovné plochy už žehlím myslím tým plienky :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak marusch prezrad nech vieme na čo sa mame pripraviť
20. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paska kde si zmizla? ošetruješ paska :wink:
20. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drevo je zaujimave. da sa s nim kurit v kachliach...len ked som teraz decht. :rolling_eyes: tazko sa mi. inak maruschka obcas vytahuje vzduch z tych vakov gorazdom :grinning: len gorazdko ma slaby pajsel
20. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa nemozem ist ani najest :stuck_out_tongue_closed_eyes: , lebo zatial zapisete styri strany :grinning: :grinning: , umrem od hladu, aby mi nic neuslo :confounded:
20. okt 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: nemáme koberce,ale dlážky,tak nemáme vysávač,tak to ťahám na plné pľúca,a nesmejte sa mi,lebo už mám v tom celkom slušnú prax :sunglasses: Stačí tak 10 vdychov a vzduch a otravné ftaláty z čínskych výrobkov sú vonku a tak to iba zaštupľujem a hotovo.Mimochodom mám celkom slušnú kapacitu pľúc :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka ked natrenujes, tak mozes ist potom sutazit v potapaní :grinning:
20. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goraz,veď ty ani nevieš,kde tie spacebagy sú tak neklam že ťaháš,možno tak niečo inšie :grinning:
kika,dneska je to tu rýchlosť fakt vesmírna
kika, treba papat same tie zdrave veci: chipsy, palicky, cokolada... a to sa da aj k pocitacu polozit
zase musim ist :sweat_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok