Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

pasko
21. okt 2007

kiko dnes pojdeme na kavu s penou alebo 😀

kiko13
autor
21. okt 2007

gorazd aj bolo naložené 😀

tak keď budem niečo potrebovať od mechanika dam ti vedieť 😉

pasko
21. okt 2007

dobre 😀 gorazd ale torta bude urcite vynikajuca a pozdrav manzelku ze nech da recept 😎

gorazd121
21. okt 2007

no plienka bola akcna... 😀 co Vam budem hovorit...

ale cez vikend je to moja starost. a torta je uz vonku. sa nam nezda cesto 😖

gorazd121
21. okt 2007

oprava, cesto je ok

pasko
21. okt 2007

čo nie je dopečene ale ved to nevadi ona je robena s laskou tak vam bude urcite chutit.aj moja mama raz robila kolac a dal sa rozseknut len macetou ale chutovo bol dobry 😀 😀 😀 odvtedy moja mama nepecie 😎

pasko
21. okt 2007

no vidis ja som vedel ze maruschka to nepokazi 😀 😀

pasko
21. okt 2007

dobre pani ja sa teraz lucim lebo obed vola ja som hladny ako vlk 😝

gorazd121
21. okt 2007

no... 😀 😀 😀
a tak

monkey1
21. okt 2007

caute chlapi!
vidim, ze dobri mangeli este nevymreli 😵
ale ja mam inu otazocku. zistila som, ze sa tu nachadza otecko pracujuci v orangei. prosim ta, mohol by si mi povedat (do ip), ake chysta orange akcie na vianoce? presnejsie, ake telefony da este do ponuky. ja budem brat novy na pausal, ale chcem asi vecko, no teraz v ponuke ma akosi nic neoslovilo. velka vdaka!

maruschka
21. okt 2007

gorazdko sleduješ ma??? 😎 😀 😝

gorazd121
21. okt 2007

ne trinity mam pri PC 😠

gorazd121
21. okt 2007

Drahá monkey1. Ja síce nepracujem u žiadneho zo slovenských operátorov, ale len tak pre doplnenie. Všetky spoločnosť si chráni svoje marketingové aktivity, know-how a podobne a volajú to, že súčasť obchodného tajomstva. Toto tajomstvo je veľmi ostro strážené a osoby, ktoré ho poznajú, daná spoločnosť zaväzuje mlčaním a inými opetreniami, aby sa takéto info nezneužili a nepoškodili spoločnosť, resp. jej konanie. Preto Tebe, ani nikomu inému nemôže nik, kto by takéto tajomstvo poznal - ja ho tiež nepoznám - povedať čo i len časť z neho. Preto Ti odporučim, aby si počkala na svoj vytúžený telefón a kúpila si ho cez dotovanú akciu niektorého z mobilných operátorov alebo v hotovosti. Ak si chceš o mobiloch popísať s ľudmi čo tomu "chápu" skús kliknúť na iné www stránky. Iste ich cez internetové vyhľadávače ľahko nájdeš. 😀 Držím palec a nech Ti v kabelke už čoskoro zvoní to Tvoje vytúžené véčko. 😉

monkey1
21. okt 2007

gorazd121, diky 😉

kiko13
autor
21. okt 2007

kde ste všetci určite kukáte superstar 😀

gorazd121
21. okt 2007

kiko nee, aj take že nakrmiť, okupať a dať spať deti 😔 😅

kiko13
autor
21. okt 2007

my to uz mame davno za sebou 😀 , uz odfukuje 😉

gorazd121
21. okt 2007

hmmm u nas odfukuju zatiaľ len dve maruschky a jedna julka. A jeden tatko nevie že čo skorej od radosti tak pise na konika, ale dnes si maruschka fakt teda makla acelu oslavu pripravila, tak to ako fakt klobuk dole pred ňou. Je to nasikovnejšia baba aku poznam ale jej to pls. nehovorte že som sa tu o nej takto vyjadril.... 😀 😀 😀

kiko13
autor
21. okt 2007

tak si to maruschka potom zaslúži a určite sa to nedozvie ako pekne si sa tu o nej vyjadroval to sa nemusiš báť 😀 😀 😀 torta chutila? kde to robíš gorazd my doma sme si myśleli, že si oranžový 😉

gorazd121
21. okt 2007

Jo, torta je fajn. Keby sa dalo tak pošlem každému do IP na koštovku.

Jaj a že kde robím? Ja som nenapísal že nie som.... 😉

kika13
21. okt 2007

to uz fakt teraz nechapem, mne treba vsetko polopate 😅 😅 😅

kiko13
autor
21. okt 2007

jaj škoda, že nejde poslať doplnili by sme kalorie takto na večer 😀 , kika je po celom dni unavená tak jej treba po lopate 😉

gorazd121
21. okt 2007

je na to take slovo a iste ho poznáte: franchising

Ale to jej jedno, aj tak sú naše deti naj... 😉

kiko13
autor
21. okt 2007

poznáme a už sa nám vyjasňuje 😅 presne tak tie naše sú naj 😉

gorazd121
21. okt 2007

😀 😀 Ja som myslel deti že všeobecne.... 😀 😀

Som ani netusil ze kolko sa pri takej malej oslave urobi neporiadku... 😨

paska
21. okt 2007

inak bry večer 😀 že samkovi všetko naj k 3mesiačikom 😉

kiko13
autor
21. okt 2007

bry paska a že ďakujeme aj Samko len ten už dve hodiny odfukuje, čakal vás na namestí len paskovcou nikde ☹ asi ste sa s paskom liecili v teplucku 😉

gorazd malo deti dokáže narobiť poriadny neporiadok aj na tej najmenšej oslave ale tebe to asi netreba písať dnes si si to overil 😀 😀 😀

gorazd121
21. okt 2007

Kiko jeee, sa pridávame... Všetko dobré a ešte lepšie maličkému želáme. 🙂 🙂 🙂 🙂

kiko13
autor
21. okt 2007

ďakujeme zajtra mu odovzdáme všetky pozdravy a gratulácie určite bude nadšený a porozdáva tie jeho úžasné úsmevy 😉

gorazd121
21. okt 2007

kiko a by si neveril že koľko dospelých vie spraviť veľký bor.el 😀

A tak. 😉