Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

paska
23. okt 2007

bude mať 😀

kiko13
autor
23. okt 2007

pasko je kde nebodaj sa balí? 🙂

paska
23. okt 2007

kuká serialos 😀

kiko13
autor
23. okt 2007

na markizos 😀

maruschka
23. okt 2007

Ja kukam do PC a nechapem prečo mi v reproduktore ihra len jeden kanal... 😠

kiko13
autor
23. okt 2007

marusch a kde mas gorazda ten tomu rozumie

maruschka
23. okt 2007

kiko sak to ja. som sa neprepol pod Gorazdika 😀

kiko13
autor
23. okt 2007

jaaaaaaaaaaj 😀 to sa stava, kedy si prisiel z prace

gorazd121
23. okt 2007

Hm... Len čo keď kanál stále iba že ľavý a pravý nič.... ☹ Ale tá Marus štrúdla.... To je teda vec... 😎

gorazd121
23. okt 2007

kiko si už OK - bez virózy? 😉

kiko13
autor
23. okt 2007

jaj nerob chute so strudľou takto na večer, ja som už hádam O.K. dne ssom bol na masáži pouvoľňoval krčné stavce a je to v pohode hlava nebolííííííí 🙂

maruschka
23. okt 2007

jáj kiko,mňa to drží stále s tým pečením koláčov.U nás ak nie je aspoň 2x do týždňa kysnutý koláč alebo také čosi,tak koniec sveta.Mňa keď to chytí,tak hocikedy upečiem,mala som obdobie,keď som sa o 20,00 zobrala a piekla som.To mám po mame-profi kuchárka-cukrárka. 🙂 je to také prekliatie 🙄 🙄 musím,aj keď nechcem 🙄 😕 😅

kiko13
autor
23. okt 2007

maruschka to máš pekné prekliatie u nás ide na odbyt hlavne bábovka a tú vie kika fantastickú mňam 😝 musím jej povedať nech zajtra napečie narobili ste mi chute 😀 😀 😀

julova
24. okt 2007

ja som vysiiivala vcera 😀 😀...a usiplesk sa skolil aby mohol mudrovat do zakaznikov aj s T-comom 🤐 😀 ...ale dnes ma volno, tak hadam sa sem kukne, lebo sklada puzzle o dusu.,..sa asi boji ze do 9.11. nestiha 🙂

kiko - nemate za co, len krizikujte 😉....

apropo...vcera sme boli na UZV a uz vazime 1,4 kg...tak sa chvalim 😀 😉

tak majte pekny dnik, vecer sem nakukneme 😉

maruschka
24. okt 2007

julova,má 1,4?To má ešte dva mesiace aj čosi,tak to bude také malý uzlíček ako naše baby-3150,3300. 🙂 a 49,48 cm. 🙂

julova
24. okt 2007

Marush - tak to mi bohate staci vytlacit 😀...som sa bala, ze bude po ušipleskovi...ze 53 cm a 4,6 kg 😝 😀 ...ved uvidime 😉...ale taky maly uzlicek ako Vas by mi stail na zaciatok 😀 😉...aj ja som bola taky drobcek 🙂..ze 49 cm a 3000 g 😉

kiko13
autor
24. okt 2007

julova neboj kika je drobucka a vytlacila 51 cm a 3500 g a celkom v pohode 😀 takže to určite zvládneš..... ten tvoj ušiplesk bol poriadny sloník 😕

maruschka
24. okt 2007

julova,keď príde k pôrodu,vytlačíš hocijaké bábo.Ono to už potom letí samo.Ja som nemohla prvú vytlačiť,lebo ma šikovníci nechali ležať na úzkej koze a znížili mi nenormálne panvu,takže miesto pôrodu som rozmýšľala,či nepadnem dole a tak sa mi sestrička zvalila na brucho a s lakťami vytláčala malú von.To bolo také trocha drastické,ale pomohlo to.Pri druhej som si rodila v novom pohodlnom krásnom kresle veľkom ako náš gauč a pohoda,akurát že mi nohy vyložili meter nad hlavu a dostala som kŕče do lýtok.Ale v každom prípade porodíš 😀

julova
25. okt 2007

kiko, marush - vdaka za povzbudenie 😀 😀...v kazdom pripade sa na prve stretko s Terezkou veeelmi tesim 😵 🙂

kiko - no veru bol...ale teraz...taka trasoritka to je 😀...ved o chvilu budem mat viac kg ako on a to mam o 20 cm menej! 🙄 😕 ...ked sa vyzlecie, tak si musim oci vyocit, kym ho zbadam 🤐 😀 😀

maruschka
25. okt 2007

julova,nápodobne u nás.Gorazd má 185 cm a určite tak 70 kg aj s notebookom,topánkami a bundou.Ale to je preto,lebo nemá čas sa najesť.Vlastne prvé jedlo,ktoré má je večera,keď príde domov.Otrasné.a ja pekne pribrám lebo mám stále nervy,stres z toho,že som stále sama na všetko,no veď to poznáš.
Inak včera v noci sme sa učili konečne otázky na sobotňajší test.No hrôza.A potom sa nám obom o tom snívalo. 😀 😀 Mne sa snívalo o psychológii a gorazdovi o sociológii a teste.Včera sme zvládli 30 otázok,ale potom sme skoro zaspali na gauči,takže dneska pokračujeme. 😔

paska
25. okt 2007

ahojte devy 😀 maruschka odkaz gorazdovi ze ked nebude jest bude ako predator jedlo je velmi dolezite pasko.ja uz to pomaly ale isto taham na stovku 😀 takto vam pisem ja pasko 😎

kkatrina
25. okt 2007

pasko dobre máš, môj mangel keď neje tak je nervózny ako tiger v klietke, nemá problém aj večer o 10 sa najesť 😀

ale mne povie schudni 😢 a to som 5 týždňov po pôrode a určite sú baby ktoré vyzerajú 100 krát horšie ako ja a to ešte ani nerodili 😲 😲

kiko13
autor
25. okt 2007

pasko tebe sa uz nechce ani prihlasovat? inak jedlo a s tým spojená pravidelná strava je fakt dolezite clovek to oceni az neskor ked zacnu problemy, kvôli tomu čo zanedbal v minulosti no už bude neskoro, žalúdočné vredy a pod. veci

marusch no to teda vás obdivujem mne by sa už neskoro večer veru nechcelo učiť, tak vám držím palce nech to v sobotu zvládnete

katka ja som na tom podobne keď som hladný som strašne nervózny ale to máme s kikou spoločné 😀

kika13
25. okt 2007

aj so Samkom 😉

julova
25. okt 2007

kika...😀 😀

no nam chuti setkym a pravidelne jeme...len usipleskovi asi tak dobre spaluje 😝...viem ja? ale fakt ze je o taky chrdy pahyl 🤐 😀

kika13
25. okt 2007

julova ty o tom tvojom usiplexovi len ta k krasne rozpravas, mne by moj dal po usoch 😀 , keby si z neho robim srandicky

inak su s paskom na pive, tak hadam dorazi v poriadku 😅 ( som ich bonzla 😅 )

kika13
25. okt 2007

peciem babovku 😝

paska
25. okt 2007

a ja som ti poslala tortičku 😀

kiko13
autor
25. okt 2007

prave som jej u odovzdal 😀 a sa potešila že bude maškrta

paska
25. okt 2007

ale ste sa nemuseli tak opiť 🙄