• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
petku ak nemas auto to nieje problem aj autobusy existuju ale auto je auto :grinning:
25. okt 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasko.... tak do mrtva zase nie, ale spolocensky sa unavit je niekedy dobre :slight_smile:
25. okt 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je neuveritelne aky si ty jedak :grinning:
25. okt 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to riesim az do mrtva :sunglasses: potom sa liecim dva dni nech viem preco nepijem kvoli pocitu na druhy den ale viem sa aj spolocensky unavit v dobrej partii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
25. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auto je fajn.. uvidime ake to bude ked ho budeme mat. Kazdy hovori, ze potom ani to smeti bez auta nevyhodim :grinning:, ale to by mi julova dala, keby som bol pohodlny
25. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pasko ved je to aj na mne vidiet,

petku ale niekedy sa postasti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tak ja som spohodlnel ako kon
25. okt 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj sem trocha poslite ked napeciet :wink: :grinning:
25. okt 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petki ked je auto ver tomu ze si na to tak zvyknes ze ani 200 metrou do obchodu bez enho nepojdes a potom sa budes zamyslat ze ci je to normalne :grinning:
25. okt 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ti si hotovy sportovec hahaha vsak som videl aj trojuholnik.sice bol obrateny naopak ale to nevadi :sunglasses: keby si uderil tak by som nechcel byt na druhej strane
25. okt 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave kika dopiekla babovku tu vcerajsiu sme uz zhltli :wink: tak sa rozhodla este pre druhu

petku my by sme aj poslali ale keby to dorazilo asi by to uz nebolo jedle, ale ked dobehnete osobne napecieme cerstvu :wink:
25. okt 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pasko :grinning: :grinning: ved ja sa pokusim ho obratit :grinning: do spravnej polohy len to chce cas :grinning:
25. okt 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko je super kuchar aspon kika ho velmi chvalila ja si viem spravit aj caj
kiko, no uvidime.. ale rozpocet nepusti, tak som si isty, ze ta pohodlnost tak skoro nebude... vidim to na vlastnom brachovi- peniaze ma a ked ide cvicit, tak ide autom necelu minutku
kiko ak budem doma tak ti s tym pomozem aj ja uz zacnem zachvilu driapat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pasko to by bolo fajn to by som sa urcite pridal ved vies treba prekonat lenivost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petku to som si aj ja hovoril ale nedodrzal som bol som moc pohodlny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko... to by sme nai nezistili, ci by bolo alebo nebolo jedle... postarky by to pojedli :grinning:

pani, nebodaj sa budete snazit cvicit ??? ja sa o to pokusam, ale skoda, ze len :unamused: :grinning:
25. okt 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pasko ma s tym skusenosti a mne treba prekonat lenivost ja sa na to chystam uz tiez peknu dobu len nie a nie zacat
25. okt 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petku mate take postarky papkacky
25. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aktivne cvicil tri roky aj som dobre vyzeral taka samochvala :sunglasses:
25. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som aj zacal, ale potom som si dal nejaku tu pauzu...
Aj som si prefotil nejake tie cviky, tak zo 100 stran, ale akosi to zapadlo prachom a teraz sa tym bojim pohnut, aby som prachom nezamoril byt :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko.. no Ja neviem, ale urcite je dobra a ta vona, kto by jej odolal
25. okt 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petku ved to len uz je aj dost hodin na take dobroty :grinning:
25. okt 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie cviky ktore ti funguju nezabudnes a nove sa naucis mne slapali len zakladne cviky ale v tazkych vahach a formoval som sa do krasy :grinning: som mal kedysi 45 cm biceps bez nejakych svinstiev cisty ako lalia :sunglasses:
25. okt 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused: pasko sak to je dost :confused:
25. okt 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja viem arnold v naj forme mal nejakych 52 cm tak som ho dobiehal :grinning: pani bratia ja sa lucim za chvilu paska nastupuje ahojte :sunglasses:
25. okt 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasko- ved hej... cvicil som od 18 do 25 rokov. Doma mam vsetko na cvicenie hornej casti a nohy skor rozne druhy drepov. Akosi mi na to nezostava cas / rodicia su trocha dalej /a do posilovne sa neoplati... 100 Sk hodina :confused: :frowning2: :angry:
cvicim brusne svalstvo, teraz som sa dobre najedol :grinning:
25. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
45 cm.... moje stehno :grinning:
25. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petku zacni papat ja cvicim podobne brusne svalstvo ako ty prave sme dojedli pizu
25. okt 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa Ja lucim a snad sa mi podari nieco napisat cez vikend... opat makam
dobru noc
25. okt 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok