Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

pasko
7. okt 2007

kiko ty uz si odisiel?

petusko
7. okt 2007

dakujeme pasko 🙂 este nas pochval, dobre sa to cita 😀

andrea.m
7. okt 2007

januárovky heš domov 😀

kiko13
autor
7. okt 2007

ja sa k tebe pridávam, nemajú to veru ľahké, deti, domácnosť a ešte naše maličkosti k tomu........

petusko
7. okt 2007

nejdem, tu nas chvalia, tak si to vychutnavam 😀

pasko
7. okt 2007

nieje zač a gorazd co ty robis ked tak neskoro chodis z prace aj ja robievam tych 11 hodin ale ty vyhravas casovo 😀 alebo chodis do prace 100 km 😝 ja sa nechcem vyzvedat len ma to tak zaujalo

kiko13
autor
7. okt 2007

no keď si to zaslúžite tak prečo nie 😉

kiko13
autor
7. okt 2007

ja som kedysi tiež robil aj dvanásť hodín denne a 7 dní v týždni 😝 ale pokiaľ nebudem musieť tak už nikdy viac bolo to pekne vyčerpávajúce 😝

pasko
7. okt 2007

ale niekedy 😠

gorazd121
7. okt 2007

pani pohoda. Aj moja krajsia a lepsia polovicka ma prave cenzurovala. Samozrejme len v dobrom... Cmuk laska moja 😉

pasko
7. okt 2007

ano je to vycerpavajuce to mas pravdu teraz robim tych desat a tiez mam dost cely den si v robote a potom sa vratis na barak a je tam zopar k...... tak nervy v kybli 🙄

pasko
7. okt 2007

gorazd pozdrav manzelku od nas chlapov 😀

kika13
7. okt 2007

Nasi chlapi sa zblaznili 😀 , pasko kde je paska 😕 , co si jej urobil 😅 ? Ja sa uz ani k pocitacu nemozem dostat, normalne som ho vytlacit musela 😠 . Vsak aj my chceme konikovat a nemozeme 😀 .

gorazd121
7. okt 2007

pasko som len taky jednoduchy predajca. Pred mesiacom som sa toho vzdal a teraz mam nastarosti v praci 23 zien a troch chlapov. drobnosti...

kika13
7. okt 2007

no tak tých troch chlapov ako tak ale toľko ženských ..... ženské teraz bez urážky tiež som prednedávnom mal na starosti kolektív báb ale najlepší kolektív žien je v počte 2 exemplárov ak je to viac potom to je to už problém 😖

kiko13
autor
7. okt 2007

no tak to som napisal omylom cez nick mojej polovičky zabudla sa odhlásiť 🙄

pasko
7. okt 2007

gorazd mam respekt ze robis v spolocnosti žien ja som tak robil ale nie šefa a skoro ma 😝 vsak ja som chodil do roboty ako tajny agent.kika aj paska ma chce vytlacit ale ja sa jej nedam hahaha

gorazd121
7. okt 2007

drahe damy, chcete mat pristup na konika , dobre si vychadzat s manzelom a prezentovat svoje nazory? Proste a jasne musite kupit dalsi pocitac s pristupom na net...

kiko13
autor
7. okt 2007

moja mi tu kričí že boli prvé 😀 ale to nič nemení na tom čo si napísal ty gorazd 😀

Pasko pozor aby ti nezhrablas playko 😀

pasko
7. okt 2007

gorazd mas pravdu ale ten novy daju nam rychlejsi ,lepsi ,krajsi proste nove pc

pasko
7. okt 2007

playko je len moje to vedia vsetci traja aj andrejko to uz vie ale paska my teraz nezabudla pripomenut že ona my ho kupila dakujem jej za to

gorazd121
7. okt 2007

No ved ja to robim len mesiac, tak si vsetci este len hladame svoju cestu. Verim ze to pojde.Inak pani nie ze by som bol proti - prave naopak, avsak nezda sa Vam ze sme odbehli od temy?

kiko13
autor
7. okt 2007

budem musieť aj tej mojej povedať ak chce koníkovať že ja by som rád playko 😀 😀 😀 ............. a po tom mi to bude pripomínať ako tebe

pasko
7. okt 2007

pani za chvilu začina underworld tak ja sa lučim ja mam rad take filmy upirsko vlkodlakovske.tak sa lucim a o chvilu paska nastupuje kiko mozes povedat svojej polovicke.

gorazd121
7. okt 2007

Pasko skvely vkus. Videl som viackrat a mohol by som znova. Pekny zazitok a 7355

paska
7. okt 2007

no hura 😠
gorazd čo je 7355? 😅

kiko13
autor
7. okt 2007

pani ja sa tiež lúčim ráno cestujem treba sa vyspať, pekný večer. Paska posielam drahú 😀

kika13
7. okt 2007

paska hop na nasu temu 😉

gorazd121
7. okt 2007

7355. Je tu niekto radioamater? To je taky priatelsky pozdrav ked sa dorozpravaju. 😎

paska
7. okt 2007

no to som rada že som sa zase niečo nové naučila 😀 😉