• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
Julova, mozno úplne zabudol na hodiny :grinning: (podľa ich akcie.... :grinning: :grinning: )
28. okt 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruš vyzera to tak :grinning:
28. okt 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: - marusch zeby profi deformacia? :grinning: :grinning:...pochybujem...on ani nevie aky vyznam ma ta mys na korculiach v ich reklame :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

paska... sam na sebe som sa smial a na tych, ktori cakali na zastavke a hresili, preco meska bus... a dalsi preco nie je otvoreny obchod :grinning:
28. okt 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka som skodoradostna :pensive: :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petku, že a či si videl aj myš na zástavke :grinning: Nas dnes strašia dcera ráno o 4.30 zobudila že ako je rano a vonku už vtaci spievaju a treba vstávat :rolling_eyes:
28. okt 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marush :grinning:...ranni ptace dal doskace :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
28. okt 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm,... len kolko mu to vydrzi.... Inak sorry som sa neprehlasil Tu Gorazd... Maru uz upiekla pizzu a kolač a teraz uspala seba aj Maru II.
28. okt 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj...tak ahoj Gorazd :slight_smile:...fiiiha...sikula je Marusch...pouziva nejake tajomne turbo? sice ja uz som povysavala cely byt a akurat idem ranajkovat :slight_smile:
28. okt 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm ona je cela taka speed... Az jej nestíham.... Inak dobru chuť. My už máme po... :sweat_smile: Inak budeš mať na raňajky kávu alebo ruský čaj? :slight_smile:
28. okt 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kakavko si urobim :grinning:....ale budem musiet ist vedla k mamine vysomrovat trosku mlieka, lebo usiplesk nekupil :angry: :grinning: hlavne ze mame v chladnicke plnu onu pastek :confounded: :grinning:
28. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj tak usiplesk je taky pastekár???? :grinning: :grinning: :grinning: Al einak na raňajky taky čerstvy rožtek, pašteka a mliečko... To mám celkom rad :sunglasses: Len kto pojde kupiť tie rožky :rolling_eyes:
28. okt 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Gorazd pojde...a velmi rad, len o tom nevie :grinning: :grinning: .... no hej Pastekar...mi isiel kupit bavlnky na vysivanie a ja mu vravim, ze jedna dobra galanteria je pri Justicnom palaci...hned som si vsimla jeho vyraz, tak sa pytam: Vies ty vobec rodeny bratislavcan, kde je Justicny palac? a on ze Nie....a ja mu na to: "To je tam, kde ma zavru, ked ma nase...es" :grinning: :grinning:...a on ze: "Ahaaaaa...uz viem.." :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm.... :unamused:
28. okt 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gorazd chodí vecer... :wink:
28. okt 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zivot je zmena :wink: :grinning:
28. okt 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte no Gorazd ved ty mas skusenosti s nakupom v nocnych hodinach, pori citani polovnictva skocis aj po rozky :grinning: :grinning: :grinning:

petku dobry kusok, nie ze odides z roboty o hodinu skorej aby se nemal pruser :grinning: :grinning:

marusch ty na ake palivo ficis ked uz si toho tolko postihala :confused:
28. okt 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha... to si zapamätám :wink: Inakl už naraňajkovaní?
28. okt 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiko :slight_smile:

my uz odfukujeme :grinning:.
28. okt 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz naranajkovani aj po nakupoch a tesne pred obedom, kika riesi nejaku rychlu tortu a my so samkom sa pokusame najst spolocnu rec :grinning:
28. okt 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko - nepripominaj.... :slight_smile:
28. okt 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko a tento že poznáš:

Aby ľudia spolu hovorili...

mne už dnes nejako nedoplauje... Sa pojdem liečiť. To mám z toho časového posunu
28. okt 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved na jar sa ti to hadam popravý ked ten cas zase zmenia :grinning:
28. okt 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko aky provokater :grinning: :wink:
28. okt 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko ale veď hej. Inak podarilo sa nájsť spoločnú reč so Samkom?
28. okt 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
najprv oprava "popravi" to bude tiež časovýn posunom, podarilo už drieme :pensive: no ja by som tiez radsej driemal ako by som mal pocuvat take reci :grinning:
28. okt 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm.. Ja idem dcere pustiť Bambuľku a potom frčim umyť riadže aby som tiež nemusel take reči počúvať... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paani..tak Vam prajem pekny dnik zatial...pozdravte polovicky :wink:...a ja idem pokracovat v krizikovani...som sa pustila do darceka pre mojho usipleska - moj svadobny portret...sama som zvedava, ci sa to na mna zacne podobat, alebo bude ta nevesta este krajsia a on si z toho urobi potom vankus :grinning: :wink:....tak zasa neskor :wink:
28. okt 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa tusim este travi nedelny obed :wink:
28. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Gorazd...
sledujem, ze od obeda nikto ???...uz vidim ako sa teraz vsetcia rozpiseme :slight_smile:
28. okt 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok