• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
autor
ked sa mi uz prestaloaj driemat... a prave sa zobudil aj maly hlados :grinning:
2. nov 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika nech zahaji tandemové kojenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. nov 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dam jej precitat :grinning:
2. nov 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už? :grinning:
2. nov 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz precitala a kuka ako puk :grinning:
2. nov 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevie čo to je? :grinning: :grinning:
2. nov 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi tak nejak :confounded:
2. nov 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z hruba je to o tom že sa koja naraz dve deti teda najskor jedno potom druhé :grinning: :grinning:
2. nov 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaj :grinning:
2. nov 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no usmev do široka :grinning: tak užasi hej :grinning:
2. nov 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gorazd - no sucitim s Tebou :confounded:...akurat sa chystam do prace...usiplesk odfukuje a ja mu zaaaaavidiiiim :pensive: ...ale aspon ma hadam bude cakat tepla vecera ked pridem :grinning:....dnes musim vypocitat maržu...tak drzte palce, nech sa mi splni utopicky sen = kladny hosp. vysledok...Naklady som si ustrazila..tak uvidime ako su na tom vynosy :grinning: :wink:...majte pekny dnik - cele okolie PD...od BA az po Moskvu :grinning:
3. nov 2007 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova,tak to je hrôza a to sa ti chce rátať??Ty si účtovníčka?No ja a čísla,to sme dve rozdielne existencie. :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili *OZP*. Neslo mi do hlavy ako to je mozne ze mate najviac prispevkov na fore, tak som Vas zacala citat (hoci aj s Vami nemam nic spolocne, nie som muz, nie som z Prievidze, nie som ocko, dokonca ani mamicka :sweat_smile: ). Bolo to ako citanie knihy od ktorej sa neviete odtrhnut.
Manzel prisiel domov na obednu prestavku. Inokedy sa ho neviem dockat a obskakujem okolo neho, ale dnes ked dosiel, uz mal jedlo na stole v kuchyni a ja som sedela v obyvacke citala Vasu *knihu* :sweat_smile:
Chudacik potom prisiel taky :frowning2: :cry: ze kde som a ked som mu citala Vase prispevky o JRD a pod, zabudol na cas, ani sa mu nechcelo ist spat do prace, chcel to docitat. Nestihol, slubila som mu ze mu pred spanim porozpravam obsah :grinning:
3. nov 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianna2 kludne s nami popis tu je kazdy vitaný nie je podstatne či je z Prievidze a okolia či je mama alebo oco proste kto chce popisat podebatovat nech sa prida :grinning:
3. nov 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julova ty este chodis do prace :confused: ale ved za chvilu budes mat dost prace aj doma :wink: tak nech to dnes dobre dopadne
3. nov 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: chocholušik spí :dizzy_face:
3. nov 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v meste vyzeral ze sa mu moc spat nechce :pensive: a co robi mala princezna zubejda :grinning:
3. nov 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sere ma :unamused: a chocholuš je už hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. nov 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze pekny vecer pred tebou :grinning:
3. nov 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a co je s tym JRD, uz je daco vybavene? :confused: :grinning:
3. nov 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ked vas tu vidim vas pozdravim :slight_smile:
3. nov 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello :grinning:....drobci uz su doma a usiplesk bol pre nas :slight_smile:....a hadajte aky mame tento mesiac EBIT - moj rozluuckovy :wink:??? ANO! pozitivny :grinning: :wink:....

kiko - uz len buduci tyzden a adios bambinos -)....tesim tesim...dobre si drzal palce :slight_smile:

marusch - bavi ma to :slight_smile:...a nie som uctovnicka...robim financny controlling a to je take lepsejsie :wink:....milionik sem, milionik tam...a kde sa nam podelo 500 tisic a kde by sme ich mohli tak najst alebo usetrit :grinning:...a taak..aj mi to bude chybat :sweat_smile: ...alelen chvlku malicku, kym si zvyknem na inu "pracu" - doma :wink:
3. nov 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pekny je ten kočik :grinning:
3. nov 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby kam ste sa to dostali?
3. nov 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a kde ste poposielali chlapov, však si tu s vami píšem už len ja :grinning:
3. nov 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do pr.... :grinning: práce :grinning:
3. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo nevyšlo? inak si šikula konečne si to spojazdnila :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

kiko, moj drobec isiel vysivat, tak sa sem pridam. Ale aj tak budu mat baby prevahu
3. nov 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiko už nie si sám :sweat_smile:
3. nov 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok