Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kiko13
autor
2. nov 2007

ked sa mi uz prestaloaj driemat... a prave sa zobudil aj maly hlados 😀

paska
2. nov 2007

kika nech zahaji tandemové kojenie 😀 😀 😀 😀 😅

kiko13
autor
2. nov 2007

dam jej precitat 😀

paska
2. nov 2007

už? 😀

kiko13
autor
2. nov 2007

uz precitala a kuka ako puk 😀

paska
2. nov 2007

nevie čo to je? 😀 😀

kiko13
autor
2. nov 2007

asi tak nejak 😖

paska
2. nov 2007

z hruba je to o tom že sa koja naraz dve deti teda najskor jedno potom druhé 😀 😀

kiko13
autor
2. nov 2007

jaaaaaaaaaaaj 😀

paska
2. nov 2007

no usmev do široka 😀 tak užasi hej 😀

julova
3. nov 2007

Gorazd - no sucitim s Tebou 😖...akurat sa chystam do prace...usiplesk odfukuje a ja mu zaaaaavidiiiim 😔 ...ale aspon ma hadam bude cakat tepla vecera ked pridem 😀....dnes musim vypocitat maržu...tak drzte palce, nech sa mi splni utopicky sen = kladny hosp. vysledok...Naklady som si ustrazila..tak uvidime ako su na tom vynosy 😀 😉...majte pekny dnik - cele okolie PD...od BA az po Moskvu 😀

maruschka
3. nov 2007

julova,tak to je hrôza a to sa ti chce rátať??Ty si účtovníčka?No ja a čísla,to sme dve rozdielne existencie. 😀 😀 😀

marianna2
3. nov 2007

Mili *OZP*. Neslo mi do hlavy ako to je mozne ze mate najviac prispevkov na fore, tak som Vas zacala citat (hoci aj s Vami nemam nic spolocne, nie som muz, nie som z Prievidze, nie som ocko, dokonca ani mamicka 😅 ). Bolo to ako citanie knihy od ktorej sa neviete odtrhnut.
Manzel prisiel domov na obednu prestavku. Inokedy sa ho neviem dockat a obskakujem okolo neho, ale dnes ked dosiel, uz mal jedlo na stole v kuchyni a ja som sedela v obyvacke citala Vasu *knihu* 😅
Chudacik potom prisiel taky ☹ 😢 ze kde som a ked som mu citala Vase prispevky o JRD a pod, zabudol na cas, ani sa mu nechcelo ist spat do prace, chcel to docitat. Nestihol, slubila som mu ze mu pred spanim porozpravam obsah 😀

kiko13
autor
3. nov 2007

marianna2 kludne s nami popis tu je kazdy vitaný nie je podstatne či je z Prievidze a okolia či je mama alebo oco proste kto chce popisat podebatovat nech sa prida 😀

kiko13
autor
3. nov 2007

julova ty este chodis do prace 😕 ale ved za chvilu budes mat dost prace aj doma 😉 tak nech to dnes dobre dopadne

paska
3. nov 2007

😀 chocholušik spí 😵

kiko13
autor
3. nov 2007

v meste vyzeral ze sa mu moc spat nechce 😔 a co robi mala princezna zubejda 😀

paska
3. nov 2007

sere ma 😒 a chocholuš je už hore 😝 😅 🙄

kiko13
autor
3. nov 2007

takze pekny vecer pred tebou 😀

kika13
3. nov 2007

ozaj a co je s tym JRD, uz je daco vybavene? 😕 😀

sweetberry
3. nov 2007

ahojte ked vas tu vidim vas pozdravim 🙂

julova
3. nov 2007

hello 😀....drobci uz su doma a usiplesk bol pre nas 🙂....a hadajte aky mame tento mesiac EBIT - moj rozluuckovy 😉??? ANO! pozitivny 😀 😉....

kiko - uz len buduci tyzden a adios bambinos -)....tesim tesim...dobre si drzal palce 🙂

marusch - bavi ma to 🙂...a nie som uctovnicka...robim financny controlling a to je take lepsejsie 😉....milionik sem, milionik tam...a kde sa nam podelo 500 tisic a kde by sme ich mohli tak najst alebo usetrit 😀...a taak..aj mi to bude chybat 😅 ...alelen chvlku malicku, kym si zvyknem na inu "pracu" - doma 😉

paska
3. nov 2007

ano pekny je ten kočik 😀

stanka7
3. nov 2007

ahojte baby kam ste sa to dostali?

paska
3. nov 2007

😀 😀 .

kiko13
autor
3. nov 2007

baby a kde ste poposielali chlapov, však si tu s vami píšem už len ja 😀

paska
3. nov 2007

do pr.... 😀 práce 😀

kiko13
autor
3. nov 2007

čo nevyšlo? inak si šikula konečne si to spojazdnila 😀 😀 😀

petku
3. nov 2007

ahojte 🙂

kiko, moj drobec isiel vysivat, tak sa sem pridam. Ale aj tak budu mat baby prevahu

stanka7
3. nov 2007

Kiko už nie si sám 😅