Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kika13
6. nov 2007

s chlapmi je to niekedy tak, ani s nimi, ani bez nich 😀 😀

stanka7
6. nov 2007

Maruschka to je jasné aj ja mám dni ked sa mi chce vykričať ale nemám ako susedom by asi uši poodpadávali.Bývame totiž v dvojdome 😀

maruschka
6. nov 2007

a už som sa ukludnila.ešte aj manželík mi oznámi,že z TT odchádza tak o 20 min.No paráda,zasa krásny večer za nami.Keby to tak všetci brali poctivo-postoj k zákazníkom a nie ako tí dnešní skriniari.Teda,aspoň mi mohli zavolať,že neprídu a nie ja ich čakám do večera a ich nikde.A už nás naťahujú vyšše mesiaca. 😖

kiko13
autor
6. nov 2007

marusch neviem ako to mate s tymi skriniarmi ale nezaplatil by som im plnu cenu, viem ze sa to lahko pise horsie robi ale suhlasim s tebou ze v dnesnej dobe su niektorí ludia poriadne nespolahliví a nemaju v sebe ani zaklady slusnosti 😒

kika13
6. nov 2007

julova, petku vy ste sa kde stratili 😕

julova
7. nov 2007

som nervna 🤐 😀 ...a finisujem v praci, zaucam zamestnankynu do poslednych veci a nemam moc chut doma sadat k PC 😖...a este som si sama nakazala, ze musim drvit autoskolu, lebo uz v utorok mam skusky 😔 ..a usiplesk sa skoli tri dni a ked je doma pri PC, tak mam pocit ze obhospodaruje len TRAVIAN (hra) 😠 😠 ..mu zrusim asi tie vsetky konta 🤐

takze uz len par dni a pridem za Vami 😵 ..zatial ma "pochvalte" 😅 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kkatrina
7. nov 2007

julova tak to je paradička 😀

kiko13
autor
7. nov 2007

Julova pridavam sa ku Katke fakt je to moc pekné už sa teším keď to tu zverejníš dokončené 😉

kkatrina
7. nov 2007

maruschka jasné že som sa hnevala na môjho chlapa 😠

boli sme v PD, svokra mala deti, obehla som kožné aj gyndu, všade som to mala vybavené, brali ma prednostne, a on sa tváril ako keby mu to robilo nesmiernu obeť ma čakať, fakt bol ako nepríčetný od zlosti a nervózny až tak že som sa zase nechala vytočiť ja 😠

prídeme domov, obidvaja bambuláci ako na povel začali plakať, nevedela som ktorého skôr tíšiť, či poupratovať nákup, o tom že bolo pol 12 a ja som ani neraňajkovala ani nehovorím a on sa zvalí pred telku 😠

že šak ti mama pomôže, ono chudera už vynervovaná (a to ľutujem svokru) lebo Dávidko jej celé doobedie plakal si potrebovala ľahnúť čo ju hlava bolela, a ešte dovárala obed.

Tak a potom sa nerozčúľ 😠 a ešte sa ťa opýta že čo ti je 😠

kiko13
autor
7. nov 2007

katka tak k tomu neviem co napisat 😒 asi mal zly den to sa stava 😖

lenadka
7. nov 2007

ješkove oci kati, tak to akoby som svojho manzela videla 😠 vazne ani sa ti necudujem, ze si bola nastvata 😉
Ja napr. vecer vcera ked sme prisli od nasich, vybalila som veci, mala dolu s mojim v obyvke, pridem dolu on ma nalozene na taniery a papka a samo sebou ze malej nedal-som ho hned sprdla ze v prvom rade ma dat najest decku a az potom sebe /a to nebolo 1x co som ho na to upozornila/ 🙄 , tak som jej nabrala, ohriala on pred telkou v obyvacke mala sa hrala s vlacikom tiez tam, zaniesla som mu to ohriate tam o 19,00-zacinali spravy, medzi tym som si zohriala aj ja a vecerala som. Jeho uloha bola pozerat telku a strcit decku do ust lyzicku ked bude mat prazdnu pusu /nabrate mala 2 lyzice kopcove ryze a trosku kuracieho maska a srtruhanu redkovku pocitam tak stvrtka porcie normalnej/ 4-5x som ho musela upozornovat aby jej zapchal pusu jedlom-lebo len cumel na tu telku ako zhypnotizovany a ked som dojedla robila som nam desiatu do prace. O 10 min. osem ona este polku s tej trosky stale mala na tanieri studene ako psi cumak. Sadla som v obyvacke na gauc-nasrata, sprdla ho ze to este nema zjedene, cakal ze vezmem lyzicku a dokrmim ju, ale som sa zodvihla a isla sa hore osprchovat. O 5 min. uz kracali aj oni.Ked neni doma decko o pol osmej osprsim o osmej uz lezi v postielke, ked je doma, je ako moj spomalovak, lebo aj okolo neho musim skakat miesto toho aby mi pomohol, aj som mu to povedala ale to ako by som hrach na stenu hodila 😠

kkatrina
7. nov 2007

leni presne, lenže mňa štve že to robí len keď sú doma všetci. Keď sme sami, tak je to úplne iný človek. Pomáha mi buď má on Dávidka a ja sa venujem Kubkovi alebo naopak. V pohode mi navarí, nakŕmi obidvoch. Ja neviem či má pred svojimi rodičmi komplexy robiť tzv. ženské práce alebo čo.

Ale fakt keď som s nimi úplne sama tak je to najlepšie. Kubko zázrakom poslúcha, ja kúpem Dávidka, dám ich obidvoch spať, proste paráda o ôsmej už mám vyložené nohy. Ale za bežných okolností - kým tu budeme bývať proste hrôza.

kiko13
autor
7. nov 2007

baby ale ved to s nimi az take hrozne nemoze byt, vidis Katka nasla si aj pozitívne veci 🙂

lenadka
7. nov 2007

kati, mala si toho mojho vidiet u nasich-ako by to ani on nebol, stale sa venoval malej, krmil ju, kupal, ukladal spat-dokonca rozpravky jej cital pred spanim, hral sa s nou...len som ju zacala obliekat von uz bol nastartovany ist ju "vencit", taniere si po sebe oplachol-doma? Ani ho nenapadne!Ani som nevedela ze mam decko-az nenormalne mi to pripadalo a v ten isty den len vecer a u svojich rodicov sa sprava celkom opacne. Keby som nemusela vybalovat veci=teda nemala by som nic na praci a nebolo uz dost hodin tak ma to nestve spravim si to sama, ale on prave naopak ked potrebujem pomoc nic nerobi a u nasich kde bolo navarene, upratane, uz sme s mamou rozmyslali co robit od nudy sa pretrha 😕 🙄

kika13
7. nov 2007

jaj baby a chlapi, my sa chystame papat a potom do ulic s Andrejkom a tetou Paskou 😀 , kati nezavidim, ale neni vzdy vsetko idealne, ale niektori chlapi doma vobec nepomahaju, tak budme rady, ze co doma mame 😉 . Moj krici, ze nas nikto nenutil si ich brat, tak tu to mame 😒 .

kkatrina
7. nov 2007

práve sa učím na sobotu na skúšku psychológia osobnosti, tak si dovolím malé filozofovanie 😀

proste naši chlapi sú vychovávaní starou školou, že mamička prinesie všetko pod nos. a aj keď s tým asi nesúhlasia - viď keď sme sami doma a pomáha sám od seba - jednoducho nebudú pred svojimi mamičkami ukazovať že nie sú tí nesamostatní ľudkovia ktorým ona pečie dodnes koláčiky a svojim ocom nebudú ukazovať že v rodine sa dá žiť aj inak 😀

takže doučenia 😀

kika13
7. nov 2007

Ale nas ocko pomaha 😵 , musim ho takto verejne pochvalit 😉 a popriat mu, ze nech mu to este vydrzí zo par desiatok rockov 😀 . Keby nebol okolo mna skackal, ked som dosla z porodnice tak neviem, neviem 😅 .

kika13
7. nov 2007

kati tak nech ti to dneska páli v tom uceníííííííí 😀

lenadka
7. nov 2007

moj ocino/dedko/ ked sme boli u nasich upiekol kolac-sam! A bol vyborny, ked treba navari, zato svokor si mozno vie uvarit caj-lebo to neviem na isto, kedze som to na vlastne oci nikdy nevidela 😅 a moja svokra sa tvari ze aj moj muz je tak neschopny, ked mi po veceroch pripomina, ze moj muz nema navareny cajik na RANO! Ona mu ho este aj do termosky da, lebo ja ho tak maxim. zalejem a tam to konci, akoby si ho rano nemohol "pokrutit" v mikrovlnke. Mna to teda vytaca, lebo ozaj uvarit si caj zvladnu skolaci na 1 stupni 😠

kkatrina
7. nov 2007

no môj ocino tiež pomáha aj s varením, preto som to automaticky očákaval aj u svojej polovičky 😀 ale za to môj ocino by určite do ruky nezobral vysávač - čo Peťko v pohode

ja som sa tými riadkami tam hore v podstate nechcela ani tak sťažovať, som rada za to čo mám doma, veď čo si budeme nahovárať ani my nie sme najideálnejšie - ja napr. nerobím desiatu do roboty lebo sa mi nechce vstávať - ale svokra mu ju urobí za mňa 😀

keď budeme sami bývať tak to bude super - aspoň tomu verím 😉

lenadka
7. nov 2007

kati, mna stve aj ta desiata, svokra mu spravi ked nie ja, len mi povedz co je tazke na tom odkrojit si chlieb a nieco donho napchat???Ked nemam co na praci tak mi to neva, ale ked mi vsetko pada na hlavu a on si sedi a pozera spravy a ja lietam a on nic tak sa teda stazujem. Ved ja tiez chodim do prace! No v nasom si ho vycvicim, tam bude mozno aj sam od seba ako u nasich, lebo tiez sa sprava inak ked sme sami ako ked su vsetci doma-az na Kati zarazila ta podobnost. 😅

kkatrina
7. nov 2007

leni to bude tým že oni sú asi naozaj všetci rovnakí 😀

vieš moja svokra je presne ten typ, ktorý si nikoho nepustí do kuchyne, ona mi aj povedala, že by nezniesla keby sa jej tam svokor pantal, ona musí mať všetko tip top, obed, koláč proste všetko
no a svokor mal aj snahu so začiatku jej pomáhať ale keď ona takto, tak spohodlnel a nechal ju nech ho obskakuje a ona toto praktizuje aj na Peťkovi

ja mám zase rada keď všetko robíme spolu, teda keď Peťko začne variť tak sa zase k hrncom nedostanem ja 😀
ja ho chápem že má toho dosť v robote, keď príde z nočnej tak nespí a ide rovno na stavbu, keď som ja chodila do roboty tak sa viac snažil 😉
ale zase Kubkovi sa venuje to musím uznať viac ako ja 😒

lenadka
7. nov 2007

kati, ved teraz by sa aj mal, uz mate 2 musite si ich podelit 😉 🙂
ale sa cloveku aspon ulavi nie-ked sa postazuje?🙂 😀

kkatrina
7. nov 2007

leni 😀 😉

kika13
7. nov 2007

tak uz sme dnu 😀 , som si dala gulasek, pasi necitaj, nechcem ti robit chute 😅 . Kati raz sa na tomto vsetkom budete smiat, dufam, ze to ti nasi drobci v buducnosti ocenia, ze sme mali s nimi tolko starosti niekedy.

paska
7. nov 2007

ajha ale ste ich tu poohovárali 😀 😀 😀

kika už slintám práve 😝

kiko13
autor
7. nov 2007

paska oni len skonstatovali realitu 😀

kkatrina
8. nov 2007

vladko 😉

konečne jeden chlap čo to chápe 😀

lenadka
8. nov 2007

niekedy by som ho mala pred tou telkou nahrat na kameru-nech sa vidi, je ako keby tam videl priamy prenos pristavania mimozemstanov-ceeelkom mimo 😒

stanka7
8. nov 2007

Baby ja tiež občas manžovi tvrdím že keby sme bývali sami tak by aj sekundovú ručičku predbehol.Niekedy sa spolieha však je tu ešte mama a tata/jeho rodičia/Ale pomáha má malé výpadky energie. 🙂