Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

julova
14. nov 2007

som telefonovala ...pardoooon 😀

julova
14. nov 2007

marusch - dakujem 😉...a mi nechceli pri okienku dat dva vodicaky 😠 ...ved aj mala si to cele odkuritila so mnou 😀

Luci - 3D robia vpohode do 30 tt 😉

julova
14. nov 2007

odkuritila - no to je vyraz 😀...odkrutila 😉

lubu
14. nov 2007

Nič jul ja som minule napísala že sme tu netholičky 😀 ako u holiča 😀

julova
14. nov 2007

len treba bubaky na benzin, usiak 🤐 ...tak Ta vyveziem aj za hranice vsednych dni, ked bude šťáááva 😀

paska
14. nov 2007

brý večer 😀 gratulujem novej šoferke 😀 vitaj v klube

julova
14. nov 2007

no vitaj aj Ty 😀...a dakujem 😀

kika13
14. nov 2007

julova sa pripajame ku gratulantom, a zelame vela stastnych kilometrov za volantom 😀 😀

stanka7
15. nov 2007

Julová veľa šťastných kilákov a hlavne nádrž plnú šťavy. 😀 Aké máte autíčko?Ja mám tiež vodičák ale nejazdím som blbec čo? 😒 Bojím sa na našom aute chodiť.Mali sme staré na tom som išla aj v čerty ked som potrebovala ale teraz...Tak jazdíííí 😀

maruschka
15. nov 2007

čaute holky.Dneska som slamenná vdova.Gorazd je v Tatrách na všesokolovskom zraze 😀 😀 😀 takže pokiaľ dneska oranžoví oslavujú,tak ja som zasa doma sama. ☹ A decká to dostatočne využívajú a zneužívajú.Už sa teším,keď zaspia a ja budem mať chvíľu len pre seba. 😅 😅 ja mám vždy také depresívne príspevky som si všimla.No paráda,musím s tým niečo urobiť.Ale čo??? 😔 😔
Inak oznam všetkým rodičom používajúcim Pampersky.V Metre ich majú teraz po 369 Sk,ale je tam menej kusov v balení,ale podstatné je,že dostanete grátis veľký box na hračky. 😕 😕 Dneska sme si to zaobstarali.Hurá,keby tak radšej malá chodila na nočník,to by ma viacej potešila ako ten box na hračky 😀

julova
15. nov 2007

Stanka - este nemame auticko 😀...ale do konca roka bude, musime s kamaratom ohodnut uz vsetko a budeme mat 206-ku peugeotik 😉...a dakujem...a jazdit budeeem...teda taky mam plan 😀

Marush - ahoj 🙂..moj usiplesk je v praci a ja maerskodovolenkujem doma..ale nevadi..si to uzivam a upratujem a vysivam...ale zajtra+vikend ma volny, tak ideme prerabat izbu 😀...teda ja budem dirigovat a on makat 😝...a potom budem makat ja..prat vecicky, ukladat a taaak...ked som sa docita,ze decembrovka co mala termin 24.12. uz porodila, tak radsej nech som pripravena 😀

maruschka
15. nov 2007

julova už si na materskej?ale to ušlo,že?no už to máš vlastne za pár.Ja som mala vecičky nachystane-teda opraté a ožehlené v 8.mesiaci-začiatkom a tašku do pôrodnice som mala nachystanú v 7.mesiaci.Lebo som bola aj pri jednej aj pri druhej dosť otvorená už v 8.mesiaci.Ale nerobili okolo toho nijaký cirkus,doktor povedal,že to už je jedno,len nech viacej oddychujem.Aj som skôr porodila a rýchlejšie. 😀

maruschka
15. nov 2007

podstatné je,aby si sa ty dostavila do pôrodnice 😀 😀 😀

julova
15. nov 2007

vlastne az od 19.11. ale tento tyzden som uz cerpala nahradne volno a dovolenku 🙂...veru ubehlo to...je celkom mozne, ze o mesac uz mozme byt aj doma vsetci traja 🤐 ....no som zvedava....na poslednej poradni u mojej Dr. bol krcok ok....a 21.11. sa idem nahlasit prvykrat do poradne do porodnice...tak som zvedava...ale hlavne nech je vsetko ok 🙂

asi mam riadnu tehu demenciu, lebo neviem kam som pichla papier z policie, co mi vcera dali, ked som si bola poziadat o vodicak...tak hadam mi to vydaju aj bez neho len na obciansky...sa vyhovorim na poblaznene hormony a tehu senilitu 😀...ale fakt nevem, kam som ho mohla dat 😖

maruschka
15. nov 2007

ja nájdem vždy všetko v kabelke v niektorom zo sto vačkov,čo sú tam.Alebo v bunde alebo to nájdem až vtedy,keď už to nepotrebujem 😎 takže to nebude tehu demencia,to je asi normálny jav u nás všetkých 😀

julova
15. nov 2007

no ale ja som mala prave taku "kabelku" alá jedno vrece bez mojich oblubenych milionov vreciek...ale asi napodobne - najdem to az ked nebude treba 😀

kiko13
autor
16. nov 2007

julova gratulujrm k vodicaku

julova, marusch nebude to tehu demencia lebo ja som nebol tehotný a tiež stále niečo hľadám 😀

kiko13
autor
18. nov 2007

jeeeeeeeej tu to žije 😒

maruschka
18. nov 2007

čaute.Gorazd zasa leží s chrípkou 😖 😖 😖 a mňa z toho chytá ťažkáááááá depresia 😔 😔 😔

kiko13
autor
18. nov 2007

marusch to mi je luto, co sa ten chlap poriadne nevylieci bude dovtedy spekulovat az na to doplati ☹ tak ho pekne pozdrav

julova
19. nov 2007

ahojte..

tak cez vikend sme sa riadne namakali...sme prerabali izbu - prehadzovali nabytok, ja som zacala prat vecicky....no nuda rozhodne nebola...namakali sme sa ako farebni 🤐 ...tak som nemala ani kus sily sem zajst 😔 ...ale teraz to mame super a ziskali sme kopec priestoru 🙂....

kiko - dakujem za gratulaciu 🙂....

apropo...hadajte co som nasla? resp. usiak v sufliku v kuchyni? moju ziadost na vodicak 😀...no kde som mala myslienky, ked so to tam davala, netusim....alebo mi to tam dal on 😠 😀 😀 ...ale vydali mi ho aj bez toho...teta pri okienku sa smiala nad pojmom "tehotenska demencia" 😀

julova
19. nov 2007

a Gorazdovi prajeme skore uzdravenie ☹ ...a nech to poriadne vylieci...lebo sa to bude stale vracat a coraz horsie 🤐 😔

maruschka
19. nov 2007

julova nás to prerábanie čaká.Ak nám prídu namontovať skrine,tak baby idú do detskej izby,už mám akú-takú predstavu,ako by mala vyzerať,len neviem,či sa nám ju oplatí maľovať,keď drobec nám začal kresliť po stenách.Takže nejaké bordúry a detské obrázky musia rok-dva počkať.Už máme nachystané 3 vrecia pokazených hračiek-to pôjdeme vyhodiť a jedno vrece plyšových hračiek,s ktorými sa vôbec nehrajú,takže to pôjde na predvianočnú zbierku.A konečne tu bude poriadok-dúfam,dúfam,dúfam.... 😕 😅 😅

julova
19. nov 2007

ma to vyhodu - mam za sebou pred-vianocne upratovanie 😀...a ako so skrinami? dufam, ze uz Vam ich skoro dokoncia...a ako Vas Gorazdko? uz je mu lepsie? 😒

kika13
19. nov 2007

ahojte 🙂 , dneska idem ku vam po radu, neviem ktora ste tu spominali spacebagy, kupili sme ich, narvali tam kopec veci, zavreli podla navodu tak, ze sme 2x prebehli tou umelou somarinkou po tom spoji. A na druhy den vsetky spacebagy vyfucane, treba tie spoje nejako zatlacat prstami, ci co s tym treba? 😕 som z toho jelen 😅 diky

paska
19. nov 2007

ahoj jelen 😀 zatlač prstami aby to sedelo v tých drážkach 😉

kika13
19. nov 2007

paska ty ma vzdy rozosmejes 😀 , zajtra vyskusam ci to bude fungovat 😎 .

paska
19. nov 2007

a prečo nespíš?

julova
22. nov 2007

😕 😕 😉

kiko13
autor
22. nov 2007

julova tak ako sa ti to pozdava na materskej este sa nenudis 😀