Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

julova
23. nov 2007

kiko - vooobec sa nenudim 😝....popravde som sa este ani poriadne k vysivaniu nedostala 😅 ...ale uz som poprala a pozehlila vseeetky vecicky...ulozila do skrinky nasej malej a hadam uz bude cas aj na vysivanie teraz 😉...len je vonku kosa...ale aj keby nie, tak uz sa mi tazko chodi ☹..cely clovek ma boli...a tak som doma vacsinou a cakam 😀...ale to nie je moc dobre...lebo uz moc rozmyslam nad porodom 😀...teda...velky respekt pocitujem..a uz mame za sebou aj pripravu otecka k porodu 🙂...bolo to super,....len som mala miestami pocit, ze to hadam nezvladnem 😔 ...a kvoli problemom so zrazanlivosotu mi nebudu moct dat epiduralku 😖

a co mate nove vy? nejak to tu uviazlo na par dni...

maruschka
23. nov 2007

julova,neboj sa,aj bez epi to zvládneš.Ja som tak porodila obe baby a ťažká pohoda 😎 😎 😎 dievčatá sú priebojnejšie,takže uvidíš,ako malá vyletí von 😀 😀 a čo máme nové??gorazdov zdravotný stav nekomentujem-okrem toho,že na niekoľko dní úplne stratil hlas,tak má nenormálny kašel-ale!!!!bacha,zobral si až jeden celý deň voľna,aby sa preliečil!!!Takže-čo k tomu dodať...
a úplná fantázia-baby už spia-znie to neuveriteľne,ale je to tak,normálne relaxujem. 😎 Na budúci týždeď bude u nás kalamita-idú nám konečnééé montovať tie vstavané skrine a máme dve skúšky,takže sa učíme,učíme.Idem si prečítať,čo ste popísali,ani nemám čas chodiť na koníka-škoda ☹

kkatrina
24. nov 2007

ahojky, ja len že sme doma z nemocky a aby som nepísala len zlé veci o mojej polovičke tak ho idem vychváliť 😀

bol doma s Jakubkom na OČR, varil, pral dokonca bolo upratané až som nechápala, takže som tento týždeň bola neskutočne šťastná že ho mám 😀

paska
25. nov 2007

katka 🙂

kiko13
autor
25. nov 2007

katka ze pozdravujem polovicku 😀 sikovny to chlap 😀

kiko13
autor
25. nov 2007

Gorazd tebe aj petkovi asi ukradli klavesnicu nejak som tu davno nič od vás nečítal. Dajte niečo do placu nech vieme ako sa žije v okolí Prievidze 😀

julova
25. nov 2007

Ahoj Kiko...za rodinu usipleskov pisem, ze v okoli PD celkom fajne 😀...len Peto maka jak sroub...uz si vybavil aj brigadu na "prilepsenie" 😔 ...dnes som ho bola pozriet v praci a ludia uz fakt saleju 😠 😖 ...tak si ani neprtne 😔 😀 ...nieto, ze by sa este prihlasil na MK 😖...ale zdravi sme, dychame, zijeme, funime 😀

kiko13
autor
25. nov 2007

julova ten tvoj usiplesk chodi este aj domov 😕 , to nas teší že ste v poriadku a krasne si funite uz sa ti to blizi 😀 , tešime s tebou este si uzi ten pocit dva v jednom (kinderko) 😀 je to urcite moc prijemne aspon kika vravela a vam zenským to moc pristane 😉

julova
25. nov 2007

no veru...len ta chodza keby bola o nieco jednoduchsia 😝...tak si uziivam...ale myslim, ze mi to kopkanie a vrtenie v brusku bude aj chyybat po porode 🙂...ale este ideme fotit do atelieru pupkate fotky 😵 😀

petku
25. nov 2007

ahoj Kiko... ako Drobec napisal, som rad, ze som rad. Je toho vela...
Ale na dalsiu sobotu budem mat volno - aj nedelu a budem pisat.

julova
25. nov 2007

ha ha ha...budes zehlit 😝 😀 😀 😉

petku
25. nov 2007

no... ale ja som sikovny a zvladnem aj dve roboty naraz 😀

gorazd121
26. nov 2007

Hellos Kiko.

Tak ja len v krátkom prehlade. Zdravotný stav - nič moc. Hnusný kašeľ a hlas rovnako nič moc ( pesničku si nezaspievam - skúšal som ☹ )
V práci to je veselé a hravé... Vianočne predvianočné šialenstvo vrcholí a to nechcem vedieť ( ale chcem 🙂 ) ten ošiaľ tak okolo 15. decembra. Je toho moc.

Doma máme taký malý lazaret, ja som to začal, potom to dostala aj Maruschka a teraz kašlú obe naše baby.

jááj a aby som nezabudol, tak vo štvrtok máme skúšku a ja z toho ešte nič neviem.... A tak si žijeme v nasom okolí PD. Ja ani nemám čas byť rád že som rád.

maruschka
30. nov 2007

čautééé.Dneska krááááááááásne sneží.Takže vytiahneme nové boby a ideme na to.včera sme mali skúšku a obaja máme A,A.Inak to bolo náročné,lebo v noci nám vytopilo kúpeľnu a prepchávali sme do 4,00 rána odtoky a o 6,00 sme vstávali na skúšku.Ja hovorím,že keď sa niečo se....,tak na jednu kopu-to je také všeobecné slovenské porekadlo,ale na našu rodinu platí trojnásobne.Takže sme išli na skúšku totál decht s tým úmyslom,že stačí,ak prejdeme.Ale vidíte,zázraky sa dejú a to znamená,že v tých hlavách hádam niečo máme. 😀 😀
julova,už finišuješ-všimla si si??asi áno,že?? 😵 😵 😀
petku,už ťa chytá tá správna predpôrodná otcovská nálada? 😉

kkatrina
30. nov 2007

marusch gratulujem ku skúškam, ja mám zajtra dve ☹

inak neboj na smolu je tu aj moja rodina, kika s kikom by ti vedeli rozprávať, čakám kedy sa tento rok skončí a začne nový - už dúfam že bez takýchto starostí a stresov 😠

u nás je ešte málo snehu a dúfam že do zajtra večera ani nenasneží lebo som na aute u rodičov a zajtra pôjdem sama s deťmi domov 36 km, tak už teraz mi lepí ☹

julova
30. nov 2007

Marush ahoooj 😀...aj Katka ahoooj 🙂

no hej vsimla...a aj keby nie, tak to citim 😝 😝 😀

Inak a uz len funim doma....u "ruzovych" zacina invazia vianocnych zakaznikov, tak uz asi tiez ani nestiha byt rad ze je rad no a cez volno uz zacal brigadovat...aj teraz sa chysta (nocna) 😔 ...takze tu nasu temu flakame 🤐 😅

ale inak sme zdravi...moj chrdy pahyl usaty a aj ja velryba 😀 .-D

jooo...a blahozelame k AAA-ckam 😵 ...a co ste cakali? ved v PD a okoli nie su ziadne B-cka 😉

julova
3. dec 2007

chlopi de stee? 😕 😅 😀

to len baby tu teraz raz za cas udrzia teplo "rodinneho" krbu? 😀

paska
6. dec 2007

julovasikukám ten tvoj albumskoro som odpadla 😅 až potom vidím že to nie je tvoje 😀 som myslela že už to máš za sebou 😀

julova
6. dec 2007

paska 😀...my sme este kinderko 😝 ...ale ked sa niekedy guuulam a funim tak bysom to uz tiez mala rada za sebou 🤐 😅 ..ale este nech aspon dva tyzdne vydrzime v brusku 😉

a de suu nasi chlapi?? 😕 ako sa mate? ako kikovci? dlho tu nikto nebol 😢

paska
6. dec 2007

chlapi robia 😒 ten moj v kuse kurnik ale už ide vianočný čas tak bude doma dva týždne aj si na nervy budeme liezť 😀 ale ty dovtedy aj porodiš hadam 😉
kikovci určite dneska prídu bo kiko je už doma 😀

sweetberry
6. dec 2007

ajojte

julova
6. dec 2007

a kde bol kiko? 😕

no veru...o dva tyzdne uz mozem byt mama 😅 😵 ...a aj ten moj ma teraz kopec roboty....zakaznici saleju a uz chodi aj na brigady na "prilepsenie"...ale tiez si neviem uz ani predstavit, ze by bol 2 tyzdne vkuse doma 😀 🤐 ...to by bola ponorka jak svina 😀

ahoj sweet 🙂

sweetberry
6. dec 2007

ahoj juli

paska
6. dec 2007

no už ide 😀

julova
6. dec 2007

ako sa mas? 😔

kiko13
autor
6. dec 2007

Ahojte tak sa hlásim po dlhom čase. Pracovné povinnosti skôr nedovolili 😀

paska
6. dec 2007

😔 ? 😕

kiko13
autor
6. dec 2007

Julova tak čítam, že si ešte kinderko ale sa to kráti už budeme každým dňom na teba myslieť nech vám to dobre dopadne

paska
6. dec 2007

no vitaj 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

no ďakujem 😀