• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
jeeeej kiko...no teeeda..ze sa aj objavis :slight_smile:...ako sa mate? :wink: ako tak citam, asi tiez dost pracovne, ze? :confounded: ...ako kamiony? kolko si predal? :grinning:

a dakujem....ze na nas myslite...uz sa veeeelmi tesime aj s usipleskom :wink: :grinning:

a uz maaaaame aj my kamion...taky mensi trosicku, ale uz som si dnes aj pojazdila po parkovisku :grinning:...
6. dec 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom to ujde az na par nekludnych veci
6. dec 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jaky?
6. dec 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julova sezóna beží takže je to celkom dobre kamiony sa pekne míňajú len nech to ešte takto je aspoň 5 mesiacov a bude to super.

vy už máte auto? toho peugeota? asi sa moc dobre teraz do auta tebe nenasadá :grinning:

máme sa celkom fajn rastieme do krásy :grinning:
6. dec 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko - hej uz mame nase vajicko 206-ku bielucku...som z toho unesena...vcera sme si s usipleskom taaak vychutnali velky nakup spolu v nak. centre :dizzy_face: ...a uz tak choro chodim kazdu chvilu k oknu a pozeram sa nanho :grinning:...

kiko - sak ako inak ked nie do krasy? :wink:...a ako ide spolocna rec so Samkom? :slight_smile:...sak to uz je poriadny chlapisko :wink:

sweet - uz nech tie nekludnosti pominu :confounded:
6. dec 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave mi tu na kolene samko cosi vyprava len zatial moc nevieme najst spolocnu rec :grinning: :grinning:

začal už vydávať dáke divoké zvuky :sweat_smile:

tak nech vám ta 206 len dobre slúži
6. dec 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paska sisa uz pojedla medvediky
6. dec 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli vsak ja mam toe problemiky s otcom malej a tak okolo toho
6. dec 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ostali žlté a oranžové :grinning:
6. dec 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...
kiko...citam, ze makas a dari sa- len tak dalej, nech sa dari.
Tiez makam a este som zacal chodit na brigadu...

- by si neveril, ale moje baby jazdia lepsie ako Ja. Ani mi nakoniec nebude vadit, ze sa nedostam za volant a necham sa rozvazat :grinning:
6. dec 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacni aj ty nieco blabotat a mozno sa zhodnete :grinning:
6. dec 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petku ahoj ved sa pokusam s nim dohodnut je to poriadna zabava

ty mas teraz asi tiez poriadne vela roboty a este aj brigada ako to stihas
6. dec 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paska tie farby jej neberu :grinning:
6. dec 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet - ved prave preto..stale robi problemy? :rolling_eyes: :frowning2:

kiko - dakujeme...budeme sa o nu starat....ani sme jej nezmenili meno..kamarat co nam ju predal, ju volal cica, tak aj ostala cicou :grinning:

a usipleskovi od vcera, co ho mame trikrat skapalo auto pred krizovatkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:...som musela bonznut nooo :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
6. dec 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: julova daj mu ešte šancu petku sa určite polepší a začne si s cicou rozumieť :grinning:

sweet to už sa nejak dlho ťahá a je v dohľadne aj nejaký rozumný vysledok :unamused:
6. dec 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved co by som nesprail pre moje baby...ale da sa to..a celkom mi to ide :grinning:...a ked robim dlhy kratky tyzden, tak na brigadu "obetujem" len jeden den volna a su to nocne...takze cez den som s babami, v noci makam a dalsi den som s nimi cely a potom zasa do roboty...a mas pravdu, zakaznici uz saleju :rolling_eyes:
6. dec 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano stale juli no problemy zasahovanie do sukromia uplne staci
6. dec 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to mas este v pohode len aby si to zdravie neodnieslo. Ja v poslednej dobe bývam tiež málo doma stále treba niekde vycestovať ale nesťažujem sa mám svoju robotu rád a hlavne ma to byví :grinning:
6. dec 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko - jaaa mu daaam cicu :angry: :grinning: ...ziadne take... :grinning:...ale este ma sancu, kym ja naberiem odvahu do hustejsej premavky :grinning:...ale potom...smola :grinning:
6. dec 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved on len tú 206 :grinning: mňa tiež baví jazdenie len po BA už trošku menej ale to sme už prebrali a hlavne piatky poobede sú u vás na cestách veľmi zaujímavé
6. dec 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet - ako sa uz kiko pytal...crta sa aspon nejaky normalny vysledok? ved to uz je na nervy, aby si sa takto stale trapila :pensive: :frowning2:
6. dec 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka nedovoli aby som skolaboval :slight_smile:...zasa zdravie je prednejsie, to je jasne...
6. dec 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko - no mozno ked budem mat slabu chvilku, tak mu dovolim sa s cicou pomojkat :grinning:....ale len tak easy, lebo je este pod zakonom, ma len 9 rokov :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale zuzka sa bude za chvilu mat co obracat tak musis davat na seba pozor, ved uz vas bude o drobca viacej. :grinning: a hlavne nie ze to zmeskas
6. dec 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ze pod zakonom, to ma dobre pobavilo tak ale trosku ju pohladit hadam moze :grinning: tak easy...........
6. dec 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko... to urcite nie-uz mam v robote MT najhlasnejsie ako sa len da a fotak budem mat vzdy zo sebou.... vdzypripraveny :grinning:
Ved hej... uz mam predstavu co ma caka, tak aj touto brigadou trenujem, co je to nedostatok spanku. Este ze mam taku dobru pracovnu dobu...
A moji drobci budu prvoradi...
6. dec 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejko sa práve pustil do tých žltých :grinning: a céééééééééééély je dolepený :sweat_smile:
6. dec 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze ju pohladim... :grinning:
6. dec 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna? :grinning:
6. dec 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srandujem :wink: :grinning:
6. dec 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok