Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

petku
6. dec 2007

😀 ... Zuska sa pousmiala ako to pricitala...
a ja som cital, ze mnam 😀

paska
6. dec 2007

zuzka mi teraz oči cez obrazofku vyškriabe 😅

kiko13
autor
6. dec 2007

andrejko musí byť celkom zábavný keď si predstavim ako ich tlačí.

paska 😀 to hádamn nie 😉

petku tak len sa chystaj aby si o to neprišiel a len pekne netrénuj lebo možno sa fakt nevyspíš 😀

paska
6. dec 2007

tak ja už idem aby som zas niečo netrepla 😅 🤐 🤐

kiko13
autor
6. dec 2007

nechoooooooooooooooď............ 😠

petku
6. dec 2007

paska... urcite nie

kiko, ked bude po mne, tak sa velmi dobre vyspime 🙂 Ja som sa zobudil, trocha zamrncal a najedol. Potom som len spal a spal... mali ma aj problem zobudit... Tak si ma velmi mama pochvalovala 😀

petku
6. dec 2007

preco?...nechod, nemozme byt vazny

kiko13
autor
6. dec 2007

tak nech len je po tebe ale aj my to mame celkom v pohode občas pomrnká v noci ale nejaké veľké plače sme nepoznali

petku
6. dec 2007

to je super... ale ked som mal 2 roky, tak to zacalo- ciperny a vobec nic ma nedokazalo unavit a to sme boli niekedy aj cely den pri vode... jedine kto bol unaveny boli rodicia. Ja somsi ich uspal a potom som uz vystrajal 😀 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

😀 petku ty si bol hyperaktívny 😕 to som aj ja zvedavý aké to bude keď nás začne malý ničiť ale teším sa na to........

petku
6. dec 2007

aj sa tesim... ani nebudes tusit a budes prekvapeny, kolko mas energie...

petku
6. dec 2007

no ja sa lucim... slubil som drobcovi manikuru
Ale posnazim sa, ked budem v robote, ze sa ozvem...
tak zatial...

kiko13
autor
6. dec 2007

to som už zistil aj teraz a už mám také predstavy kde budeme spolu chodiť čo budeme stvárať neviem sa toho dočkať............ je to asi divné má ani nie 5 mesiacou a ja už plánujem futbal, prechádzky, turistika, kúpalisko....... však nech si to chlapec užije 😀

ja sa na hodinku lúčim ale potom sa vrátim dúfam že tu niekto ešte bude mám absťák dávno som tu neťukal..... 😀 😀 😀

paska
6. dec 2007

neklam 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

paska ja neklamem 😉

maruschka
6. dec 2007

ahojte.kiko to vôbec nie je divné,že už všetko plánuješ.My sme decká vláčili kade-tade po Slovensku hneď po narodení-nech si zvykajú..

kiko13
autor
6. dec 2007

ahoj marusch ako sa mate gorazd tu uz tiez pekne davno nebol predpokladam ze je stale v robote

maruschka
6. dec 2007

gorazd odkazuje,že ahooooojte,zajtra máme poslednú skúšku,tak už sem budeme chodiť častejšie,konečnééé 😎 😎 😎 bude lážo-plážo

kiko13
autor
6. dec 2007

tak vam drzime palce nech to dobre dopadne
😉

paska
6. dec 2007

sa mate ja sa ešte len rozbieham 😝

kiko13
autor
6. dec 2007

tak hlavne ze dobehnes 😀

paska
6. dec 2007

nolen aby 😅

maruschka
6. dec 2007

gorazd teraz blázni decká v spálni-a to ich mal dať spať,neviem,asi chce byť do rána s nimi hore 😎 😎

kiko13
autor
6. dec 2007

no to my chlapi takto robime deti rozblaznime a potom mamicky uspavaju 😀

maruschka
6. dec 2007

no kiko,tak to je paráda.To mám rada,prídem do spálne-podušková vojna,bordel ako v tanku,ohromná radosť a ja potom do jednej v noci uspávam tú Jergušovu družinu..pokiaľ tatinko leží pred telkou hore zipsíkom ..ale mám to premyslené-dnes spím v detskej 😀 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

čo už s nami narobíš keď nás to baví a potom keď nechcú spať tak sa čudujeme, že gorazd 😀

julova
7. dec 2007

paska - co siii...nic sa vysrabovat nebude 😉..sak srandicky, srandicky, cierny humo....aj hocijaky farebny humor, to je moje 😀...

maruschkovci - uspesnu skusku prajem!...ale viem ze opat donesiete obaja A-cko 😉 🙂

kiko13
autor
11. dec 2007

Ahojte vospolok,

to je hrozné počasie. Tri dni prší ani von sa nedá ísť nálada pod psa..

marusch gorazd ani ste sa nepochválili ako dopadla skúška, tuším ako ale lepšie sa to číta keď to napíšete vy dvaja 😉

júlová zo dňa na deň sa to kráti ani ty si tu už tri dni nebola, hádam si ešte doma 😕

gorazd121
11. dec 2007

Kiko ( všetcia ) ahoj. Možno si na mňa pamätáte, ja som ten čo Maruschke robí život krajším 😀 😀 .

Počasie je na dve veci a skúška dopadla tak - fajn. Spravili sme a to je dôležité. Teraz nás čakajú haluze ako ročníková práca a skúška z filozofie, ktorá sa mi veľmi páčila.

Inak máte už darčeky na vianoce?
Poradíte smutnému Gorazdíkovi že čo má darovať? ☹

paska
11. dec 2007

smutný gorazdík 😀
akomu mangelke?