• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
petku ty si opeknel :grinning:
14. dec 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slzy (ci uz chlapske alebo zenske) v takomto pripade rozhodne nie su prejavom slabosti :wink:
14. dec 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zato o soploch - to je diskutabilne :grinning: :grinning:

paska :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však celkom fešák ten Petku a to nie som na chlapov a súhlasím s tým čo napísal/a júlova/petku
14. dec 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujem...
:grinning:
14. dec 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme chrnet :wink:...tak sa maje kraaasne, pozdravte nepritomnych z okolia PD :grinning:...a my sa do utorka este ukazeme...a potom uz len usiplesk so soplami :grinning: a potom uz aj ja hrda mamina :wink: ..ale este sa od Vas v pondelok vecer necham odprevadit do nemocnice :wink:...dobru nocku vsetkym :dizzy_face:
14. dec 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: a nieže ju vyženiete :grinning:
14. dec 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny albumcek julova a petku :slight_smile: , budeme drzat silno palceky :wink:
14. dec 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Mozem sa pridat? Nie som sice ocko z Prievidze, ale mamina :wink:
15. dec 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danulka2 jasné že sa môžeš pridať tu je každý nový prírastok vítaný :wink: , veď ak si si všimla tu je pestré zloženie :grinning:
15. dec 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiko :slight_smile:
15. dec 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka, my sme tu dospeli k zaveru, ze okolie PD je napr. aj Moskva :grinning:
15. dec 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petku :wink:
kiko montuje mikrofon :sweat_smile: :grinning:
15. dec 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co idete robit v PD miestnu Superstar? :grinning:
15. dec 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to by som sa ihned prihlásila :grinning: :sunglasses:
15. dec 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petku to je krááásne..takže kufre zbalené už len vyraziť do pôrodnice,že?Aj vás pekne vyprevadíme a budeme čakať na správu z frontu.. :grinning: Inak som zvedavá julova,či to s tým notebookom myslíš vážne,budeš rada,že si rada,stačí ak petku napíše krátku vetu a tešte sa spolu z maličkej. :dizzy_face: :dizzy_face:
Vitaj danulka medzi nami z veľmi širokého okolia PD...všetkých pozdravuje aj gorazd,len išiel k svokrovi skolaudovať novú izbu-prerábali,tak som zvedavá,kedy sa vráti-veselo :grinning: :sunglasses:
Jáááááááj,manželia julovci-petkuovci máte super fotečky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: budete mať krásnu spomienku na bruško-garzónku pre bábätko...počkaj julova aké to bude zvláštne ísť z pôrodnice bez bruška a spať v normálnej polohe,to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: mne to bolo vtedy hrozne smiešne a chviľu som si zvykala.
15. dec 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dakujem... fotecky pozerame nonstop a este hodne dloho budeme pozerat
To co pisala Julova za notebook, to som bol Ja. Ked nebude mat lokalnu anesteziu, tak aby mi nebolo dlho, tak si zoberiem notebook a budem podavat aktualne info... :grinning: :wink:
Este si spravime otlacky ... najprv si v hmote spravime otlacok a potom zalejeme sadrou.
15. dec 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paska ty si ma už stihla bonznúť :grinning: už som namontoval
15. dec 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no čo už so mnou
15. dec 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šak nič v pohode, marusch už sem niekedy toho tvojho chlapíka pošli, dávno nás nebol kuknúť :sweat_smile:
15. dec 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko, to si montoval, aby si sa lepsie dohovoril so Samkom? ty si to jeho blabotanie nahras a potom si to prehras ako rozkodovane :grinning:
15. dec 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petku aj Mockva? :grinning: :grinning: :grinning: super siroke okolie
16. dec 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petku ty si ma odhalil presne potrebujem rozkodovať Samkove blabotanie aby som konečne vedel o čom točí :grinning:

Júlová nová fotka... pekná
16. dec 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste nadviazali kontakt a pokecali si...?
16. dec 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petku kontakt sme nadviazali ale ešte sme moc spolu nepokecali akurat sme obaja dnes pol hodinu vydavali cudne zvuky a kiku islo z nas porazit :grinning:
16. dec 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

kiko - vdaka :slight_smile:...taka aktualna...usiplesk ma hladal cez den kam pisem, do ktorej temy...a ma nespoznal, vlastnu zenu :angry: :grinning: :grinning:
16. dec 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv som pozeral, aka pekna fotka a preco ta zena ma tvoj nick, ale doslo mi, ze taka pekna zena s bruskom je moj Drobec :slight_smile: :grinning:
16. dec 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dilino :grinning: :grinning:...a uz mi ide internet v mobile :confused: ...ale je to desne rozhadzane po tom displeji :confounded: ...mi to musis nastavit nejako tak pekne ako mas Ty :dizzy_face:
16. dec 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a vy dvaja ste už zavisláci netujete už aj cez mobil? :grinning: potom ked pôjdete nejakou hromadnou dopravou a budete čumeť do mobilu robiť kadejaké ksichtíky ešte si po vás prídu páni v bielych plášťoch :grinning:
16. dec 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok