Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kika13
19. dec 2007

julova, petku malá je nádherná 😵 😵 😵 , dostali ste najkrajší vianočný darček, aký ste si len mohli priať 🙂 , nas sa narodil v júli a stale si hovoríme, že On je tento rok náš darček 😀 . Julova rychlo sa zotav 😉 , prajeme vam vela šťastíčka a zdravíčka 😉 tebe aj Terezke Katarínke a Petkovi 🙂

petku
19. dec 2007

ahojte... uz som dal foto a je nadherna.... samozrejem aj moj Drobec 😵 😵 Neda sa to slovami popisat, aky to je pocit... slzy v ociach od stastia a nie a nie prestat 😀

danulka2
19. dec 2007

aj ja gratulujem k drobcovi 😵

petku
19. dec 2007

dakujeme 😵

maruschka
19. dec 2007

petku,je to naozaj krásna princeznička...a julova vyzerá,ako keby ani nerodila-relax.že ich obe pozdravujeme 😵 😵 a pekne ich vykrmuj,nech sú čo najskôr doma 🙂 🙂 😵

kika13
19. dec 2007

neviem ci to bude fungovat, ale toto je pre vasu rodinku julova 😉
http://www.happydaycards.com/love/babygirl.html

http://www1.yahoo.americangreetings.com/ecards/...

kika13
19. dec 2007

je k tomu aj krasna hudba, takze asi az ked budete doma si to vypocujete, alebo vam to petku zaspieva 😀

kika13
19. dec 2007

a kde ste vsetci? Vsak ideme oslavovat no ne 😀 ? Kiko je v čechach a ja robim stromcek 😵

maruschka
19. dec 2007

kika,ja varím večeru a gorazd je klasicky v práci..takže čo k tomu dodať..a ako to oslávime?? 😵 😵

kika13
19. dec 2007

no vsak ty ten vajcovy konak 😉 a ja volaco pohladam, ale len za jeden, aby som nepila sama ako notorik 😀

petku
19. dec 2007

kika... dakujeme- to je super 😵 😵 😵
Ja si tu sedim a pozeram na foto- oslavit to pojdem az po sviatkoch, lebo kazdy maka..ved ty to poznas.

julova
19. dec 2007

Dakujeme ste uzasni 🙂. A ja som hladna jak svi.a 😀..

kika13
19. dec 2007

panecku ty este nemozes papkat 😅

julova
19. dec 2007

Ja viem 😀..najskor zajtra nejake kasicky.. 😉

kika13
19. dec 2007

to bola otazka bez otaznika 😀 , vsak ja som rodila normalne tak ma ani nenapadlo, ze by ti nedali pa pi 😅 , ale som povedala, ze druhe vybavim dako cisarskym, neviem ci to vyjde, ale mam uz plan 😀 , boli to velmi? 😕

vesi
19. dec 2007

prepáčte, že vám sem skáčem do debaty, ale julova sklamem ťa kašičky nebudú ani zajtra 😅

kika13
19. dec 2007

a ty si kto? 😀

vesi
19. dec 2007

ja som z krížikov a julova má pozná 😀 😀 😀

kika13
19. dec 2007

kamaratka vysivacka 🙂 ,aj ja som vysivala, ked som cakala mimi, teraz aj nestiham, aj sa mi uz tak nechce 😅

vesi
19. dec 2007

a to ťa zuzka, ešte nenaočkovala? tá mala z nás najlepšiu turbo ihlu 😀 ved uvidíme či bude mať pre túto závislosť pochopenie aj jej malá terezka 😀 😀

kika13
19. dec 2007

ja som za mesiac vysila zamok z 20000 krizikov 😀

vesi
19. dec 2007

waw, to si dobrá, tak sa pridaj k nám 😀

kika13
19. dec 2007

ked som rada ze stihnem umyt riady a ozehlit 😅 a urcite sa nato nevykaslem, mam len pauzicku 😉

julova
19. dec 2007

Kika no boli,ale ja zasa neviem porovnat s prirodzenym porodo 🙂. Ale netreba sa tomu poddat. Som zatial jedina z dnesnych sekcii,co uz bola 2x na nohach 🙂. Ale si myslim,ze cim skor,tym lepsie,hoci este zatinam zuby pri kazdom pohybe..no kazda to znasa inak..prezit sa to da a ja zasa pri druhom babatku chcem zazit to prirodzeno 😉

paska
19. dec 2007

práve som si julova kukla terezku 😵 je nadherná užívaj si to malé babenko tak rýchlo to beží hned bude do školy chodiť 😉

petku
19. dec 2007

ahojte... pridal som nove foto 😵 😀

kika13
20. dec 2007

kukla som 😀 , supiš perfiš 😀 , babetka sú krásne 😵

maruschka
20. dec 2007

kika,môžem ťa ubezpečiť,že druhý pôrod je lážo-plážo...To je otázka iba pár hodiniek a kontrakcie nie sú také hrozné,ako pri prvom pôrode...Takže radšej normálne,ako cisárskym.... 😉
idem mrknúť na Terezku,včera sme pozerali celá rodina..je fakt kráásna.. 😵 😵

maruschka
20. dec 2007

julova,tak sa mi zdá,že Terezka je tvoja malá kópia.. 🙂 😵 🙂

paska
20. dec 2007

ahojte 😉 aj ja som mrkla 😵
maruschka moj druhý pôrod trval dva dni 😅 😝 a prvý 3hodiny 🙄