Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

julova
5. apr 2008

tak drahe...vacsinou si realitky beru 50.000,- proviziu, ale vybavia za Teba vsetko...no a pri cenach 3i bytov v BA, je to fakt zanedbatelne 🤐 ...a ci sa chceme? no nechceme, ale "musime"...ved sama asi vies, ze v jednej izbe sa neda nafurt, ked este planujeme surodenca 😉...tak radsej teraz, kym sme relativne mladi a vladzeme 😀 😀...to som aj ja zvedava, ale dufam, ze sa pri stahovani odhodlam vyhodit fakt nepotrebne prkotiny...ved to tiez mozno poznas...a necham si to - este sa to moze hodit 😀 😉

aajinka
9. apr 2008

STAHOVANIE? TO MA CELKOM BAVI UZ MAM CCA 4X ZA MOJE MANZELSTVO

aajinka
9. apr 2008

julova mate krasne dietatko !

julova
6. máj 2008

uf to je ale prachu...treba opraaaasit 😀

aajinka - dakujeme 😵 ....po stahovani poviem, ci ma to bavilo 😀

a ostatni haloo halooo...ako sa ma Prievidza, Moskva a okolie? 😉

paska
9. máj 2008

dobreeee 😀 len času malo

kiko13
autor
9. máj 2008

No tak tu som už pekne dávno nebol. Júlová máš pravdu treba to trošku oprášiť. Všetkých vás pekne pozdravujem. Času je málo ale to je slabá výhovorka pár minút sa nájde aby človek niečo napísal. My sa máme celkom fajn riešime nejaké záležitosti, Samko má už 4 zuby a ďaľšie sa nám tlačia na slobodu, no našťastie to znáša dobre.

Júlová máte nádherné fotky a to nehovorím o Terezke je z nej poriadna kočka. Pozdravujem Petka ten tu už tiež dávno nebol, musia mať poriadne veľa zákazníkov.

S Gorazdom to vyzerá, že ten už na nás úplne kašle keby ste to tu Maruschka s Julovou nedržali nad vodou tak to môžu zrušiť no skúsime sa polepšiť.

Kedy sa chystáte sem do okolia Prievidze? Mohli by sme niekde spoločne posedieť!!!

julova
9. máj 2008

Kiko - ahoooooj - rada Ta vidim po dlhej dobe...dakujeme za kompliment 😵 . Aj zo samka je riadny fesak 😉...my uz cakame tiez kazdu chvilu, kedy to u nas vypukne - zubadla 😀....Peto pisal vcera...nasiel sa "odvazlivec" blesq a zalozil novu temu "pre zivitelov rodiny..." 😀....

nam sa stala šarapata s autom ☹....kupili sme od kamarata, tak to poznas....veris....ale ani on nevedel...po 3 mesiacoch sa nam nieco nezdalo s kolesami, tak auto islo do servisu...a tam nam museli robit zadnu napravu a stalo to 11 tisic...a este k tomu nemile prekvapenie - ze auto bolo v minulosti burane ☹...to nevedel ani ten kamarat, lebo to tiez kupoval len tak bez poriadnej prehliadky - aspon tak vravel...tak teraz riesime odstupenie od kupnej zmluvy...nastastie to zobral v pohode....tak dufam, ze to rychlo uzavrieme...a potom uz mame vo vyhliadke pekne 6 rocne Picasso - tak keby to vyslo, v lete pocas dovolenky Petovej by sme snad aj zavitali...ina dovolenka nehrozi, tak aspon taketo vyletiky by sme si urobili 😵

paska
9. máj 2008

tak dufam že sa može pridať aj paskovie rodina 😕 😀

kiko13
autor
10. máj 2008

Aj paskovie sa môžu pridať nie sa len vypytovať.

Jaj s autami to už tak býva. My sme tiež mali šarapaty ale z iných dôvodov. Tak keď budete mať to Picasso to bude super lebo máme ho aj my sme veľmi spokojní, pohodlné, veľké........... no proste dá sa. Držím palce nech vám to všetko dobre dopadne. Budete tu srdečne očakávaní a paskovie rodina sa určite rada pridá.

Tu novú tému som si všimol ale veď sem už skoro nechodím a nie to ešte niekde inde sa motať toto mi tu postačuje, Petku šup sem medzi svojich 😉

maruschka
15. máj 2008

ľudiáááá čautééé..ako sa máte??
julova,už ste sa sťahovali?našli ste už niečo?
ako žijete paskovci a kikovci?
nám končí škola a hurá idú prázdniny 😎 😀 tatino je zasa na školení v BA dnes a zajtra-takže sme samé baby doma.. 😖 takáá nuda.Ani my tento rok ešte nejdeme na dovolenku,lebo Maruschka je ešte malá a nevydržia ísť ani na nákupy autom a nie ešte napr. do Chorvátska..Tak možno,možno až na budúci rok.
Tiež pôjdeme iba na také jednodňovky-ako každý rok-Bojnice,BA-dinopark,nejaké historické pamiatky,kúpaliská..veď to poznáte. 🙂 🙂 🙂 tak sa už tešííííííme na leto 😎 😎
Julka sa rozhodla,že ide na týždeň do tábora-má síce len 5 r.,ale segra/učiteľka-škola kde učí tento tábor poriada/hovorí,že to malá zvládne-tak dúfam,že na ňu tam dohliadne..A začali sme chodiť na logopédiu-nejde nám "r".Ale malej sa tam veľmi páči,je tam kopec hračiek,malých detí a je spokojná.

A konečne ideme s gorazdom len my dvaja-normálne nenormálne bez detí-na koncert-Bobby McFerrin-túto sobotu v BA..prvý raz ideme na dva dni niekam bez drobcov,tak neviem či to baby prežijú 😕 😕 😕

julova
15. máj 2008

Ahoj Marusch 🙂

aaaaale de..najst by sa naslo...ale este nemame kupcu na tento jednoizbak 😖...takze este stale si tu hovieme...tak dufam, ze nam to vyjde na zimu...brrrrrr...ale tak uvidime...ceny bytov klesaju, co je celkom pozitivne...tak uvidime...snad sa skoro niekto najde, nech sa mozme pohnut z miesta..

juuuuj - dinopark v BA? Tak dajte vediet ked tu budete, sa pridame k Vam 😀 😉

Inak vsetko po starom - tato nas poslucha, stale pracuje tam ako pracoval a mne o mesiac konci materska a zacne sa sranda zivot z rodicovskeho prispevku 🤐 🙄 😖

Juuuuj - vy sem idete aj v sobotu? 😀...

maruschka
15. máj 2008

julova,normálne že romantika "ve dvou".. 😀 😀 neviem,či si to dokážem aj predstaviť 😀 😀 Ale som počula,veď sa to písalo aj na koníkovi,že od januára ide materská hore.Tak som zvedavá,či je na tom aspoň kúsok pravdy 😕 😕

julova
16. máj 2008

marusch 😀...tak aspon to bude take carovne a "neohrabane" ako prve rande 😀 😉...hlavne si to uzite...od januara vraj najprv tym, co idu do prace a az od 2010 tym, co ostanu doma aj po 1/2 roku 😖...viem znie to total nelogicky, ale ved sme na Slovensku, ze ano...ved uvidime, ako to nakoniec bude..

juj paskovci, kikovci - ci mate kraaaasnych chalanov 🙂...nemoze byt Terezka arabka, ze by sme si oboch popytali do rodiny neskor? 😀 😵 😵 ...kraasne deturence veru...a mala paska-tanecnicka mi mna pripomenula...tiez som ako dieta dllllho tancovala 😵

maruschka
16. máj 2008

paska máš super maľbu-foto v pase...veľmi peknééé 😉 🙂 🙂

maruschka
18. máj 2008

ľudkovia,boli sme včera na tom koncerte Bobbyho McFerrina v BA..to bolo úúúúúúúúúúúúúúúúžasnééééééééééééééééééééééééé.....To je človek s hudobným vyjadrením a hudobnou dušou...kráááásne... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kkatrina
29. máj 2008

ahojky,

maruschka ako škola? ja sa musím pochváliť že už som konečne ing 😀

takže až teraz mi začína pravá materská (teda rodičovská dovolenka) 😀

kiko13
autor
4. jún 2008

Ahojte vsetci,

uz som tu davno nebol ale bolo vela povinnosti stihol som obehnut Madarsko Chorvatsko Cesko ale vsetko len pracovne v priebehu troch dni takze som si nic neuzil, ale to nevadi ved treba z niecoho zit. U nas je celkom pohoda Samko zacal lozit po styroch stavat sa v postielke a najradsej by behal za rucicky mu to ide celkom dobre. Vonku je nadherne pocasie a uz sa moc tesime na dovolenku ved sa to blizi.

julova ak chces mozme spisat predmanzelsku zmluvu 😀 co date malej do vena 😀 😀 😀 vies ci sa to oplati 😀

a kedy sa chystate vsetci do okolia Prievidze radi vas tu privitame, nastartujte motory a frcte na tie nase strany

danielitka26
4. jún 2008

ahojte prievidžania a prievidžanky 😀 😀 😀 😀

danielitka26
11. jún 2008

a sem nikto nechodí ?? 😕 😕 😕

paska
12. jún 2008

asi nie 😅

kiko13
autor
12. jún 2008

ale pasi obcas sa tu niekto aj objavi, len toho casu uz asi nie je tolko ako byvalo

danielitka musis sem castejsie a potom sa to snad znova rozhybe

danielitka26
13. jún 2008

ouka asi sem začnem chodiť častejšie 😅

danielitka26
14. jún 2008

krásny slnečný deň prievidžania 😉

paska
14. jún 2008

brý večerr 😀

danielitka26
15. jún 2008

dobrý večer 😀

paska
15. jún 2008

dobrý dievka aj tebe 😀

danielitka26
16. jún 2008

dobré ránko vospolok 😀

kiko13
autor
16. jún 2008

no tak popriali sme si pekny vecer aj dobre ranecko, vyzera to tak ze dnes by mohol byt aj pekny cas.

paska uz balis 😀 ?

danielitka26
16. jún 2008

a kam pak cestuješ paska ???

paska
16. jún 2008

jáj danielka na dovču aj s kikovcami 😀