• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
autor
Pasko sedliak som za sak co ronia za bacu slzy ved on chudak ma problem povedat jednu suvislu vetu
9. okt 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gorazd fajn foto aspon vieme s kym sa bavime, par zenskych ma nejaky problem doma s chlapom tak chceli radu
9. okt 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gorazd strašne sa podobaš na mojho kamoša čo sme chodili spolu cvicit a nemas sa za co hanbit :sunglasses: normal fesak chlap ale neber to odo mna zle ja som normal :grinning:
9. okt 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gorazd ja neviem co chceli ale si myslia ze nesexujeme :rolling_eyes:
9. okt 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasko ja som enem taký tuctový ksxicht. Inak keď hovoríš ze ste chodievali cvicit, tak to som urcite nebol ja... :rolling_eyes: Hm sa nam to k tej novej teme pekne zapĺňa: baca, sedliak, fesak...
Ešte zohnať nejakého hoňelníka a traktoristu a okrem témy založíme aj JRD :grinning: :zipper_mouth:
9. okt 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podľa toho ča majú doma súdia aj nás ostatných
9. okt 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko ja to poznám aj tak že podľa seba súdim teba... Sorry dámy, nemyslel som osobne :astonished:
9. okt 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci to jrd :grinning:
9. okt 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to vies pasko ze riadne JRD musí mať aj referenta pre medziľudské vzťahy aby mohlo požiadať o podporu z EU... :sweat_smile:
9. okt 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gorazd to bolo dobré :grinning:
9. okt 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja si beriem na starosti toho honelnika zohnat :fearful:
9. okt 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlasim sa na funkciu referenta v JRD vsak z fondou EU sa da nieco uliat :grinning: :grinning: :grinning: teraz som sa zachoval ako spravny slovak
9. okt 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm len či nám to naše lepšie polovičky dovolia...
Iste budú chcieť mať akcie v takom lukratívnom biznise.. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysa možme ne eu vys... hlavny je ten traktorista a honelnik a sedliak.kiko s tebou mate skusenosti s obchodom tak mate slusne vystupovanie tak ste referenti a ideme na to a JRD ako lusk :sunglasses:
9. okt 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak potrebujeme aj dojičky nie :grinning:
9. okt 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz len nazov toho druzstva a ideme do registra zapisat...
9. okt 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páni na chvilu vas opustim misim si ist naplnit nikotinovu zavislost :zipper_mouth: :rolling_eyes:
9. okt 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gorazdko sa išiel navečerať a popremýšľať o tom JRD... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a pani mama sa k nam ide pridat a ty nemas nazov pre nas nový podnik :grinning: , gorazdovi prajem dobru chut a paskovi prijemne vstrebavanie nikotinu
9. okt 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maruschka ale vcera si to s tym hnevanim nemyslela vazne, ved chcel spravit dobry skutok
9. okt 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to tu. prva manzelka sa hlasi o svoj podiel v JRD. Cmuk
9. okt 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedze je jedina zena co sa prihlasila zvolme ju za predsedu, skôr vybavi po úradoch
9. okt 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhlasujem nazvotvorbu nasho JRD cakam na vase nazvy ja pridavam nazov JRD SPOKOJNYCH OTECKOV :sunglasses:
9. okt 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj kiko,ale sa mu náhodou sám zapol mobil a vytočil moje číslo a tak som počula,ako si nahlas číta Poľovníctvo a rybárstvo v Tescu.Jááj,to je riadenie osudu,že????Božie mlyny melú pomaly ale isto :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko dakujem... si mi zavaril. ... :sweat_smile:
9. okt 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano suhlasim s kikom a nase dievcence by teda mohli obsadit popredne miesta v manažmente podniku skor vybavia po tych uradoch su troška krajšie ako my :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale maruschka ved aj ja si citam vselijake casopisy ale gorazd predtym urcite cital nejaky mamickovsky casak :grinning:
9. okt 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na co vymysleli tie mobili.......... ale ved cital polovnictvo a rybarstvo nevyznaval lasku v priamom prenose to sa da prepacit, maruschka prihovaram sa :cry:

Pasko mi budeme ti robosi a baby nech to riadia pridu si oonecne na svoje
9. okt 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,keď baby budu v manažmente,tak chlapom zostáva už len tá dojička,traktorista a človek na vrátnicu :grinning: :grinning: :grinning: Tak si to rozhoďte medzi sebou chlapci :grinning: :grinning:
9. okt 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka: upsss :zipper_mouth:
9. okt 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok