Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

Pasko sedliak som za sak co ronia za bacu slzy ved on chudak ma problem povedat jednu suvislu vetu

kiko13
autor
9. okt 2007

gorazd fajn foto aspon vieme s kym sa bavime, par zenskych ma nejaky problem doma s chlapom tak chceli radu

pasko
9. okt 2007

gorazd strašne sa podobaš na mojho kamoša čo sme chodili spolu cvicit a nemas sa za co hanbit 😎 normal fesak chlap ale neber to odo mna zle ja som normal 😀

pasko
9. okt 2007

gorazd ja neviem co chceli ale si myslia ze nesexujeme 🙄

gorazd121
9. okt 2007

Pasko ja som enem taký tuctový ksxicht. Inak keď hovoríš ze ste chodievali cvicit, tak to som urcite nebol ja... 🙄 Hm sa nam to k tej novej teme pekne zapĺňa: baca, sedliak, fesak...
Ešte zohnať nejakého hoňelníka a traktoristu a okrem témy založíme aj JRD 😀 🤐

kiko13
autor
9. okt 2007

podľa toho ča majú doma súdia aj nás ostatných

gorazd121
9. okt 2007

kiko ja to poznám aj tak že podľa seba súdim teba... Sorry dámy, nemyslel som osobne 😲

pasko
9. okt 2007

mne sa paci to jrd 😀

gorazd121
9. okt 2007

Ale to vies pasko ze riadne JRD musí mať aj referenta pre medziľudské vzťahy aby mohlo požiadať o podporu z EU... 😅

kiko13
autor
9. okt 2007

gorazd to bolo dobré 😀

pasko
9. okt 2007

ok ja si beriem na starosti toho honelnika zohnat 😨

kiko13
autor
9. okt 2007

hlasim sa na funkciu referenta v JRD vsak z fondou EU sa da nieco uliat 😀 😀 😀 teraz som sa zachoval ako spravny slovak

gorazd121
9. okt 2007

Hm len či nám to naše lepšie polovičky dovolia...
Iste budú chcieť mať akcie v takom lukratívnom biznise.. 😵 😵

pasko
9. okt 2007

mysa možme ne eu vys... hlavny je ten traktorista a honelnik a sedliak.kiko s tebou mate skusenosti s obchodom tak mate slusne vystupovanie tak ste referenti a ideme na to a JRD ako lusk 😎

pasko
9. okt 2007

vsak potrebujeme aj dojičky nie 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

uz len nazov toho druzstva a ideme do registra zapisat...

pasko
9. okt 2007

páni na chvilu vas opustim misim si ist naplnit nikotinovu zavislost 🤐 🙄

maruschka
9. okt 2007

gorazdko sa išiel navečerať a popremýšľať o tom JRD... 😀 😀 😀 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

a pani mama sa k nam ide pridat a ty nemas nazov pre nas nový podnik 😀 , gorazdovi prajem dobru chut a paskovi prijemne vstrebavanie nikotinu

kiko13
autor
9. okt 2007

maruschka ale vcera si to s tym hnevanim nemyslela vazne, ved chcel spravit dobry skutok

gorazd121
9. okt 2007

a je to tu. prva manzelka sa hlasi o svoj podiel v JRD. Cmuk

kiko13
autor
9. okt 2007

kedze je jedina zena co sa prihlasila zvolme ju za predsedu, skôr vybavi po úradoch

pasko
9. okt 2007

vyhlasujem nazvotvorbu nasho JRD cakam na vase nazvy ja pridavam nazov JRD SPOKOJNYCH OTECKOV 😎

maruschka
9. okt 2007

jáááj kiko,ale sa mu náhodou sám zapol mobil a vytočil moje číslo a tak som počula,ako si nahlas číta Poľovníctvo a rybárstvo v Tescu.Jááj,to je riadenie osudu,že????Božie mlyny melú pomaly ale isto 😀 😀 😀 😝

gorazd121
9. okt 2007

kiko dakujem... si mi zavaril. ... 😅

pasko
9. okt 2007

ano suhlasim s kikom a nase dievcence by teda mohli obsadit popredne miesta v manažmente podniku skor vybavia po tych uradoch su troška krajšie ako my 😀 😀 😀

pasko
9. okt 2007

ale maruschka ved aj ja si citam vselijake casopisy ale gorazd predtym urcite cital nejaky mamickovsky casak 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

na co vymysleli tie mobili.......... ale ved cital polovnictvo a rybarstvo nevyznaval lasku v priamom prenose to sa da prepacit, maruschka prihovaram sa 😢

Pasko mi budeme ti robosi a baby nech to riadia pridu si oonecne na svoje

maruschka
9. okt 2007

dobre,keď baby budu v manažmente,tak chlapom zostáva už len tá dojička,traktorista a človek na vrátnicu 😀 😀 😀 Tak si to rozhoďte medzi sebou chlapci 😀 😀

gorazd121
9. okt 2007

maruschka: upsss 🤐