Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kiko13
autor
7. okt 2007

jeeeeeeeeeej ženská sa pridala

kiko13
autor
7. okt 2007

no k tvojmu " problému " môj názor je to o vzájomnej komunikácii skúsili ste o tom otvorene hovoriť? U nás zatiaľ tento problém nie je aspoň teda dúfam 😀

certica
7. okt 2007

super, ze aj nejaki chlapi sa davaju "dokopy", fandime vam 😉
pasko hodil novu fotku z albumu 😀 bacha, sledujem ta 😲 😀
pekny vecer vsetkym 🙂

pasko
7. okt 2007

ahoj certica som ako ostro sledovane vlaky hahaha ale som rad ze ste si nas vsimli ze sme tu 😎 vsak mi sme traja gangstri 😎 mozno sa pridaju aj iny oteckovia nemusia byt len s pd uvitame kazdeho chlapa asi to premenujem len na ockovia a playstation 😀

certica
7. okt 2007

ze by oblubeny film? 😀
urcite spravite vacsi nabor s tym novym nazvom 😎

evaje
7. okt 2007

Ahojte tatíci, taky nejsem z pd, ale jsem jen zvědavá ženská od sousedů. Už se vaše téma rozkřikla až do zahraničí, čili máte šanci na úspěch. A jelikož patřím mezi zanedbané ženy v sexe, tak nemám co dělat a brouzdám po netu 😉. Vypadá to, že nás baby zajímjí vaše názory.
A kiko13, pokud by jsi chtěl debatovat na naše téma neuspokojených žen, tak ti jen musím říct, že jsme všechny zkoušely komunikovat o problému nejprve s drahými polovičkami( bezvýsledně) . A tak jsme tu... 😀

kiko13
autor
7. okt 2007

no tu sa to celkom peknbe zapĺňa všetkých tu pekne vítame pravda Pasko. Už si vyliečený? 😀

Na názve nezáleží kto chce nech sa prida a teší ma že aj za riekou Morava si nás všimli 😀

kiko13
autor
7. okt 2007

Pasko dávaj pozor majú ťa na muške 😀

pasko
7. okt 2007

😀 majú
ešte som soplavý 😖

kika13
7. okt 2007

kocky vsak zaregistrujte aj manzelov na konika, nech sa daco poducia, ked sa doma nemaju k cinu 😅 , poradime si navzajom 😎 , tí naši su znami aj v zahranicí a my co tu uz piseme nejaky piatok, tak sa horko tazko presadime doma 😠

kika13
7. okt 2007

tak fukaj pasko 😉

pasko
7. okt 2007

kika náborárka 😀 😀

prvapomoc
7. okt 2007

všade sa musíme zamiešať my ženy,ale chlapci su dobry a nevyhodia nás 😀
prajem pekný večer.

kiko13
autor
7. okt 2007

prvapomoc určite ťa nevyhodíme

kiko13
autor
7. okt 2007

Pasko a na koľko ideš na roboty? Ja som zajtra mimo a v utorok máme návštevu vieš aby sme potom mohli na tú kávu s nadýchanou penou 😀 😀 😀 inak musel som tu moju už odtiaľto vyhnať 🙄

maruschka
7. okt 2007

kika,ja tu mám už manželíka,hurá 😅 😕 😅 Len mu musíme ešte nahodiť foto do pasu..Nebojte sa chlapi,toto je len a len vaša téma,len som chcela upozorniť,že ja som sem už niekoho dohodila 😀 😀 😀

paska
7. okt 2007

idem ho zavolať 😉

gorazd121
7. okt 2007

Dear all. Ja si myslim ze vacsinou je to cele zmes okolnosti a situacii. Unaveni partneri, povinnosti z prace a rodiny + deti v dome + prilezitostne hranie na PS a este daco = nulovy potencial sexu. Verte ze viem o com hovorim. Pracujem od rana 7.30 a domov sa vraciam vecer najskor o 20.00. Vazeni, preto k obuk dolu pred mojou dobrou manzelkou ze mi to toleruje...

kiko13
autor
7. okt 2007

no výborne nech sa len zapojí a mi spoločnú reč s ním určite nájdeme

pasko
7. okt 2007

na 80% v stredu idem už konečne 😝

kiko13
autor
7. okt 2007

Gorazd dorazil s práce? To čo si napísal vo väčšine s tebou na 100 % súhlasím ale veď aj ženské majú problém, bolí ich hlava, sú unavené........... tak nie je to vždy na chlapoch 😀 😀 no však to poznáte to je na dlhú diskusiu..........

kiko13
autor
7. okt 2007

do prdele aj s pravopisom "z práce?"

pasko
7. okt 2007

ano pozname 😀 to predtym pisala paska uz sa ma chce zbavit 😀

kiko13
autor
7. okt 2007

ona to len hrá potom už bude rátať hodiny kedy sa vrátiš domov čo jej bude tak clivo 😀

gorazd121
7. okt 2007

tak tak...dlha debata by to bola 😎

pasko
7. okt 2007

ale nebude vsak ju poznam len dones prachy a tak 😠

kiko13
autor
7. okt 2007

však aj prachy bude čakať okrem iného 😉 , veď inak by ťa do sveta nepustila

pasko
7. okt 2007

a teraz sa urazila ze co som napisal tak ona uz bude v utorok vyplakavat kedy pridem eeste som doma ale ona vie ze ja som taky aky som a vsetko mi toleruje tak ja si ju za to strasne vazim 😎

pasko
7. okt 2007

vsak ja viem ja mam velky respekt pred nou aj ostatnymi maminami ze to dokazu zvladnut tie deti,povinnosti a tak.velku poklonu skladam 🙂

andrea.m
7. okt 2007

ďakujeme 😀