Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

evaje
8. okt 2007

Pánové a dámy. U nás to došlo tak daleko, že si manžílek koupil notebook, sedí s ním na WC a hraje si hry. Já se mu chlámu, ale občas, když spěcháme,nebo je něco potřeba udělat, tak taky pěkně zuřím. Dva počítače nejsou žádná výhra. Dřív jsme sedávali společně a pokud jeden nebyl doma, tak si ten druhý užíval PC, ale teď už nemáme žádné společné chvilky. A o ty nám ženám jde! Je to tak, dámy? Čili pánové, vaše téma je bezva, že je tu, Ale koukám, že vás odtud dostane jen dobrej pořad v telce, nebo únava. Pozor ať nedopadnou vaše manželky jako my vedle v " manžel a odmítání sexu" ☹ Jinak jste super hoši, že se odvážíte na tak přebabované stránky. Klobouk dolů 😉

pasko
8. okt 2007

mila evaje ja sam mam tiez rad hry ale nie tak velmi na ukor rodiny tym nechcem povedat ze sa nehram ked su doma ale najdem si cas aj na manzelku aj na deti a kedze pracujem mimo domu a chodim na tyzdnovky a dlhsie tak si ten čas straveny s rodinou uživam aj ja si rad popisem a chcem mat niekedy klud od vsetkeho ale kto to nechce niekedy.skus sa manžela opytat ci nechce ist von alebo tak len vy dvaja možno sa nieco udeje.vela pekne spolu stravenych chvil vam prajem.ahoj 😀

kiko13
autor
8. okt 2007

Pasko uz nemaš leskle ocči 😎 ? Milá evaje súhlasím s Paskom, tiež chodím dosť často preč aj hrám hry na počítači, kukám telku mám kamarátov ale čas na rodinu si určite vždy najdem. Mne tiež ide o spoločné chvíle s rodinkou veď to je momentálne pre mňa to najkrajšie

prvapomoc
8. okt 2007

ahojte,
aj môj mangel hrá často počitačové hry ale ked niečo potrebujem tak mi vždy pomôže.
evaje vieš sa hovorí že taká závislosť po pol roku prejde.tak držím palce 😵

gorazd121
8. okt 2007

Je mnoho veci, ktore dokazu ludi opantat. Hry, alkohol, peniaze, praca, laska, rodina. Len obcas stratime pojem o hraniciach... a to je potom na dve veci ☹

kerido
8. okt 2007

Tak ahojte.konečne nejaky chlopi su tu 🙂 😅

gorazd121
8. okt 2007

ahoj tu chlapi... 😎

kiko13
autor
8. okt 2007

dnes to tu nejak nestíham malý je poriadne nespokojný tak sa venujeme jemu, konečne to vyzerá že zaspal 😔

kiko13
autor
8. okt 2007

kerido pozdravujem a je fajn že je ďaľší medzi nami, si priamo z Prievidze?

gorazd121
8. okt 2007

Chlapi S.O.S.
Dnes som prisiel domov a sa so mnou rozpravaju len moje male baby. Teda teraz uz spia. Zienka len tak oficialne pusa ked som prisiel a ... nic. Sa nastvala, len neviem na co. pravda ze som este po ceste hodil domov dvoch kolegov, ale sak som nikoho nezabil... pomoc... 😖 😖 😖

kiko13
autor
8. okt 2007

Záleží na tom ako dlho si hádzal tých kolegov domov 😀 .... ale nie asi ma žienka zlý deň to sa stáva

dadulka19
8. okt 2007

pardonček chlapi,že sa sem miešam...... 🙂 gorazd,sa čuduješ???...si mohol byť doma skôr,keby si nerobil taxikára.....ved asi aj tak chodíš domov neskoro,nie?Aj pár minút je vtedy dobrých..... 😀

dadulka19
8. okt 2007

uf,mužíkovi neprezradím,že na koňovi kecajú aj chlapi,lebo sa k PC už viac nedostanem.... 😝

kiko13
autor
8. okt 2007

len mu to povec budete bližšie k sebe. budete si kukať cez plece a nejak sa už dohodnete my sa s polovičkou striedame po 5 minút 😀

dadulka19
8. okt 2007

ja si tu radšej tichúčko ťukám a on vždy zaspí 🙂 ,ako práve teraz... 🙂

kiko13
autor
8. okt 2007

"povedz" a gorazd nie je taxikár len má toho veľa v práci 😖

dadulka19
8. okt 2007

...viem,že nie je taxikár,ale práve dnes ho robil...nie?? 😉

gorazd121
8. okt 2007

hm taxikar nie som. je pravda ze chodim dom neskoro, ale kua ved nie som vrah aby sa so mnou rozpravala len na pol pusy. poznate to. Odchod z prace, kratka navsteva Tesca - ze tepla vecera... a tak. Sa budem musiet zamysliet nad tym odchodom z prace. Ale co ked sa skor neda. Jasne, dalo by sa mozno robit aj doma, mail, tabulky a tak. Len ono je to tazko ked okolo vas behaju dvaja drobci a ke im jedno ci zhodia zo stola pohar s malinovkou, moj notebook alebo svojho otca. 😨

kiko13
autor
8. okt 2007

no som asi nechápavý ale veď už je veľa hodín 😒 , tak ho len zobuď nech si ide aj on s nami poťukať 😀

dadulka19
8. okt 2007

nezobudím,nech spinká 🙂 ...on je tiež totiš celý deň v práci 😀 a na nohách... ☹ zajtra sa ho opýtam,či si s vami teda "neťukne"... 😒

kiko13
autor
8. okt 2007

no kamarat budeš sa musieť nad sebou zamyslieť 😀 ja robím viacmenej z domu ale pravda je, že zatiaľ mi tu nikto nebehá okolo stola nerúca mi kávu a ani mňa 😀 akurát keď telefonujem tak zrovna vtedy sa mu chce vyprávať a vykrikuje mi tu a to teda nie je nič moc, keď chceš urobiť obchod a dieťa ti tu piští 😕

gorazd121
8. okt 2007

kiko to poznam. Keď som mal dovolenku a volali mi klienti, musel som navštíviť všetky priestory nášho bytu, dokonca aj tie o ktorých som si myslel že sa nedajú použiť na telefonovanie. bohužiaľ, zákazníka nezaujíma či máš dovolenku alebo nie...

Taký je biznis...

gorazd121
8. okt 2007

P.S. Ja viem o webových fórach veľké lolo, ale rád by som poprosil admina aby spravil dačo s tým prekliávaním sa v témach po odoslaní príspevku. Je to síce fajn že si môžem pozrieť obsah ostatných tém ,ale...

ďakujem za pochopenie

dadulka19
8. okt 2007

gorazd,napíš ip emjee(toť admin),ale či sa s tým niečo spraví.... 😝 ...nie si prvý,komu to vadí.....

dadulka19
8. okt 2007

dobrú noc vám.... 🙂 ...ved zajtra je zase deň.... 🙂

gorazd121
8. okt 2007

dadulka ďakujem a pekne sny 😔

gorazd121
8. okt 2007

Jo a 7355 😀 😀 😀 🙄 😵

evaje
9. okt 2007

No pasko, tak to mě teda FAKT nenapadlo 😀 A já blbka doma předvádím striptýzky a vařím a svádím a ono stačí říct "poď ven". Toš to su úplný magor! Ale to víš drahý pasko, že jsme vypadli i z domu. Já jen chtěla vědět jak se to náruživému chlapovi může tak naráz stát. Ale na to mě stejně neodpovíte. Vlastně ani odpovědi nečekám. Tak se tu mějte Páááčko
Jo a jen pro informaci. I přes ty problémy, které z mých přízpěvků vyplynuly, jsme moc šťastní, a můj skvělý muž je super táta. Tak jako vy 😉

ellen
9. okt 2007

chlapi, chlapi, taka seriozna ziadost o pomoc a vy nic... 😅 ja viem, vy nie ste na taketo "babske" reci, ale uprimne, nemate chut si precitat aspon prvu stranu nasej temy a zamysliet sa nad tym? to uz fakt mame navstivit dochtora, ktory nam na sedive vlasy z nedostatku sexu predpise nejaku tu kvalitnu farbu, co prekryva sediny???? 😀
ale ak nemate zaujem, tak uz nebudeme vtierave 😉 aj mala rada je rada...

roasha
9. okt 2007

zeny klud,ved ani chalani z PD nesexuju,nemaju kedy,stale su v robote,alebo za pocitacom.zasa dalsi zo statistiky.kaslime na nich. 😉 🙂 🙂 🙂