Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

pasko
9. okt 2007

ja sa hlasim za traktoristu 😎

pasko
9. okt 2007

chlapi ja sa musim rozlucit lebo zatra rano vstavam zavcasu takze zdarec a neviem kedy sa prihlasim znova mozno najdem nejaku net kaviarnu. 😎 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

no mi si to nejak medzi sebou rozdelime, všetkým vám prajem dobrú noc 😔 ráno treba vstávať a ísť na cesty....

gorazd121
9. okt 2007

tak urcite daco aj mne, nejaku ulohu na JRD

kiko13
autor
9. okt 2007

este na zaver ja beriem toho straznika ale maruschka mi musi kupit poriadneho psa 😀

gorazd121
9. okt 2007

Suhlas 7355

evaje
10. okt 2007

Tak chlapi, dala jsem na vaši radu, že to chce změnu. Zavolala jsem včera odpoledne manželovi,že musí přijít v čas domů a on přišel. Odešla jsem si s kamoškou zaplavat a do wirpoolky a on se měl odpoledne postarat o malého a uspat ho. Většinou to děláme společně.Změna byla v tom, že to dělal sám a já přišla až v 21,15. Pozor! A v tento čas bylo vidět první výsledky 😅 Manžel, zařezával a ne, že jsme nestihli spolu ani pokecat a nic, dokonce mi už nemohl dát ani tu jedinou pusu na dobrou noc. Ještě si někdy zajdu pro radu k chlapom. Pravda změna to byla, pobavila jsem se, ale výsledek mě moc nenadchl. 😀 Čaute supermani!Právě jsem si pšoukla Frisco, protože chlap se teprve vrací ze školy.(Jo, jo,k práci a rodině má i školu. Až je mi ho líto, chuďátka ☹ )

gorazd121
10. okt 2007

evaje prepáč.Dnes sa nepodarilo reagoveť na Tvoju správu. Dôvod je jednoduchý. Ako si si mohla všimnuť, s chalanmi ostro makáme na založení prosperujúceho JRD (čítaj JÉ ER DÉ) a preto sme všetci rozbehaní po úradoch, katastroch, notároch, súdoch a tak.

Proste Sorry.

kiko13
autor
11. okt 2007

Milá Evaje problém nastal v tom, že kamošku si mla zavolať k dieťaťu a vyjsť si von s manželom a to by bola tá zmena. Lenže ty si to pochopila úplne inak tak sa nečuduj výsledku 😀 ............. a ťažko je radiť niekomu kto o radu nestojí a všetko si obráti tak ako mu to vyhovuje, tak o tom porozmýšľaj superwomanka 😀 .

kiko13
autor
11. okt 2007

gorazd ty nemôžeš spávať 😔 alebo si bol rozvážať kolegov a popritom si stihol prečítať poľovníctvo a rybárstvo v Tescu 😀

evaje
11. okt 2007

Buď je to tím, že jsem ženská a toto jse chlapské téma, nebo je to tím, že tu muži mají smysl jen pro své JRD a postrádají smysl pro humor a nebo jsem se opět dotkla mužské ješitnosti. Jsem každopádně otravná a lezu kam nemám.7355 😝

kiko13
autor
11. okt 2007

evaje to JRD je ten zmysel pre humor ktorý si zjavne nepochopila a našej ješitnosti si sa určite nedotkla, určite nám tu ani neprekážaš chcela si radu tú si dostala len si ju nepochopila 😀 😀 😀 Tak ešte raz popros rodičov či by ti nepostrážili malého vyrazte niekde spolu s manželom, zažite pekný večer a takto si to môžte zopáknuť častejšie a aj sa možno niečo zmení 😉

paska
11. okt 2007

ako ty dneska? 😀

kiko13
autor
11. okt 2007

vitaj Paska ako bolo na prechádzke sisa už poslúcha a nepíli ti uši 😀

maruschka
11. okt 2007

kiko,nie že nemôže spávať,mal niečo iné na práci 😀 😀 😀 😉 😉 A behanie po katastroch a úradoch to určite nebolo 😀 😀 😉

kiko13
autor
11. okt 2007

tak už ostáva len jedno aktívne sa venoval tebe 😉

paska
11. okt 2007

ticho závidím 😅 😀

gorazd121
11. okt 2007

damy a pani, aj ja zavidim. poznate ten pocit ked pridete do,ov z prace a viete ze ste daco pokaslali?

kiko13
autor
12. okt 2007

tak ten pocit poznám a nie je moc príjemný, čo si viviedol ☹

maruschka
12. okt 2007

no teraz idem do izby a čo vidím,počítač fachčí od večera a ešte tu je rozpísaný príspevok do chlapskej témy od manželíka. 😀 😀 Bude sa musieť naučiť písať rýchlejšie a nie jeden príspevok za celú noc,zajtra nastupujeme do školy a tam bude musieť používať klasický zošit a pero a nie notebook a PC a PDA.Neviem,dneska budeme nacvičovať nejaké písané texty 😀 😀 aby sme to zvládli 😎

paska
12. okt 2007

😀 maruška idete spolu?

maruschka
12. okt 2007

paska,jasné že ideme spolu.Ja by som neišla bez neho a on bezomňa.Sme ako dvojičky,len on je o pol metra vyšší odomňa a ja asi o 20 kg ťažšia od neho 😀 😀 Takže to je taká priama úmera v našom manželstve 😀 😀 😀

paska
12. okt 2007

no ja by som toho mojho do školy nedostala 😒 tento rok mám štatnice tak do neho stále hustím nech potom ide on ale jemu sa nechce že on bude radšej robiť rukami 😀

maruschka
12. okt 2007

u nás to bolo také hr-br.Sme si to zmysleli a keďže nič nerobíme jeden bez druhého,tak aj toto bola taká akcia.A prihlášky sme si podali posledný deň-samozrejme si dávame vždy načas.Niekedy je dobré nerozmýšľať,lebo by si to človek mohol aj rozmyslieť a neísť do toho..

kiko13
autor
12. okt 2007

no maruschka mne by sa už asi nechcelo do školy ale keď budete dvaja tak hádam vám to pôjde navzájom si pomôžete. len ako to ten gorazd bude zvládať od rána do večera v praci cez víkend škola kedy bude oddychovať. Dávaj pozor aby si nezačala chodiť na tému, ktorú obľubuje evaje 😀 😀 😀

maruschka
12. okt 2007

kiko,veď to je iba na 3 roky.Sadneme si úplne dozadu,ja budem písať a on tam môže driemať.On je v tom majster,človek by si myslel,že sedí a číta si a on pritom spí 😀 😀 😀 Ale vieš ako to je v dnešnej dobe,ak nemáš vysokú školu,tak ťažko nájdeš niečo lepšie.A ja som na druhej materskej,takže tiež musím urobiť niečo preto,aby ma zamestnávatelia neodpinkali už na vrátnici..
Tak dúfam,že to spolu zvládneme,tak ako všetko,čo nás doteraz postretlo. 🙂

kiko13
autor
12. okt 2007

Budem vám držať palce, ale keď všetko spolu dobre zvládate toto bude pre vás hračka 😀 .

julova
12. okt 2007

ahojte 🙂...no ten moj sa "vyhrazal" ze sem dnes prida nejake svoje mudrosti a skusenosti...sama som na to zvedava popravde 😀 😀 😉

marush - no ja napr. som uz tiez leniva svina na VS 🤐 ...mam strednu chemicku - som chemik analytik skolou a robim financneho analytika a drzim toto tu v zelenych cislach niekedy 😀 😉...takze nie vzdy je to o skole, ale aj tak je zlate, ako do toho idete spolu 🙂..kiezby ma k tomu niekto vedel dokopat..d.rzim Vam palce 🙂

evaje
12. okt 2007

kiko, kiko, ach jo. Děláš ze mě nechápavce. To víš, že jsem vaše vycházky pochopila...Ale ty jsi špatně přečetl, že tohle máme za ssebou. Změny děláme, na večířky chodíme, rodiče hlídají a stereotipní život určitě nevedeme. Kolo, příroda bazén, koncertíčky a tak,to vše bys u nás našel. Dokonce to děláme všechno společně, takže u nás najdeš i vyšťaveného manžela. Proto jsem se smála z toho, že změna byla v tom, že jsem šla s kamoškou. Ale těžko ti to takto vysvětlovat. V mých očích jsi zase ty ten, kdo napochopil. 😀 😀 😀 😀 😵 Jo a neboj, že by marusch skončila u nás. Až to u nich začne skřípat a gorazd nebude moct, zajdou dle tvých rad někam večer zapařit a vše bude OK.Čili marush-ničeho se neboj, tu jsou lidi, kteří ti vždy poradí, jak na to 😉 A pokud jejich rady nezaberou, tak jsou tu sousedé.( Pro ty co by to snad zase chtěli pochopit jinak-tím myslím sousedy z fóra) 😅

petku
12. okt 2007

Ahojte... , som manzel julovej...
Odhodlal som sa a idem sa teda k Vam pridat.., len aby to nedopadlo ako som cital o par riadkov hore... pokym napisem prejde hodina a nakoniec zistim, ze ma to odhlasilo 😀