Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

julova
20. okt 2007

paska - co by...neni si...teda priesvitna 😀..ja uz vysivam Snoopyho 🙂

kika - ved to, radsej budeme tuto - tu je fajne 😉...a mozno je to jazykovou barierou 😀 😀 😉

kiko13
autor
20. okt 2007

gorazd a maruschka vy pisete kazdy z inej izby 😀

paska mozes prist zajtra navarit ku nam my nemame jedalen a to vysivanie ti odpustime 😀

paska
20. okt 2007

no tie spacebagy už potrebujem ako sol len u nás som ich ešte nevidela asi poriešim cez net. aké máš ty?

maruschka
20. okt 2007

keby tu bolo nejaké tlačítko,že aktualizácia textu,lebo toto je na nervy 😕

paska
20. okt 2007

a čo by pán rád papal? 😀

julova
20. okt 2007

ja mam na zehlenie usipleska 🤐 ..by som sa tym asi nemala chvalit, ale je to tak 😀...odedy sme spolu, tak ma setri nervacenia pri zehleni...ja len sem tam, ked si nieco chcem dat na seba a pradlo je v kosi...ale "VELKE" zehlenie je jeho parketa...marush - posli gorazda na zaskolenie 😉 😀

gorazd121
20. okt 2007

kiko a ze som taky smely, co robis na cestach? 😠

maruschka
20. okt 2007

paska,už ich predávajú aj čínských výpredajoch-hrabákoch,stoja od 49 Sk do 59 Sk a sú 1mx89cm a zmestí sa do jedného pol skrine.Sú menšie a väčšie.

julova
20. okt 2007

paska - jaky pak copak? 😀...to neni mucenie 😉

kiko13
autor
20. okt 2007

už pomaly nestíham ani ja čítať a samozrejme ani kika ktorá mi tu nakúka cez plece 😀

aj my budeme potrebovať tie zázračné vaky 😀

petku ja by som s tými puzzlami ani nezačínal 😉

paska
20. okt 2007

hrabákoch 😅 myslíš v tých košoch čo sa tam všetci vrhnu a hovienko tam ostane? 😀

maruschka
20. okt 2007

julova,stačí mi,že veci do práce si žehlí sám 😀
A kiko,ja sedím v detskej za počítačom a gorazdko je hore zipsíkom vyvalený v obývačke a píše z PDA 😀 takže je to také rovnocenné a nemusíme sa byť o príspevky na koníka

kiko13
autor
20. okt 2007

gorazd pokúšam sa obchodovať 😀

kiko13
autor
20. okt 2007

jaj my sa tu pomaly začneme biť o klávesnicu, ale zatiaľ vediem aspoň váhovo 😀

maruschka
20. okt 2007

paska,presne.Inak na bazáriku ich predáva nejaký pán a tam sú po 69 Sk,tie isté,čo mám ja.Ale aj tak sa to oplatí.Do jedného som narvala 5 zimných búnd a 3 svetre.A splasklo to tak na 12 cm.

julova
20. okt 2007

marush - ved aj mne by to stacilo 😉 ..ale asi chcel hned na zaciatku "zaposobit" v mylnej domnienke, ze zaposobil malo a uz som nepovolila, ked som zistila, ze zehli dobre 😀 😉 😀...nuz - rozmaznal ma 😔 😉 ...ale dnes sme napr. varili spolu 😉...

kiko - pis hlasnejsie, lebo Ta nepocuje do obyvacky 😀 😉

kiko13
autor
20. okt 2007

maruschka a ako vyťahuješ vzduch vysávačom? aj my budeme musieť niečo poriešiť lebo za chvíľu nie je kde veci dávať máme aj vstavanú skriňu a už nemáme kde veci dávať 😒

gorazd121
20. okt 2007

kiko to je zaujimave. a s cim? maru, ja sa liecim 😀

kiko13
autor
20. okt 2007

no uhlie, koks,štrky, piesky, drevo........... nechceš kamión niečoho 😀

maruschka
20. okt 2007

kiko ani sa nepýtaj ako vyťahujem vzduch...ale ide to aj s vysávačom 😀

kiko13
autor
20. okt 2007

julova pokúsim sa ale ty mu to určite pretlmočíš 😀 no ja urobím všetko ale k žehleniu ma ešte nedonútila........ síce rovné plochy už žehlím myslím tým plienky 😀 😀 😀

kiko13
autor
20. okt 2007

tak marusch prezrad nech vieme na čo sa mame pripraviť

kiko13
autor
20. okt 2007

paska kde si zmizla? ošetruješ paska 😉

gorazd121
20. okt 2007

drevo je zaujimave. da sa s nim kurit v kachliach...len ked som teraz decht. 🙄 tazko sa mi. inak maruschka obcas vytahuje vzduch z tych vakov gorazdom 😀 len gorazdko ma slaby pajsel

kika13
20. okt 2007

Ja sa nemozem ist ani najest 😝 , lebo zatial zapisete styri strany 😀 😀 , umrem od hladu, aby mi nic neuslo 😖

maruschka
20. okt 2007

😀 😀 nemáme koberce,ale dlážky,tak nemáme vysávač,tak to ťahám na plné pľúca,a nesmejte sa mi,lebo už mám v tom celkom slušnú prax 😎 Stačí tak 10 vdychov a vzduch a otravné ftaláty z čínskych výrobkov sú vonku a tak to iba zaštupľujem a hotovo.Mimochodom mám celkom slušnú kapacitu pľúc 😀 😀

kika13
20. okt 2007

maruschka ked natrenujes, tak mozes ist potom sutazit v potapaní 😀

maruschka
20. okt 2007

goraz,veď ty ani nevieš,kde tie spacebagy sú tak neklam že ťaháš,možno tak niečo inšie 😀
kika,dneska je to tu rýchlosť fakt vesmírna

gorazd121
20. okt 2007

kika, treba papat same tie zdrave veci: chipsy, palicky, cokolada... a to sa da aj k pocitacu polozit

kika13
20. okt 2007

zase musim ist 😅