Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

paska
27. okt 2007

no do moskvy nejdem mne stačilo ked sm bola v paríži čumela som jak puk 😲 tooolko ludí 😅

julova
27. okt 2007

si pamatam ako sme s vtedajsim frajerom isli prvykrat zo SR do Moskvy autom...a na jednej pumpe sme sa pytali: Skazhite pozalujsta, skolko jisco do Moskvy?...a taky Serjoza nejaky ze "aaaa rebjata ...eto uzhe nedaleko...700 km...eto za uglom! " 😀 😀

veru - rusky trh ma veeelky potencial....ale je to ako pises kiko... 🙄

paska
27. okt 2007

a ja už som zajtra slamená vdova zas ☹

julova
27. okt 2007

aaach jo paska---a to cely tyzden? ☹

paska
27. okt 2007

dufam že len týždeň

kiko13
autor
27. okt 2007

autom do Moskvy 😕 to ste sa nebáli veď to je hrozná vzdialenosť a tie ruské pomery, to ste tam koľko išli 😕

paska citime s tebou ☹

paska
27. okt 2007

kiko normalka mám kamošku byva v raztočne a je z novosibirska tiež tam chodí autom .......tri dni 😅 😔

julova
27. okt 2007

kiko - vies aky to bol zazitok? tiez sme sa najprv bali...a vzdy sme chodili aspon tri auta z Velvyslanectva 🙂...ono sa to dalo aj za 24 hodin s malymi cikpauzami 😉...ale tak 24-30 hodin...bolo to unavne, ale aj to bol zazitok, ktory sa "musi" zazit 😀....

paska - my Ta tu budeme rozveselovat 😔 😉

paska
27. okt 2007

sa teším na veselosti 😀

kiko13
autor
27. okt 2007

mňa by rachlo veď za tie tri dni ju môžu aj desaťkrát okradnúť, uniesť a čo ja viem čo aspoň to tak o Rusku hovoria

júlová je to tak? ty by si to mohla poznať

julova
27. okt 2007

zarucene Ta pobavia nejake veselosti z nasej domacnosti zatial dvojclennej..serial "Susedia" sa niekedy na nas nechytaju 😀

paska
27. okt 2007

haha kiko som sa dozvedela že ako chceš isť na dovolenku 😀 😀 😀

kiko13
autor
27. okt 2007

julová ty si veselá kopa a ten tvoj peťo asi tiež, takže zábava určite u vás je 😀 , dvja zo serialu odchádzajú môžete ich nahradiť 😀

kiko13
autor
27. okt 2007

paska šak to dobrý nápad ne 😀

julova
27. okt 2007

no kiko - nebolo nam vsetko jedno, ked sme isli cez Bielorusko...to je len taka akoby cesta rpvej triedy...kde nic tu nic a proste nekonecny pribeh...stale rovno az do aleluja....a ked islo za nami nejake auto dlhsi cas......lepilo nam, ale zastavili sme len na pumpach, kde bolo "rusno"....a inak sme v aute stale chodili zamknuti....ale aj medzi Sovakmi boli pripady, ze ostali len v kratasoch a tom, co mali pri sebe...ked chceli nastupit do auta, tak sa na nich "usmievala" hlaven a prisli o auo, doklady a vsetko...ale take sme nezazili....

paska
27. okt 2007

dobrý 😀

kiko13
autor
27. okt 2007

paska a ešte môžem robiť akože navigačné zariadenie aby sa nepovedalo, že sa len veziem

júlová k vašej ceste mi ostáva napísať klobúk dole 😀

paska
27. okt 2007

a budeš aj pípať? 😀

kiko13
autor
27. okt 2007

ešte neviem aký program zvolím ale pípať by som mohol 😀

julova
27. okt 2007

kiko - no niekedy je najvtipnejsie to, ze niektore svoje absurdity mysli Peto uplne vazne 😀...tak napr. su to take somarinky, ale vedeli ma "rozcarovat" a pobavit 😀....tak dam jednu prihodu, ako usiplesk varil ryzu 😀:

tak ju navaril - dobru - varenie mu celkom ide 😉...ale on je majster v odkladani potravin...som mala pocit nam vtedy hadam vsetky hrnce niekto pokradol...lebo.....on tu ryzu dal do takej misky umelohmotnej (nosim si v nej napr. jedlo do prace)...a akosi neodhadol mnozstvo a zistil, ze tu misku vrchnakom nezavrie, lebo ryze je viac......a co urobil moj drahy usiplesk? neeee...on to nepresypal do hrnca s pokrievkou...on tu misku obalil asi 10x potravinovou tenkou foliou a tak to dal do chladnicky...ja som si isla na dalsi den naberat a skoro ma porazilo😀....ta folia sa ledva odliepala od tej misky a odlepila sa tak, uze ryzs bola po celej kuchynskej linke... 😀 😀 😀...ale to bol len priklad...taeto perly od neho mi osladzuju zivot...a nech to len trva...aspon ma nenudi 😀 😉

paska
27. okt 2007

a mohol by si robiť aj alarm ne?

kiko13
autor
27. okt 2007

paska aj húkačku ak bude treba keď bude dosť paliva tak čokoľvek aj po magyarsky sa naučím 😀 😀

tak nech sa len tie príhody množia, ale nech vám ostane bytík celý 😀

idem pokecať so Samuelom akosi je nespokojný ale potom sa sem vrátim 😀

julova
27. okt 2007

ja idem ocumovat Brada Pitta 😉...o chvilu ide byt trooojsky hrdina 😉 😀...tak pohladkaj Samka 😉

paska
27. okt 2007

ja už očumujem 😵

kiko13
autor
27. okt 2007

So Samkom sme konverzáciu ukončili nemohol ma počúvať tak sa radšej začal robiť že spí 😀

tak ja idem očumovať Helenu 😀

paska
27. okt 2007

no ja už neočumujem 😠 mi to pasko furt prepína na tie motorky 😠

maruschka
28. okt 2007

No ako Kiko? Dobili Tróju? 😀 😀 😅 Gorazd

julova
28. okt 2007

no kedy isel dnes usiplesk do prace? no jasne ze o hodinu skor 😝 😀 😀

paska
28. okt 2007

sa bavím hned z rana 😀

julova
28. okt 2007

paska 😀...a ze ludia na zastavkach nadavali, ze meskaju spoje a aj ti, co stali pred potravinami a hresili, ze je este zatvorene a ze kde su tie predavacky 😀 😀 😀...ale tak ja som ho nechala...som vedela, ze na to zabudne....stacilo keby mrkol na DVD-cko, tam sa nam cas meni automaticky 🙂..ale aj tak by mu asi nedoplo 😀 🤐