Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kiko13
autor
11. dec 2007

Ahoj smutný Gorazdík,

super, skúšku máte za sebou a to ostatné určite zvládnete. Gorazd a ty budeš mať aj čas kupovať darčeky v tomto predvianočnom frmole 🤐 Poradiť si budeš asi musieť sám veď ty tie tvoje baby poznáš najlepšie a určite vieš po čom im srdiečko piští 😀

julova
12. dec 2007

ahojte nasi okoliiici PD 😀

tak podavame cerstvu spravu z dnesneho doobedia...zazili sme s usiakom trosku sok, ale uz sme to v strebali a sme strasne ststni 🙂

O tyzden uz budeme RODICIA nasej princezny 😵 😵 ....teda nie ze by sme doteraz neboli 😀...ale kvoli polohe a velkosti nam dnes v poradni Dr. naplanoval cisarsky rez.....tak podla planu operacii to bude bud 19. alebo 20.12. 🙂...v utorok nastupujem na prijem.....

Myslite na nas a my co najskor podame info 🙂

paska
12. dec 2007

júj julova na vianoce ste doma 😉 pekný darček 😵

kika13
12. dec 2007

ahojte, julova to je ten najkrajsi vianocny darcek, aky ste si len mohli zelat 😵 , v tomto jedinom pripade neplati porekadlo, ze bez prace nie su kolace 😀 , budeme vam cela rodinka drzat palceky a budeme cakat na spravu na koniku 😉 , julova drz sa 🙂

kkatrina
12. dec 2007

julova nech vám všetko dobre dopadne a hlavne to do budúceho týždňa vydrž doma 😀

povie mi niekto ako je možné že mám zase chorého Kubka? ☹ 1 týždeň neberie ATB 😠 ja som z toho už naozaj na prášky 😲

kika13
12. dec 2007

no kati, tak to je uz fakt do jedu 😠 , asi ma ozaj tu imunitu slabucku ☹

maruschka
12. dec 2007

julová,tak to je góóóóóóóóól...to budete mať vianočné bábätko...tak sa tešííme s vami a držíme všetky palce v našom byte,aby vám všetko v pohode vyšlo.....hurááá 😵 😵 😵

julova
13. dec 2007

zienky dakujeme Vam moc 😵 😵 ...usiplesk poda hned PO cerstve info 🙂

Kati - urcite vydrzim doma...ja som v podstate zatvorena, vsetko OK, len Dr. povedal, ze sme donoseni riadne (Terka je maly slonik 😀 ), tak ze uz nema vyznam natahovat to do Noveho roku...takze nemyslim, ze do bud. tyzdna by sa to necakane rozbehlo spontanne 🤐 ...ale tak jeden nikdy nevie, ze ano 😀...to by bol teda dalsi goooool 😀

Kikovci, Paskovci, Maruschkovci, Katkovci - dakujeme, ze nam drzite palceky 🙂

paska
14. dec 2007

práve som ho kukala 🙂 krásne 😵

julova
14. dec 2007

dakujeme 😵 .... sa tesime ako male deti 😀

paska
14. dec 2007

😀 😀 len sa vytešuj ešte sa dá o týždeň budeš možno plakať že si nevyspatá 😅

paska
14. dec 2007

ale stojí to zato 😉

julova
14. dec 2007

😀 😀...co ja...ja si na spanok potom budem kradnut kazdu volnu minutku...ale chuuuda moj usiplesk...ten sa ani nema kde skryt v nasom jednoizbaciku 😀...ale on ked tvrdo zaspi, tak aj tanky mozu padat 😀...ale ako ho poznam (asi aj z fotiek na nom vidno 😉 ) , tak prvy tyzden bude schopny malu hypnotizovat vkuse a ani mu nedojde, ze nespal 😀 😵

paska
14. dec 2007

😀 to hej 😉 len sa tešte ja už sa neviem dočkať ked hodíš foto terezky

julova
14. dec 2007

no hadam usiak hodi este za horuuuca 😉 ...som zvedava, kedy sa ja preberiem z narkozy 😀...ale on dostane pokyny a Konik v nich nebude chybat 😉...paska - ja uz sa tak strasne tesiiim, az sa mi chce stale plakat od stastia 😅 😔 😵

kiko13
autor
14. dec 2007

julova petku moc pekný album paska ma naň upozornila skutočne veľmi pekné fotečky.

tak sa vám to kráti my sme tu nervoznejší ako vy budeme čakať na správy tak petku nie že na nás zabudneš

paska
14. dec 2007

juj julova včul ma chytila nostalgia skoro takto pred rokom som sa užaj ja nevedela dočkať 🙂

julova
14. dec 2007

Ahojte 🙂
kde by som mohol na Vas zabudnut.... fotky budu este horuce
Neviem ako to bude prebiehat, ale zoberiem si so sebou notebook ked budem cakat na drobcov... a budem podavat atualne info....

kiko13
autor
14. dec 2007

paska si sa dočkala a divaj aké chlapčisko už s chocholúcha je. mňa bude nostalgia chytať keď petku napíše že Terezka je už na svete................

paska
14. dec 2007

budeš buliť? 😀

kiko13
autor
14. dec 2007

no možno aj to sa prihodí ☹

julova
14. dec 2007

paska - usipleskovi sople potecu na Kona hadam aj cez notebook ako bude rumaaadzgat 😀 😀

paska
14. dec 2007

😀 😎

kiko13
autor
14. dec 2007

no júlová neviem či budeš mať chuť riešiť niečo s notebookom 😀

julova
14. dec 2007

tak, to hej, ale az tolko rumaaadzgat nemozem, este si skratujem notebook 😀

paska
14. dec 2007

😀 dajte na neho ochranný obal 😀
kiko ved petku bude ťukať aj so soplom 😀

kiko13
autor
14. dec 2007

šak baby veď aj my chlapi sme predsa len ľudia a tiež môžme mať slabé chvíľky a príchod dieťaťa na svet je nezabudnuteľný zážitok............... a to viem o čom píšem tak nech ušipleskovi len tečú a poriadne 😀

julova
14. dec 2007

kiko... to som ja Petku

kiko13
autor
14. dec 2007

ahoj petku tak tebe budú aj tie onééééééééé tiecť, tak zober len kopu vreckoviek a bude to v pohode 😀