Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

danielitka26
16. jún 2008

aj ja pojdem 😀 😀 😀 😀 síce nie s vami ale pojdem

danielitka26
18. jún 2008

dobré ránečko 😀

danielitka26
18. jún 2008

sem vážne nikto nechodí ?? sa tu budem ráno aj večer zdravievať sama 😠

julova
18. jún 2008

jeeeej paskovci a kikovci...supeer 🙂...tesim na foto - dodajte potom 😀

Kiko - a navrh predsvadobnej zmluvy spisem 😀 😉

Dani zdravim z okolia prievidze 😀 😀 😀

kiko13
autor
18. jún 2008

Ahoj Julova, ked budeme mať nejaké fotky o čom teda nepochybujem tak samozrejme pridáme a na tej zmluve popracuj 😀 aby sme to v rozumnom termíne stihli

Danielitka vieš ono vždy sa nedá sem dobehnúť 😒 tak nám to musíš prepáčiť ale oživiť to tu by sa celkom zišlo

danielitka26
18. jún 2008

kiko veď ja to oživujem ..nevšimol si si ?? 😀 😀 😀

kiko13
autor
18. jún 2008

danielitka vsimol a preto ta aj pochvalujem 😀 len musime viacerych primat k tomu aby sa pridali

my teraz sice tyzden budeme zahalat kedze ideme na dovolenku ale potom sa posnazime

danielitka26
18. jún 2008

a kam to idete ?? pochvál sa 😉

kiko13
autor
19. jún 2008

do Sturova trosku polenosit 😵

danielitka26
19. jún 2008

ajeje no my ideme na duchonku ...ale už tretí krát páči sa nám tam 😵 😵 😵

kiko13
autor
20. jún 2008

jaaaaaaaaaaaj na Duchonke som bol naposledy hadam pred 20 rokmi ako dieta ale vtedy sa mi tam tiez velmi pacilo, teraz je to urcite uz lepsie vybudovane.

danielitka26
24. jún 2008

veru je tam super 🙂)

danielitka26
26. jún 2008

niesom tu ja niesu tu dovolenkari tak tema zapada prachom krásny slnečný deň prajem 😀

danielitka26
28. jún 2008

hellou tatinkovia z prievidze ...kiko už by si aj mohol dohrmieť z tej dovolenky však tu nemá kto písať len ja sama zo sebou si píšem namiesto ocinkov 😀 😀 😀 😀

kiko13
autor
29. jún 2008

Ahojte tak my uz mame po dovolenke bolo super az na to teplo niekedy mi aj liezlo na nervy. Tak co noveho vo svete, Danielitka bude mat kto s tebou pisat 😀

stanka7
29. jún 2008

caute my len na dovolenku pôjdeme na Domašu 😉 Ja by radšej do Chorvátska ale neviem či by to malá zvládla 😖

kiko13
autor
30. jún 2008

stanka cesta do chorvatska je v pohode stale po dialnici ale pravda je ak nie je moc zvyknuta tak bud na noc alebo ju este dotrenovat. pocitam ze na domasu pojdete tak pat hodin minimalne a do chorvatska sa da za desat hodin v pohode 😉

stanka7
3. júl 2008

so staršou dcérou sme boli ked mala 4.Ale krpec neobsedí do PD a nie to byť priviazaná tak daleko a to ešte neviem ako zvládne tú Domašu :-Potom sa ozvem či bola cesta v poho alebo budeme mať nervy 😠

danielitka26
4. júl 2008

ajooojo 😀 kiko tak vravíš že dobre bolo ...kiež by aj nám na duchonku vyšlo počasie ...nezostáva nič iné len sa dobre modliť 😵

kiko13
autor
7. júl 2008

stanka my sme maleho od sameho malicka vozili v aute a teraz s tym nema ziaden problem v stredu s nami zvladol Zilinu a spat a v sobotu Pezinok a spat popkojne si sedel kukal von oknom a samozrejme spal 😀

danielitka hadam vam to pocasie vyjde to by bolo skoda keby nie. a kedy to vlastne idete?

danielitka26
8. júl 2008

no až 2 augusta

maruschka
15. júl 2008

ahojte všetci 😀 😀 😎 😎 😎 ako dovolenky??? 😎 😎 😎
kkatrina gratulujeméééééééééééééééééééééééééééééé k ing 😵 😵 😵 si šikulka..tak si užívaj matersku a letné prázdniny 😎 😵
naši nás prehovárali tento rok na Chorvátsko,ale keď tie naše deti 😕 😅 neobsedia,neobstoja,takže cesta tam by bola strašná a ani dva týždne sústavného kúpania sa v úžasnej morskej vode by mi to nevykompenzovali-myslím tie nervy a stres z cesty..Takže budúci rok to istí 😎 😎 😎 dúúúúúfam.

prišiel gorazd,pípol alarm na aute,idem nakladať večeru...zatiaľ papapapapapapa a užívajte večera 😵 🙂 😉

paska
23. júl 2008

no čavte 😀 maruška teba som už dávno nečítala pozdravuj 7353 či jak to bolo 😀

danielitka26
23. júl 2008

ahojte to ked sem ja nedojdem tak sem nik nechodí ?? kde je kiko ?,???

kiko13
autor
25. júl 2008

Kiko je tu len v poslednej dobe je dosť zaneprázdnený tak akosi nestíha a nemá ani chuť písať. Treba aj nejaké korunky zarábať 😀

Maruschka my sme už po dovolenke pravda paska, bolo fajn len dosť teplo ale prežili sme. Teraz už neostáva nič iné len čakať do budúceho roka na ďaľšiu dovolenku 😀

maruschka
26. sep 2008

čaute, ešte žijete???!!!Ako? My máme prváčku a tak poctivo každý deň cvičíme prvé písmenká..Naučila sa pár nechutných školských výrazov-napr. úplne suverénne povie:Vyzerám v tom ako buzerant...a pritom ani nevie,čo to znamená.

😕 😕

Koncom októbra bude mať v škole imatrikuláciu-Tekvičkový večierok, dostali sme pozvánku.A gorazd sa čuduje,čo ho malá každé ráno odkopne pred školou a nechce,aby s ňou išiel do šatne 😀 😀 Tak mi dnes písal, že si nakope hliny popri ceste a už si bude robiť tie hlinené obklady a zvykať si na heslo:Starý vrať se do hrobu 😀 😀

Tak už máme takéto starosti.A ako sa všetci máte?? 🙂 🙂

paska
27. sep 2008

marus som na tom podobne s tymi pismenkami aj vyrazmi 😅

maruschka
30. sep 2008

paska a známkujú sa u vás prváci?U nás zatiaľ len lienky,atď až po prasiatko.V prípade super výkonu pochvala s podpisom učiteľky..Ale v druhom polroku už idú známkovať,ževraj..Tak som zvedavá 😕 😕

maruschka
27. feb 2009

ľudkoviááááááááááááááááááááá, žijetéééééééé????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 haloooooooooo 😨

paska
19. apr 2009

haloooooooo 😕 zakladateľ témy kde siiiiiiii? 😀