Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

julova
17. okt 2007

co tam po nohach, neopuchaju az tak velmi, ale masaz ie dat Peto uuuplne bohovsku 😉...len mam zapal a streptokoka, tak musime postit 😖 ...ale tak keby sme uz na Vianoce boli doma vsetci traja, bolo by to krasne 🙂...a hadam sa Terezka vypyta v spravny cas 😵

kika 😖 ...ale hlavne nech v poriadku dorazi 🙂...

kika13
17. okt 2007

ved vzdy trpnem, aby cely prisiel. 😒

kika13
17. okt 2007

my sme mali termin 21.7. a narodil sa uplne presne 😀

julova
17. okt 2007

kika - jeeeej..to fakt? moj mladsi brat je 22.7. a ja 23.7. 😀 😉

gorazd121
17. okt 2007

Ja som sa narodil 30.04. a neviem či skôr alebo neskôr 😀

maruschka
17. okt 2007

naše baby sa obe narodili skôr.Začali mi opuchať nohy a dovi-dopo,už to išlo. 😎

gorazd121
17. okt 2007

maru, laska moja sme tu ostali tušim sami....

kika13
17. okt 2007

ste si mysleli, ze tu uz nikto neni čóóó 😀

kika13
17. okt 2007

stale cakam mojho draheho 🙂

julova
18. okt 2007

dufam, ze si sa dockala a dorazil v poriadku 😉

maruschka
18. okt 2007

môj sa ešte ani nehlási,tak neviem,či aj mieni prísť domov 😒

kika13
18. okt 2007

on uz je zase prec a pride v noci 😅

kika13
18. okt 2007

vcera vychod, dneska juh

kkatrina
18. okt 2007

aj ja som dnes sama ako prst a deti zlé ako čerti ☹

kika13
18. okt 2007

daj koskarovi 😀 😀

gorazd121
18. okt 2007

OTECKOVIA S.O.S. 😎
AJ ZIJETE?

maruschka
18. okt 2007

to si kedy stihol napísať,keď ti je celý večer zle??Ty brďo a to je rečí,dones mi niečo na jedenie,dones mi keksíček,dones mi ešte rožtek...
Kurnik gorazdko,tak tebe nie je tak zle. 😝 😝
Teda aby bolo všetkým jasné,sedí-leží v obyvačke a vystonáva,lebo vracal-žalúdočná viroza a ja robím slúžku ošetrovateľku a on si medzitým vypisuje na koníka.Takže je to s ním naozaj fakt vážne 😀 😀 😀 Keby som si neišla prečítať poštu,tak ani neviem,ako je na tom biedne. 😝

kika13
19. okt 2007

dneska poobede by sa vam mal venovat uz aj kiko 😀 😀 , gorazd marodis? 😕

kika13
19. okt 2007

minule ked nesiel konik, tak moj mal normalne asi abstak, stale do toho tukal a vzdychal, ze preco to néééééééjde 😀 😀 , ked on chce písať 😠

paska
19. okt 2007

😀 😀 😀 .

maruschka
19. okt 2007

to sú tie začiatočné abstinenčné príznaky,môj to absolvoval už tiež 😀 .Ale keď tu bude viacej ako mesiac,tak ho to prejde. 😀
Gorazd nemaródi, i keď dneska ráno išiel ako taká "skapacina" do roboty,2 nátelníky,termospodky,zimné hrubé podkolienky aby náhodou nezamrzol.Takže ide víkend a ak sa z toho nedostane,tak ho vlastnoručne "vykurírujem",lebo segra sa podujala nám zajtra strážiť decká a my dvaja sme mali ísť na kávu-to je fantasmagorijná predstava,že nebudeme decká strhávať z výkladov,z tovaru,ktorý je vyložený a zbierať veci,čo porozhadzovali po Maxe. 😅 😕

julova
19. okt 2007

😀 😀 😀

kiko13
autor
19. okt 2007

ahojte, konečne piatok a ja si môžem vkľude všetko prečítať, všetkých pekne pozdravujem a teším sa novým prispievateľom - kam 😀,

gorazd dávaj bacha maruschka ta ma pekne pod kontrolou, čo nove v oranžovom svete? 😉

petku a v ružovom? 😉

no ten moj zlatúšik ma tu pekne nabonzoval 😀 , no tak čo už ked to neslo mal som abstak ved tu sa clovek viac dozvie ako v telke 😉

julova garfield je už vykrížikovaný? 😉

julova
19. okt 2007

ahoj kiko - posielam sem o chvilu mojho chl(a)pa 😀 😀 😀...a idem chudakovi Garfieldovi dovysivat oko-cez tyzden som chodila z prace uuuplne grogy 😝 ...uz len polka bielka chyba 😀 😉...zajtra zacnem Snoopyho 🙂

tak si pokecajte po chlapsky - pozdrav kiku 😉 🙂

petku
19. okt 2007

nazdar Kiko ... ako zijete???

v robote bol velky zaberak, tak som sa odmlcal, ale v poho.. musel som byt mily na vsetky tie otravy 😠 🙂

kiko13
autor
19. okt 2007

petku celkom dobre, malý je veľmi dobrý tak sa dá, s otravami to uz tak chodi ale bez nich by tam bola nuda ci nie?

júlová odkaz odovzdám a garfield počká 😉 treba si aj oddychnut

petku
19. okt 2007

to hej.. , mam ja jedno stastie, ze sa nikdy nedokazem rozculit
Ale aj tak sa sam sebe cudujem ako tak dlho som mohol vydrzat pri zakaznikoch- uz to bude 8 rokov co robi priamy predaj- no som dobry 😀

Ale dnes so sa dobre nasral... potrebovali sme banke dolozit novy vypis z katastra ohladom vkladu zalozneho prava a mali to spravit do 30.06.2007 zo zakonnej lehoty a samozrejme, ze to nespravili... to je silne kafe uz aj pre mna 😠 😠 ...

kiko13
autor
19. okt 2007

8 rokov priamy predaj 😕 no tak to sa ti čudujem keď si predstavím akí ludia k vam obcas zavitaju to je radost

niektoré urady si zo zakonných lehot robia ... vies co, keby si sa ty tak choval k statu tak neviem. no mozno cakali nejaký urychlovac 😝 vtedy ide vsetko lepsie, najhorsie na tom je ze to potrebujes a oni z toho maju este aj srandu alebo sa budu tvarit urazene ze co vlastne chces ked su zavalený robotou tak nestihaju 😝

petku
19. okt 2007

vsetku tu zlost som si vybil na urade a je mi lahsie 🙂 ako si povedal, ten urychlovac... ja by som im dal urychlovac, ze by nestihli zajst na zachod a presedeli tam potom cely den

... niekedy sa na tych zakaznikoch aj dobre pobavim, lebo su mudry ako.. a myslia si, ze su velky pani, joj keby tak vedeli, ako sa strapnuju, ale oni si z toho nic nerobia

kiko13
autor
19. okt 2007

tvoj nazor na urady je velmi velmi podobny mojmu 😀 ....... ja by som im tiez dal taky urychlovac.......

nic nie je lepsie ako nagelovany vyvonany a velmi chytry zákazník, ktorý chce najnovsi a najdrahsi pristroj a popritom vie ledva telefonovat a posielat spravy 😖 , ale predpokladam, ze pomaly chce teba ucit ako to treba robit 😀