Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kika13
26. jan 2008

halooooooooooooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲

maruschka
27. jan 2008

ako sa do hory volá,tak sa z hory ozýva-halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😎

julova
28. jan 2008

😀 😀 😀....my sme vcera vkuse cecali 😖 😀 😀...sa mi nedalo....nohami sa naucim pisat 🤐 😀

ale uz sme cisto dojceni tak som cela happy a unavena, lebo v tomto nam tato moc nepomoze 😀 😀....

maruschka
28. jan 2008

julova,to je v pohode 😀 ja som sa pár krát pristihla pri tom-ako spím a dojčím/asi každú noc/ 😎 😎 a to je super,že máš toľko mlieka..ja som si asi tri krát dala Ricinus,aby som mala viacej a potom ma chytil žlčník a bol koniec..

petku
6. feb 2008

haloooooooooooooooooooooooooooooo 😲 😲

petku
7. feb 2008

kde sme sa vsetci stratili????

julova
7. feb 2008

vsetci na rozdiel od niekoho makaju 😠 😀
idem Ti "slohnut" peniaze 🤐 😀

kiko13
autor
8. feb 2008

a petku máš pravdu nejak sme sa všetci stratili. júlová veď aj petku môže mať prestávku a kuknúť čo nove vo svete a v okoli Prievidze.

ako sa mávate, čo nového tam u vás. My trosku behame po "doktoroch" ale dufame že to nebude nič vážne, len zatiaľ nevieme ani my ani doktorka čo to je

kiko13
autor
8. feb 2008

julova, petku kukol som aj fotky moc pekne, rastiete do krasy 🙂

julova
8. feb 2008

kiko - tak drzime palceky, aby to nebolo nic vazne 😕 🙂...a ved ja si toho mojho usipleska len tak doberam 😉
a dakujeme...aj ja som si pozerala Vas album a kompliment leti aj k Vam...krasny smejo je Samko 😵

kiko13
autor
8. feb 2008

dnes sme sa vrátili od doktora a v pondelok ide kika aj so Samkom na dva dni do nemocnice. Samkovi idú porobiť vyšetrenia lebo nemôže sa zbaviť večerných teplôt a už to trvá vari aj dva mesiace. Dúfame, že to nebude nič vážne a že sa to rýchlo porieši. Aj my ďakujeme a Samko ďakuje 😀

maruschka
8. feb 2008

ahojte 🙂 🙂 kiko,no tak držíme palce aj tu v ďalekých končinách a určite všetko dobre dopadne 😵 😵 chudiatko maličké,dúfame,že ho tam veľmi nepotrápia..ale veď na detskom oddelení je vždy fajn personál 😵

a inak ako všetci??nikto sem nechodí,nikto nemá čas....asi dáme všesokolovský zraz cez leto v Bojniciach v zoo,nie?To je taký zlatý stred... 😀 😀 Naša rodinka teda vždy začína a končí sezónu v ZOO Bojnice....už tam poznám každé zviera pomaly po krstnom mene 😀 😀 😀

A máme doma prváčku...Síce jej zle vychádzajú roky,ale bola na špeciálnom teste:trval 50 min a mal 40 otázok..Má 54 bodov zo 60 a tak jej vyšlo,že je super hlavička a je plne pripravená na vzdelávanie....Všetci prváčikovia dostali len 1/3 z tohto testu,pretože už vlastne majú 6 rokov,ale Julke dali celý,aby vedeli,či je alebo nie je pripravená a dopadla zo všetkých najlepšie.... 🙂 🙂 🙂 Tuto gorazd si fandí,že malá je múdra po ňom 😀 😀 😀 tak ho nechám v tom,že je 😀 😀 😎

kiko13
autor
8. feb 2008

ahoj maruschka tak veríme aj my že všetko dobre dopadne a v tej nemocnici by to nemalo byť také najhoršie podľa vybavenie o ktorom vieme,

S tým stretnutím som za a plánujeme aj s Kikou že by sme zorganizovali tu poblízklu také vikendové stretnutie na Remate horská oblasť možnosť turistiky aj tie Bojnice nie su ďaleko no proste super ale tomu sa budeme venovať keď bude trošku teplejšie. Počítame so všetkými z okolia Prievidze 😀 , dúfam, že nám potom nedáte košom 😀

malej školáčke držíme palce keď je taká šikovná nech sa jej potom aj v škole darí a robí vám len radosť a ďakujeme, že nám držíte palce.

pozdravujem gorazda a už by nás tiež nemusel zanedbávať nech si nájde čas aspoň na jednu vetu 😀

maruschka
8. feb 2008

kiko,ja by som bola šťastná,keby si našiel tú vetu pre mňa...ešte stále si lebedí v robote 😨 😨 😨 ja teda neviem....asi si v TN nad ich predajňou kúpime byt,aby to mal domov iba po schodoch 😀 😀 😀 Ja už fakt netuším,o čom sa tam rozprávajú už 3 hodinu v jednom kuse.... 😕 😕

kiko13
autor
9. feb 2008

Maruschka ten byt nad predajňou v TN by nebol dobrý nápad to by ste sa už vôbec nevideli 😖 , asi má moc ukecaných kolegov keď to tak dlho trvá. 😠

maruschka
9. feb 2008

kiko,teraz prijímajú nových zamestnancov-robí pohovory,lebo im nejaké holky odchádzajú hromadne na materské dovolenky 😎 😎 😎 takže lieta ako blázon Trnava,Myjava,Trenčín....Ja mu len nachystám košelu,sako,kravatu a dovidenia,tešilo ma 😀 😀 😀 tak dúfam,že už to bude lepšie. 😅 😅 😅

kiko13
autor
9. feb 2008

Maruschka čo majú v tom jeho zamestnaní vírus 😀, aj u kiky v robote prepukol a dopadlo to tak, že ostali už len tri z desiatich 😀 , ale však bude aspoň kopec detí a máme istotu, že nám niekto zarobí aj na dôchodok 😀 😀 . Hlavne nech nelieta ako blázon mne naposledy vbehla do cesty srnka a to som išiel pomaly a dopadlo to aspoň pre auto nie moc dobre 😒 no ale čo už keď sa darí tak sa darí

maruschka
9. feb 2008

jááj,ten vírus poznám...ja som sa v ňom ocitla 2x 😀 😀 😀 raz som chytila vlnu v práci-5 nás odišlo na materskú a druhý krát u nás v rodine-4 baby sme zostali naraz tehotné-ja,moja segra a dve sesternice-aj sme mali behom 4 mesiacov pôrody.... 😕 😕 .Tak sa modlím,aby som zasa nebola v nesprávny čas na nesprávnom mieste aspoň najbližších päť rokov 😀 😀 😀

kiko13
autor
10. feb 2008

no veď aj ja musím na kiku dávať pozor aby ju nechytil niekde vírus 😀 dvoch drobcov naraz no neviem 😀 človek by si zvykol ale netreba sa ponáhľať, máme nejaký ten rôčik ešte čas.

marusch už to tu vyzerá ako téma nás dvoch 😀 😀 😀

julova
10. feb 2008

ahojte 😵
kikovci - drzim palceky, aby Samka v nemocke moc netrapili a nebolo to nic vazne...ale hlavne, ze bude mat maminku pri sebe 😵

No my sme s odstupom 2 tyzdne otehotneli po sebe 4 manazerky - riaditela skoro kleplo 😀 😀..a aj okolo mna to tehotnie jedna radost..dalsia nasa rodinna znama, moja sesternica, Petova sesternica - vsetky su v ocakavani 😀
a veru - aj ja dufam, ze sa "nenakazim" 🤐 😀 ..a ako kikovci, aj my planujeme nejaky rocik pockat na druheho anjelika 😵 😉

Marushka - tak to vy ste tam riadne zavireni 😀...by som ani z domu nevysla 🤐 😀

fuuha a blahozelame Julke k uspechu 😉 ...a sa cudujes, ze je taka sikula, ked rodicia pri vsetkych beznych dennych starostiach nosia domov acka zo skoly??? 😀 😀

kiko13
autor
10. feb 2008

julová ahoj, vidim, že vírus sa šíri nekontrolovateľne po všetkých krajoch 😀 , ďakujeme za tie palčeky aj my dúfame, že to nebude nič vážne. 🙂 veď dva dni ubehnú ako voda a budú doma my tu robiť radosť 😀

neviem ako v ostatnom okolí ale dnes je u nás nádherné počasie slnko svieti na obzore ani mráčik, pôjdeme si to von všetci traja užiť 😀 😵 😀

maruschka
10. feb 2008

jáj,dnes sme boli opekať pri Váhu 🙂 🙂 🙂 takže bola pohoda 😎 😎 sme sa aj opaľovali a gorazd vás všetkých pozdravuje-že večer napíše nejaký príspevok 😀 😀 😀 ideme ešte von,lebo decká sú ešte čiperné,takže to tu vyzerá ako v cirkuse 😅 😕

kiko13
autor
10. feb 2008

my sme boli aj s pakovcami na poriadnej prechadzke 😀 nohy ma bolia ako kona ale ked bol taky pekny cas nedalo sa odolať,

marusch tu opekačku pri Váhu vám teda závidím 😝 , už sa teším keď bude teplejšie a budeme aj my opekať a grilovať 😝

kiko13
autor
12. feb 2008

booooože čo som to napísal s paškovcami na prechádzke...................

a kde ste všetci, ja teraz doma sám slúžim kika je so Samkom už dva dni v nemocnici vyšetrenia majú takmer za sebou zajtra ešte jedno a snáď ich už aj pustia domov 🙂

je tu bez nich smutno človek sa nemá ani s kým porozprávať 😒

maruschka
13. feb 2008

kiko a ako dopadli v nemocke??Dúfame, že je všetko ok? 😵

kiko13
autor
13. feb 2008

Ahojte tak my už sme pekne všetci doma 😀 , Samko má všetky výsldky v pohode 😉

maruschka
13. feb 2008

jéééj, to je super 😵 😵 😵 tak si užívajte rodinnú pohodu 😎 😎

ivkka
13. feb 2008

Kiko kde ste rodili,máme rovnako staré detičky. 🙂 My v Bojniciach.

kiko13
autor
14. feb 2008

ahoj ivkka, rodili sme v Handlovej, Samko bude mať novú kamošku 😀 ,

paska
14. feb 2008

😀čavteeeeeeeeeeeeeeeee veru chodime s kikovcami na prechadzky 😝 😝 do takych kopcov ma ťahaju že už zvladnem aj tatry 😀